Benelux & Paris Turları (BRU-DUS)

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

2017 YILI SEZON TARİHLERİ

BENELUX & PARİS

-Brüksel’den Düsseldorf’a 5 Ülke-
ALMANYA, LÜKSEMBURG, FRANSA, BELÇİKA, HOLLANDA

10 ADET ŞEHİR TURU FİYATLARIMIZA DAHİL!
BRÜKSEL, NAMUR, SCHENGEN, LÜKSEMBURG, REİMS, PARİS
LİLLE, ANTWERPEN (ANVERS), AMSTERDAM, DUSSELDORF

PARİS (3) & BRÜKSEL (1) & LÜKSEMBURG (1) & AMSTERDAM (2)

SunExpress Hava Yolları ile Aktarmasız Direkt Bruksel Gidiş, Dusseldorf Dönüş

Erken Rezervasyon’da Oda başı 400 Eur. İndirim,
Ekstra turlarda 100 Eur. Net indirim. Toplam'da 500 Eur.'ya varan indirim!
Sadece kısıtlı sayıda kontenjan için geçerlidir.

..::Tur Hareket Tarihleri::..

15-22 Temmuz tarihli grubumuzun tarihi 16-23 Temmuz olarak değişmiştir.
22-29 Temmuz tarihli grubumuzun tarihi 23-30 Temmuz olarak değişmiştir.
29 Temmuz-05 Ağustos tarihli grubumuzun tarihi 30 Temmuz-06 Ağustos olarak değişmiştir.
05-12 Ağustos tarihli grubumuzun tarihi 06-13 Ağustos olarak değişmiştir.
12-19 Ağustos tarihli grubumuzun tarihi 13-20 Ağustos olarak değişmiştir.

Kurban Bayramı: 27 Ağustos - 03 Eylül 2017 8 Gün - 7 Gece

Tur Programı

1. Gün: İzmir’den AKTARMASIZ DİREKT OLARAK -> Brüksel, Namur, Schengen, Lüksemburg

Sabah Saat: 05.00’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Dış hatlar terminali GENÇAYSTAR TRAVEL kontuarında buluşuyoruz. Gerekli bagaj ve check in işlemleri sonrasında, SunExpress Hava Yolları’na ait XQ932 sefer sayılı Saat: 07.10 uçağı ile AKTARMASIZ DİREKT OLARAK Brüksel’e uçuyoruz. Brüksel yerel saati ile 09.45 civarında uçağımızdan iniyor, gümrük işlemleri sonrasında bizi bekleyen rehberimiz ile birlikte aracımıza yerleşiyoruz. Öncelikle Namur & Schengen Turu’nu gerçekleştiriyoruz. Namur Güney Belçika’da, Valonya Bölgesi’ndeki bulunan bir şehir. Burada hem serbest zaman veriyor hem de öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından Schengen Kasabası turunu gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Lüksemburg’a hareket ve otele yerleşiyoruz. Geceleme Lüksemburg’daki otelimizde.


2. Gün: Lüksemburg, Reims, Paris

Sabah kahvalsını otelimizde aldıktan sonra, Lüksemburg şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Petrus Vadisi’ni, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız.  Tur sonrası Reims’e hareket ediyoruz. Reims, kuzeydoğu Fransa'da Champagne-Ardenne Bölgesi Marne İlinde bulunan kenttir. Kentin geçmişi Roma İmparatorluğu'na kadar uzanmaktadır. 451 yılında Attila ile birlikte Türk akınlarına sahne olmuştur. Büyülü tarih yolculuğumuz sonrasında; Paris’e hareket ediyoruz. Paris panoromik şehir turumuzda; Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Orsay Müzesi, Louvre Sarayı ve Müzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ve Notre Dame Katedrali, St. Michel Meydanı ve Çeşmesi, Vendome Meydanı, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, parfüm müzesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme Paris’deki otelimizde.


3. Gün: Paris (Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Notre Dame Turu)

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, (ekstra tur1) Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Notre Dame Turu’na çıkıyoruz. Kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca Paris’in tüm güzelliklerini tek tek keşfedeceğiz. Paris düz ve geniş bir alanda her türlü görkemi içerisinde adeta saklayan bir şehir. Gündüzleri sembolleşmiş ikonları ile geceleri ise ışık dansları ile bizi selamlayan bu şehirde, sanatçılara ilham kaynağı olan dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karşımızda bulacağız. Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden gezintiye çıkacağız. Sonrasında Imparator Napoleon Bonaparte da dâhil birçok Fransız krallarının taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarisinin en önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo’ya ilham kaynağı olmuş Notre Dame Kadetrali’ni gezeceğiz. Ardından Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olma şansı edebilirsiniz. Turumuzun bitiminde makinemizde unutulmayacak karelerle dolu fotoğraflarla turumuzu noktalıyoruz. Geceleme Paris’deki otelimizde.


