Special Batı Karadeniz & Yedigöller Turları

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

SPECIAL PROGRAM

2016 Yılında En Çok Satan Program 2017 Yılında tekrar sizlerle;

BATI KARADENİZ & YEDİGÖLLER TURLARI

Türkiye'nin önde gelen hotel gruplarında konaklama ayrıcalığını ekonomik fiyatlarla sizlere yaşatmaya devam ediyoruz... Gençaystar farkıyla...

Kocaeli’de – 5* Ramada Plaza Hotel, İzmit -1 GECE-
Zonguldak’da – 5* Dedeman Hotels, Zonguldak -2 GECE-

Polonezköy, Şile, Ağva, Kandıra, Karasu, Acarlar Longozu, Kocaeli, Bolu, Abant, Gölcük, Yedigöller, Devrek, Zonguldak, Safranbolu, Kristal Teras, Amasra, Ereğli, Akçakoca, Düzce, Maşukiye

2017 Yılına ait operasyonlarımız başarıyla tamamlandı. Yeni tur tarihlerimiz yakında burada!

Tur Programı

1. Gün: İzmir’den Çıkış ve Yolculuk

Saat: 21.00’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 21.15’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 21.25’de BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 21.30’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 21.45’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 22.00’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 22.30’da BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. BALIKESİR, SUSURLUK, BURSA üzerinden yolculuğumuzu sürdürüyoruz.


1. Gün: Polonezköy, Şile, Ağva, Kandıra, Karasu, Acarlar Longozu, Kocaeli

Sabah erken saatlerde feribot ile geçerek, yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Yol üzerindeki bir tesiste kahvaltı molasının (ekstra) ardından, Beykoz üzerinden Polonezköy’e ulaşıyoruz. Merkezinde vereceğimiz serbest zaman ve yürüyüş molasının ardından, Polonezköy’den ayrılarak, İstanbul’un en ünlü sahillerinden birisi olan Şile’ye geçiyoruz. Şile’de kısa bir mola vererek bölge’nin ismiyle nam yapmış Şile Bezi alışverişi yapıyoruz. Tarihi Feneri ve sahilini kısa bir yürüyüş yaptıktan sonra yolculuğumuza devam ediyoruz. Marmara’nın en butik ve doğa ile iç içe olan sayfiye kasabalarından biri olan Ağva’ya ulaşıyoruz. Kısa bir dinlenme molasından sonra, dileyen konuklarımızla ekstra olarak Göksu Deresi’nde motorlarla tekne turu yapıyoruz. Ardından otobüslerimizdeki yerimizi alıp, Ağva’dan ayrılıyoruz. Kandıra, Kaynarca, Karasu üzerinden dünyadaki en büyük ikinci longozlarından Acarlar Longozu’na ulaşıyoruz. Acarlar Longozu; Deniz, kumun, orman ve gölü bir arada sunan ender yerlerden biridir. Karasu ilçesinde 1,562 hektarlık bir alanda bulunmaktadır. Cennetten bir parça olan Acarlar Longozu gezimiz sonrasında yolculuğumuzu sürdürerek, Kocaeli’deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama Kocaeli (İzmit) ’deki otelimizde.


2. Gün: Bolu, Abant, Gölcük, Yedigöller, Devrek, Zonguldak

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Çam ve köknar ağaçlarının baskın olduğu bir Tabiat Parkı içinde, yaklaşık 1350 metre yükseklikte ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölü olarak bilinen Abant Gölü’ne gidiyoruz. Yürüyüş yapıp, imkân dâhilinde köylü tezgâhlarından alışveriş yapma şansı buluyoruz. Sonrasında sabah kahvelerimizi içmek üzere Gölcük’e çıkıyoruz. Çam ormanlarıyla çevrili mesire yerinde manzarayı seyrettikten sonra, Bolu merkeze iniyoruz. Minibüsler eşliğinde Yedigöller’e doğru yola çıkıyoruz. Büyük Göl, Küçük Göl, Derin Göl, Serin Göl, Nazlı Göl, Sazlı Göl ve İnce Göl isimli birbirinden harika yedi gölden oluşan, Yedi Göller’de öğle yemeği molamızı (ekstra) mangallar eşliğinde alıyoruz. Bu doğa harikası yerde geçireceğimiz keyifli saatler sonrasında minibüsler ile iniyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze yerleşerek Zonguldak’daki otelimize doğru yol alıyoruz. İmkan ve zaman dahilinde yolumuz üzerindeki bastonları, tahta oymacılığı ile ünlü Devrek’de alışveriş yapma imkanı elde ediyoruz. Daha sonra Zonguldak’daki otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: Safranbolu, Kristal Teras, Amasra, Zonguldak

