Deluxe Otobüslü İstanbul & Uludağ Turları (Sömestr)

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

SÖMESTRE’YE ÖZEL! ÇOCUKLARA ÖZEL SÜPER PROMOSYON!

İSTANBUL & ULUDAĞ TURLARI 349 ₺

SHERATON AYRICALIĞI & 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ OTELDE FİYATA DAHİL!

5*FOUR POINTS BY SHERATON

Topkapı Sarayı, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, Hipodrom Meydanı, Boğaz Turu,
Dolmabahçe Sarayı, Deniz Müzesi, Ortaköy, Legoland, Forum İstanbul, Sea Life Akvaryum, Jurassic Land, Miniatürk, Pier Loti, Eyüp Sultan

1.TUR: 25-28 OCAK 2.TUR: 31 OCAK-03 ŞUBAT 3 GECE 3 GÜN

Tur Programı

1. Gün: ***YOLCULUK***

Saat: 21.00’da GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 21.15’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 21.20’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 21.30’de KARŞIYAKA (Anıt Önü), 21.45’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 22.00’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 22.30’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Balıkesir, Susurluk, Bursa, Yalova üzerinden gerekli molalar vererek sabah saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz.


1. Gün: Tarihi Yarımada, Boğaz Turu

Boğazı erken saatlerde geçiyor ve TARİHİ YARIMADA’ya ulaşarak ziyaretlerimize başlıyoruz. İlk olarak Osmanlı İmparatorluğu’nun 624 yıllık tarihinde 378 yılını geçirdiği ve yönetim merkezine de ev sahipliği yaptığı TOPKAPI SARAYI’nı geziyoruz. Ardından sanat ve mimarlık tarihi açısından önemli eserlerden sayılan dünyanın 8. Harikası olarak gösterilen AYASOFYA’yı ziyaret ediyoruz. Daha sonra “Dünyanın Ortasına” giderek MILLION TAŞI’nı görüyor ve bir zamanlar sarayın su ihtiyacını karşılamak için yapılan şimdilerde ise suyun içinde yükselen sütunların ihtişamı, müziğin ve ışığın eşsiz uyumu ile bizleri büyüleyen YEREBATAN SARNICI’na gidiyoruz. Bu büyülü atmosferden sonra Tarihi Yarımada’daki turumuza HIPODROM’u süsleyen dönemin ünlü eserlerini görerek devam ediyoruz. ALMAN ÇEŞMESİ, DİKİLİTAŞ, YILANLI SÜTUN, ÖRME SÜTUN, İBRAHİM PAŞA SARAYI’nı görerek, dünyaca ünlü ve yabancıların BLUE MOSQUE (Mavi Cami) de dedikleri SULTAN AHMET CAMİİ’ni ziyaret ediyoruz. Çinileri ve mimarisiyle büyüleyen bu son ziyaretimizin ardından aracımıza geçiyor ve EMİNÖNÜ’nde BOĞAZ TURU için bizi bekleyen teknemize ulaşmak için hareket ediyoruz. Yol boyunca bizleri selamlayan GÜLHANE PARKI’nın, ALAY KÖŞK’ünün, SİRKECİ’nin tarih boyunca değişimlerini gözden geçiriyor, kentin kalabalık ve hareketli yaşamına şahitlik ediyor ve YENİ CAMİ, MISIR ÇARŞISI, RÜSTEM PAŞA KÜLLİYESİ, SÜLEYMANİYE CAMİİ’ni panoramik olarak görerek teknemize ulaşıyoruz. İstanbul anılarımızda en özel yeri alacaklardan birisi olan (ekstra) Boğaz Turu’nu yine rehberimiz eşliğinde gerçekleştiriyor, Boğaz’da tam bir tur yaparak, Avrupa ve Asya’nın Sahilleri ’ni bu kez denizden geziyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: Dolmabahçe Sarayı, Deniz Müzesi, Milli Saraylar Koleksiyonu, Ortaköy, Legoland, Forum İstanbul, Sea Life Akvaryum, Jurassic Land, Miniatürk, Pier Loti, Eyüp Sultan