4. Gün: Paris (Disneyland, Normandinya Sahil Turu)

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, seçimlerinize bağlı olarak (ekstra tur2) Disneyland veya Normandinya Sahil Turu’na çıkıyoruz. Disneyland Turu’nda; Paris’e 36 km. Uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın made treni, Indiana Jones, Robinson’ un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yasayacağız. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz. Normandinya Sahil Turu’nda ise; Fransa’nın en güzel bölgelerinden biri olan ve 2. Dunya savaşında çok büyük Stratejik rol oynayan, filmlere ve romanlara konu olmuş Normandıya Bölgesi’ne hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki Normandinya bölgesini tanıyacağız. İlk durağımız Normandinya Köprüsü, yapıldığı dönemde en uzun tel köprü ve 856 metre ile bir tel köprü için iki iskele arası en uzak mesafe unvanlarına sahip olmuştu. Köprüyü geçtikten sonra hemen yakınındaki Honfleur Şehri, tarihi limanı, tuz depoları, balıkçı evleri, ahşap kilisesi ile bizi bekliyor . Normandinya çıkarmasının yapıldığı tarihi plajları gördükten sonra Trouville şehrini ve meşhur balık pazar ini gezeceğiz. Öğle yemeği için enfes balık ve deniz ürünlerini tadabileceğimiz serbest zamanımızın ardından öğleden sonra kuzeyin Monacosu diye bilinen Fransız jet sosyetesinin mekânı, Alain Delon ,Brigitte Bardot ve diğer tüm yıldızların uğrak yeri, Casino’su, lüks butikleri, ünlülerin evleri ve starlar plaji ile unlu Deauville şehrini gezdikten sonra Paris’e geri dönüyoruz. Sonrasında, Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan (eğlence aktivitesi) Lido Show’u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde seyrediyoruz. Unutulmaz bir gece sonrasında, geceleme Paris’deki otelimizde.


5. Gün: Paris, Lille, (Brugge Turu) Brüksel

Sabah kahvaltımızın ardından, sıradaki durağımız Fransa’nın Lille kenti. Fransa'nın kuzeyindeki Nord-Pas-de-Calais bölgesinin Belçika sınırındaki en büyük şehri. Burada vereceğimiz serbest zaman ve öğle yemeği molası sonrasında, (ekstra tur3) Brugge Turu için yola çıkıyoruz. Brugge turumuzda Ortaçağ’a doğru zaman yolculuğuna çıkıyoruz. Kuğular, kanallar, manastırlar, çikolata satan standlar ile dolu masal kentinde Venedik havasını yaşıyoruz. Alışveriş dükkânlarını, panoramik olarak Belfry Kulesi ve Brugge Şehri’nin nefes kesen manzaraları içerisinde turumuzu tamamlıyoruz. Ardından Brüksel’e hareket ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Brüksel’deki otelimizde.


6. Gün: Brüksel, Antwerpen (Anvers), Amsterdam

Sabah kahvaltısı sonrasında, şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik Brüksel şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Brüksel şehir turumuz sonrasında sıradaki durağımız; Antwerpen. Avrupa'nın en eski kentlerinden biridir. Dünya'nın dördüncü, Avrupa'nın ikinci büyük limanına sahiptir. Kentin içinden geçen Schelde nehri 350 km boyunca içeri girerek büyük gemilerin bile seyir yapmasına olanak sağlamıştır. Gemi geçiş seferlerine engel olmasın diye nehir üzerinde hiçbir köprü yapılmamıştır. Belçika'da başkent Brüksel'den sonraki ikinci büyük şehridir. Burada vereceğimiz serbest zaman ve öğle yemeği molası sonrasında, Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam sokaklarında kaybolmak için şehir turumuza çıkıyoruz. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı şehir turunda görülecek yerler arasında. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Geceleme Amsterdam’daki otelimizde.


7. Gün: Amsterdam (Marken Volendam & Grand Holland)

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, 2 tur bir arada tam gün. (ekstra tur4) Marken Volendam & Grand Holldand turları için otobüsümüzdeki yerimizi alıyoruz. Öncelikle Marken Adası’na gidiyoruz. Şirin adada yürüyüşler yaparak keşfediyoruz. Güzel fotoğrafları aklımıza ve makinelerimize kaydederek Volendam Kasabası’na hareket ediyoruz. Hollanda’nın en keyifli balıkçı kasabalarından birisi olan bu kasabada çok ucuza hediyelik eşyalar satın almak için vaktimiz oluyor. Ayrıca kuzey denizinin balık ve deniz ürünlerinden tatma şansımız oluyor. Sonrasında Volendam’dan hareket ediyor, Hollanda’nın en büyük kentlerinden bir diğeri olan Rotterdam’a hareket ediyoruz. Seyir halinde geçireceğimiz şehir turunda, Euromas Kules, Liman Bölgesi, Hollanda Amerika Binası, Erasmus Köprüsü, William Köprüsü, Kubik Evler bu turumuzda keşfedeğimiz yerlerden sadece bir kaçı. Rotterdam turu sonrasında Hollanda’nın en eski kentlerinden bir diğeri Delft şehrine hareket ediyoruz. Hollanda’nın gizli başkentlerinden bir diğeri Lahey’de; Parlemento Binası, Kraliçe Sarayı, Lahey Adalet Binası göreceğimiz yerler arasında. Amsterdam’a dönüş yolcuğunda deniz kenarında mola verip Amsterdam’a ulaşıyoruz. Geceleme Amsterdam’daki otelimizde.


