Otobüs ile Kapadokya, Kayseri & Erciyes Turları (Sömestr)

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

OTOBÜS İLE 3 TARİHE ÖZEL PROMOSYON!

Karlı görüntüler altında süper promosyon!

KAPADOKYA & KAYSERİ

Bölge’de konaklama ayrıcalığı ile… Vaktiniz yollarda geçmesin!

5*DİNLER HOTELS, ÜRGÜP

Erciyes Kayak Merkezi, Ihlara, Derinkuyu, Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Devrent, Paşabaşı, Avanos, Hacıbektaş, Kayseri

1.TUR: 25-28 OCAK 2018 2.TUR: 31 OCAK-03 ŞUBAT 2018
3.TUR: 15-18 ŞUBAT 2018 2 GECE 3 GÜN

Tur Programı

1. Gün: Yolculuk

Saat:18.45’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 19.00’da MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 19.10’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 19.15’de KARŞIYAKA (Anıt Önü), 19.30’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 19.45’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 20.00’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli konuklarımızı alıp, dünyaca ünlü peribacalarının bulunduğu, tabiat harikası KAPADOKYA’ya hareket ediyoruz. Uşak, Afyon, Konya üzerinden sabah saatlerinde Aksaray`a ulaşıyoruz.


1. Gün: Aksaray, Ihlara Vadisi, Derinkuyu, Uçhisar, Zelve, Paşabağı

Aksaray Orhan Ağaçlı Tesisleri’nde alacağımız (extra) sabah kahvaltısından sonra, İç Anadolu`nun en yüksek dağlarından Hasan Dağı`nın eteklerine gidiyoruz. İçerisinde 105 tane kilise barındıran IHLARA VADİSİ’nde; Ağaçaltı, Yılanlı ve Sümbüllü Kilise’yi ziyaret ediyor ve melendiz çayı boyunca keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından NARLIGÖL (ACI GÖL) KRATER GÖLÜ’ne gidiyor ve anılarımızın arşivine yeni fotoğraflar ekliyoruz. Daha sonra bölge tarihi ve o devirdeki sosyal yapıyı, yaşam tarzını gösteren yöredeki yeraltı şehirlerinin en büyüğü DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ’ni geziyoruz. Ardından peribacaları oluşumlarını incelemeye başlıyor ve öğle yemeği için UÇHİSAR’a gidiyoruz. Yemek sonrası bir zamanların insanlara yardım eden perilerinin, güvercinlere dönüştükten sonra da insanlara yardım etmeye devam etmelerinin efsanesini dinliyor ve ilk olarak GÜVERCİNLİK VADİSİ’ni ardından UÇHİSAR KALESİ’ni görüntüleme fırsatı buluyoruz. Sonrasında bu kez bölgeye özgü ONYX TAŞI’nın atölyede ustalarının elinde şekillenip esere dönüşüne tanıklık ediyor ve Kapadokya’nın güzel vadilerinin manzarası eşliğinde kahve molası için O AĞACIN ALTINDA’ya gidiyoruz. Ardından ZELVE’nin mahalleleri olan PAŞABAĞ VADİSİ, DEVRENT VADİSİ‘nin eşsiz güzelliklerine hayal gücümüz ile tanıklık ediyor ve günün son fotoğraf molasını ÜÇ GÜZELLER’de veriyoruz. Ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen konuklarımız ile birlikte ekstra olarak Kapadokya Türk Gecesi Eğlencesi.


2. Gün: Kayseri, Erciyes Kayak Merkezi

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra tura çıkıyoruz. Dünya’nın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapan Kayseri’ye doğru hareket ediyoruz. Karın hiç eksik olmadığı Erciyes’te 3916 metre yükseklikte, kar ve kayak keyfi yapmak için serbest zaman kullanıyoruz. Dileyen konuklarımız da kafelerde muhteşem manzaralar eşliğinde keyif yapabilirler. Ardından hatıra kardan adamımızı grup ile yaparak önünde fotoğrafımızı da çektirdikten sonra, kış manzaraları seyri eşliğinde Erciyes’ten ayrılıyor ve ünlü Kayseri mantısı (ekstra) yemeye gidiyoruz. Sonrasında şehri gezmeye başlıyoruz. Görkemli yapılarından olan Hunat Hatun Külliyesi‘ni gezip, Kurtuluş Savaşı sırasında Kuvay-i Milliye binası olarak kullanılan Saat Kulesi’nin görülmesinin ardından Pastırmacılar Çarşısı‘nda alış veriş için serbest zaman kullandıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: Göreme, Asmalı Konak, Turasan, İzmir

*** Gün doğumunu ihtişamıyla seyretmek için yapacağımız BALON TURU (ekstra) ‘na katılacak konuklarımızla erken kalkıyor ve otelimizden ayrılıyoruz. *** (Hava şartları uygun olduğu takdirde gerçekleşmektedir.)
Sabah kahvaltısının ardından otelimizden aldıktan sonra Kapadokya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini birleştirerek ziyarete gelenlere doyumsuz zevk yaşatan GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ’ne gidiyoruz. Ardından bir filme doğru yolculuk yaparak ASMALI KONAK EVİ’ni ziyaret ediyoruz. Volkanik arazinin armağanlarından Kapadokya’nın o güzel üzümlerinin şarapla biten hikâyesini TURASAN ŞARAP FABRİKASI’nda dinledikten sonra ÇAVUŞİN’e gidiyoruz. ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ’nde çömlekçilik hakkında bilgi alıyor ve alışveriş yapma fırsatı buluyoruz. Daha sonra Kapadokya’nın özgün mimarisini yansıtan doğal yapılardan birisinde öğle yemek molası vererek Kapadokya’dan ayrılıyor ve İzmir’e doğru hareket ediyoruz. Yoldaki gerekli molaların ardından şehrimize ulaşarak bir daha ki GENÇAY STAR organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
  • 2 Gece Belirtilen Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
  • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Seyahat Sigortası Güvence Paketi
  • Araç içi İkramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
  • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
  • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
  • Öğle Yemekleri ve Molalar
  • Kayak Merkezi’nde Kiralama ve Diğer Hizmetler
  • Türk Gecesi Eğlencesi (İçkili ve Müzikli)
  • Kapadokya’da Balon ile Uçuş Etkinliği (hava şartları dâhilinde)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • ACENTA (18:45:00)
  • MAVİŞEHİR EGE PARK (19:00:00)
  • BOSTANLI İSKELE (19:10:00)
  • KSK YUNUSLAR (19:10:00)
  • KSK ANIT (19:15:00)
  • LOZAN (19:30:00)
  • ÜÇYOL (19:45:00)
  • BORNOVA EGE KAMPÜS (20:00:00)

Tur Hareket Tarihleri:
25, 31 Ocak • 15 Şubat

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
25.01.2018 5* Dinler Hotels, Ürgüp329.00 TL429.00 TL 329.00 TL0 - 6 Yaş 199.00 TL
7 - 12 Yaş 299.00 TL
Taksitler »
31.01.2018 5* Dinler Hotels, Ürgüp329.00 TL429.00 TL 329.00 TL0 - 6 Yaş 199.00 TL
7 - 12 Yaş 299.00 TL
Taksitler »
15.02.2018 5* Dinler Hotels, Ürgüp329.00 TL429.00 TL 329.00 TL0 - 6 Yaş 199.00 TL
7 - 12 Yaş 299.00 TL
Taksitler »
Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Otobüs ile Kapadokya, Kayseri & Erciyes Turları (Sömestr) Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

  • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
  • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
  • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
  • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
  • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)