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra ayrılıyor ve DOLMABAHÇE SARAYI’na gidiyoruz. Osmanlı İmparatorluğu’nun bir başka yönetim merkezi olan, aynı zamanda Ata’mızın ebediyete intikal ettiği görkemi ve ihtişamıyla bizleri hala etkilemeye devam eden Saray’ımızı ziyaret ediyoruz. Sonrasında ülkemizin denizcilik anlamında en büyük müzesi olan DENİZ MÜZESİ’ne gidiyoruz. Dünyada orijinal olarak yaşayan en eski kadırgasından muazzam saltanat kayıklarına kadar pek çok eseri keyifle görüyor, MİLLİ SARAYLAR KOLEKSİYONU MÜZESİ’ne geçiyoruz. Bir zamanlar saraylarda ve kasırlarda gündelik yaşamda kullanılan eşyaların, İmparatorluğun son 70 yılına şahitliğini dinleyip o zamanlarını hayal ettikten sonra günümüze dönüyor ve ORTAKÖY’e gidiyoruz. Bizler de anlarımızı ölümsüz kılacak İstanbul fotoğraflarımıza büyük bir keyifle yenilerini ekliyor ve öğle yemeği için serbest zaman alıyoruz. Daha sonra bizi bekleyen otobüsümüze yerleşerek yola çıkıyoruz. Çocuklar için sabırsızlıkla beklenenen ve hepimizin çocukluğunda büyük bir yer edinen LEGOLAND’e gidiyoruz. Geçireceğimiz keyifli vakitler sonrası FORUM İSTANBUL’da serbest zaman buluyoruz. Dileyenler DEV AKVARYUM olarak ünlenen SEALIFE AKVARYUM’u gezebilirler, dileyen konuklarımız dinazorların büyülü dünyası’nda yolculuğa çıkabilirler. JURASSIC LAND’de dinazorlar bizi bekliyor… Sıradaki durağımız ülkedeki birçok yapıyı maket olarak gezebileceğimiz en büyük açık hava müzelerinden birisi olan MİNİATÜRK. Buradaki keyifli gezi sonrası, Haliç’e gidiyor ve teleferikle PİER LOTİ’ye çıkıyoruz. Serbest zaman olarak kullanacağımız bu dakikalarda Altın Boynuz’un eşsiz manzarası eşliğinde kahvelerimizi yudumluyor; İstanbul’u bir de bu tepeden seyrediyoruz. Bu süre içerisinde dileyen konuklarımız EYÜP SULTAN’ı da ziyaret edebilirler. Ardından otobüsümüze yerleşerek otelimize doğru yol alıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: Bursa, Uludağ

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra İstanbul’a veda ediyor ve yolda gerekli molalar vererek BURSA ’ya ulaşıyoruz. Ülkemizin gözde kış sporları merkezlerinden ULUDAĞ ’a çıkarak karın ve kayağın keyfini doyasıya çıkardıktan sonra İzmir’e doğru hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molalar ile İzmir’e ulaşıyor ve bir dahaki GENÇAY STAR TURİZM organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

 

Önemli Not 1: **Programımız İstanbul’daki müze ve sarayların tatil günleri planlanarak yazılmış olup, olası değişiklikler tur rehberi tarafından programda değişiklik yapılarak düzenlenecektir. Lütfen turdan 1 gün önce acentamızdan program sirküsü hakkında bilgi alınız.
Önemli Not 2: Tura çıkmadan MÜZEKART almanızı, alınmış geçici kartların aslına dönüştürülmesini öneriyoruz…
Önemli Not 3: İstanbul’un trafik yoğunluğu, köprü yoğunluğu ve tahmin edilemeyecek nedenlerden ötürü program rehber tarafından değiştirilebilir.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
  • 2 Gece Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
  • Otobüs içi İkramlar
  • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Seyahat Sigortası Güvence Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
  • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
  • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
  • Öğle Yemekleri ve Molalar
  • Boğaz’da Tekne Turu
  • Uludağ Milli Park Girişi
    (Katılımcı sayısına bölünerek hesaplanmaktadır.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • ACENTA (21:00:00)
  • MAVİŞEHİR EGE PARK (21:15:00)
  • BOSTANLI İSKELE (21:20:00)
  • KSK YUNUSLAR (21:25:00)
  • KSK ANIT (21:30:00)
  • LOZAN (21:45:00)
  • ÜÇYOL (22:00:00)
  • BORNOVA EGE KAMPÜS (22:30:00)

Tur Hareket Tarihleri:
25, 31 Ocak

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
25.01.2018399.00 TL
349.00 TL
569.00 TL
469.00 TL
399.00 TL
349.00 TL
0 - 6 Yaş 199.00 TL
7 - 12 Yaş 279.00 TL
Taksitler »
31.01.2018399.00 TL
349.00 TL
569.00 TL
469.00 TL
399.00 TL
349.00 TL
0 - 6 Yaş 199.00 TL
7 - 12 Yaş 279.00 TL
Taksitler »
Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Deluxe Otobüslü İstanbul & Uludağ Turları (Sömestr) Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

  • İstanbul’un trafik yoğunluğu, köprü yoğunluğu ve tahmin edilemeyecek nedenlerden ötürü program rehber tarafından değiştirilebilir.
  • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
  • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
  • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. 
  • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
  • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)