8. Gün: Amsterdam (Amsterdam Kanal Turu), Dusseldorf AKTARMASIZ DİREKT OLARAK İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, şehri bambaşka açıdan keşfetmek için; (ekstra tur5) Amsterdam Kanal Turu. Kuzey’in Venedik’i isimlendirilen Amsterdam’da kanallar içerisinde çok keyifli bir seyahat gerçekleştiriyoruz. Amsterdam’ı karadan ziyade çok farklı bir açından görme şansı elde ediyoruz. Sonrasında Almanya Dusseldorf kentine ulaşıyoruz. Düsseldorf kentini otobüsümüz ile birlikte panoramik olarak gördükten sonra, havalimanına hareket ediyoruz. Dusseldorf Havalimanı’na geçiyoruz ve check in bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. SUNEXPRESS HAVA YOLLARI’na ait XQ989 sefer sayılı uçağı ile saat: 18.35’de AKTARMASIZ DİREKT OLARAK İzmir’e uçuyoruz. İzmir’e indiğimizde saatler yaklaşık olarak 22.55 gösteriyor olacak. Bir başka GENÇAYSTAR TRAVEL seyahatinde tekrar sizleri ağırlamak dileği ile vedalaşıyoruz.

 

* Bu program GENÇAYSTAR TRAVEL organizasyonudur. Herhangi bir acentanın turu değildir.

 


Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • SunExpresss Hava Yolları ile İzmir'den Aktarmasız Direkt Bruksel Gidiş Dusseldorf Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Uçuş ve Liman Vergileri
 • Bruksel ve Dusseldorf Havalimanı Otel Transferleri
 • BRÜKSEL, NAMUR, SCHENGEN, LÜKSEMBURG, REİMS, PARİS, LİLLE, ANTWERPEN (ANVERS), AMSTERDAM, DUSSELDORF Dahil olmak üzere 10 Adet Şehir Turu!
 • Oteller’de 7 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları (7) (Continental - Basit Kahvaltı)
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Ekstra Verilen Akşam Yemeği Molaları
 • Ekstra Geziler ve Eğlence Tur Programları
 • Schengen Vizesi ve Hizmet Bedeli: 120 Eur.
  (Yeşil Pasaport sahiplerine vize uygulaması yoktur.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 15 Eur.
  (65 – 80 Yaş 30 Eur olarak hesaplanır.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İZMİR HAVA ALANI (05:00)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Benelux & Paris Turları (BRU-DUS) Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

KONAKLAMA YAPILMASI PLANLANAN TESİSLER

 • Brussels - Ibis Off Grand Place Brussels 3* V.B.
 • Paris - Ibis Paris 17 Clichy-Batignolles 3* V.B.
 • Luxembourg - Mercure Grand Hotel Alfa Luxembourg 4* V.B.
 • Amsterdam - Hampton by Hilton Airport Schiphol 4* V.B.
 • En son gerçekleştirdiğimiz turun otelleridir. Bilgi amaçlı paylaşılmış olup katılacağınız tarihin otel listesini teyit etmenizi rica ederiz.

 

PAKET EKSTRA TURLAR & SEÇENEKLİ TURLAR

 • Ekstra Tur 1 – Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Notre Dame Turu 75 Eur.
 • Ekstra Tur 2 – Disneyland veya Normandinya Sahil Turu (2 turdan biri seçime göre yapılacaktır.) 100 Eur.
 • Ekstra Tur 3 – Brugge Turu 65 Eur.
 • Ekstra Tur 4 – Marken Volendam & Grand Holldand 125 Eur.
 • Ekstra Tur 5 – Amsterdam Kanal Turu 25 Eur.
 • Önemli Not: 0-6 Yaş Ücretsiz / 7-12 Yaş %50 İndirimli öder.
  ! 5 Adet paket Ekstra turun ofiste kayıt anında alınması kaydı ile 390 Eur yerine 100 Eur. İndirimle 290 Eur.
 • Ekstra Eğlence Aktivitesi 1 – Lido Show 120 Eur.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Şehir turlarımız rehberli programlar olup, şehir turlarındaki giriş ücretleri fiyata dahil değildir.
 • Tur programındaki konaklama sıralaması bölgedeki özel gün, kongre ve seminerlere göre değişiklik gösterebilir.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Ayrıca Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Gençaystar Travel, Havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuşlarda meydana gelen değişiklikler, saat değişiklikleri ve parkur değişiklikleri önceden tahmin edilemeyeceği için 48 saat önceden lütfen uçuş planınızı teyit ediniz. Tur yeterli katılım sağlanmadığında iptali yapılabilir, ancak alınan vizelerin ücret iadesi yapılmaz.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri

 • Schengen vizesi gereklidir. Yeşil pasaporta vize uygulaması yoktur.
 • Almanya vizesi için gerekli evraklar listesi için tıklayınız...

 • GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)