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Safranbolu’ya ulaşıyoruz. Safranbolu’nun tarih kokan sokaklarında gezmeye başlıyoruz. Bir önceki gün gördüğümüz hareketliliğin aksine sakin ve sessiz henüz uyanmamış çarşısında keyifle ilerliyor, sunumda izlediğimiz; Cinci Han’ı, Hamam’ı, Köprülü Mehmet Paşa Camii, Güneş Saati, Akçası Kanyonu‘nu, Demirciler Çarşısı’nı, Arastası’nı, Evleri’ni görüyoruz. Daha sonra Hıdırlık Tepesi’ne gidiyor ve bu kez de kuşbakışı izliyoruz yapılarını. Ardından Safranbolu’ya veda ediyor ve Tokatlı Kanyonu’na gidiyoruz. Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan Kristal Teras’ın üzerinden kanyonun vahşi manzarasını izledikten sonra Amasra’ya doğru yola çıkıyoruz. Anadolu’da başka bir örneği olmayan Kuşkayası Yol Anıtı’nı görüntülüyor, Eski Roma Yolu’nun o zamanki halini gözümüzde canlandırıyor ve Kitabelerini gözlemliyoruz. Ardından zamanı biraz daha ilerletiyor bu kez de Bakacak Tepesi ’nde; Fatih‘in ilk gördüğünde "Lala! Lala! Çeşm-i Cihan bu mu ola?" (Dünyanın gözleri) dediği anı düşünüyor, o halini hayal ediyor ve bizde anlarımızı fotoğraflayarak ölümsüzleştiriyoruz. Küçük Liman‘da Tarihi Roma Köprüsü‘nü ve Tavşan Adası‘nı gördükten sonra Amasra Kalesi‘ni, Çekiciler Çarşısı’nı geziyor ve Büyük Liman‘da Amasra’nın balık ve ünlü salatası ile kendimize ziyafet çekmek için mola veriyoruz. Amastris’in güzel şehrinden ve Karadeniz gezimizin son durağından güzel anılarla ayrılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün: Ereğli, Akçakoca, Düzce, Maşukiye, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, yola çıkıyoruz. Zonguldak üzerinden Karadeniz kıyıları takip ederek önce Ereğli’ye uğrayıp mola veriyoruz. Alaplı üzerinden Akçakoca’ya ulaşıp, şehir merkezi’nde serbest zaman alıyoruz. Ceneviz Kalesi’ni gezip, manzaraya karşı kahvelerimizi yudumluyoruz. Ardından, meşhur Kıl Çadırlarından esinlenerek yapılmış Merkez Camii’ni gördükten sonra Akçakoca’ya veda ediyoruz. Düzce üzerinden Marmara’nın en butik kasabalarından bir tanesi olan Maşukiye’ye ulaşıyoruz. Alabalık ve çiftlikleri ünlü bu kasabada doğa yürüyüşleri yaparak kameralarımızla manzaralarımızı ölümsüzleştiriyoruz. Sonrasında otobüsteki yerimizi alıp yola çıkıyoruz. Bursa, Susurluk, Balıkesir güzergâhını takip ederek, kısa molalar sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka GENÇAYSTAR seyahatinde tekrar karşılaşmayı umarak ayrılıyoruz.

Konaklama Yapılması Planlanan Hoteller;

 • Kocaeli – 5*Ramada Plaza Hotel -> www.ramadaplazaizmit.com/tr/ (1 Gece)
 • Zonguldak – 5*Dedeman Hotel -> www.dedeman.com (2 Gece)
 • Önemli Not: Otellerde acentamızın anlaşması Standart Oda olup Triple ve Aile odası gibi özel istekler sadece müsaitlik dahilinde sağlanmaktadır. Odaya konulan 3.yatak her zaman ilavedir. Orjinal yatak sözü verilmemektedir. 24.05.2017 tarihi itibariyle Kocaeli otelimiz listedeki gibi güncellenmiştir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 3 Gece Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (3), Akşam Yemekleri (3)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi
 • İkramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Yedigöller Minibüs Ücreti ve Mangal Aktivitesi
 • Ağva’da Motor ile Tekne Turu (hava şartları dâhilinde)
 • Amasra’da Motor ile Tekne Turu (hava şartları dâhilinde)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • ACENTA (21:00:00)
 • MAVİŞEHİR EGE PARK (21:15:00)
 • BOSTANLI İSKELE (21:25:00)
 • KSK YUNUSLAR (21:25:00)
 • KSK ANIT (21:30:00)
 • LOZAN (21:45:00)
 • ÜÇYOL (22:00:00)
 • BORNOVA EGE KAMPÜS (22:30:00)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar

H.MELTEM CUCİ
Turunuza 26-30ağustos tarih eşimle birlikte katıldık.genel anlamda güzel bir turdu rehberimiz deniz hanımdan ve otellerden çok memnun kaldık.Ancak değinmeden edemicem mesela dönüş yolunda k.ereğlide çok güzel mağaralar olduğu halde akçakoca daki anlamsın ceneviz kalesine gittik hiçbir etkinliği olmamasına rağmen çünkü sadece dışarıda otla kplanmış duvar görüyorsunuz.Birde maşukiye geçirilen o kadar süre yerine gölcük ilçesi ufak çaplı gezilebilir.Deniz hn.sabrı ve ilgisi için teşekkürler.
02.09.2016
ÖZDEN ARMAĞAN
Merhabalar keşke bu tur tarihiniz 12 veya 13 eylül de olsaydı kurban kesimi ve bayram hazırlığını tamamlayıp turunuza seve seve katılma imkanımız olurdu.Umarım dikkate alır tarihte değişiklik yaparsınız saygılar
30.07.2016

Special Batı Karadeniz & Yedigöller Turları Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 • Kocaeli – 5*Ramada Plaza Hotel -> www.ramadaplazaizmit.com/tr/ (1 Gece)
 • Zonguldak – 5*Dedeman Hotel -> www.dedeman.com (2 Gece)
 • Önemli Not: Otellerde acentamızın anlaşması Standart Oda olup Triple ve Aile odası gibi özel istekler sadece müsaitlik dahilinde sağlanmaktadır. Odaya konulan 3.yatak her zaman ilavedir. Orjinal yatak sözü verilmemektedir. 24.05.2017 tarihi itibariyle Kocaeli otelimiz listedeki gibi güncellenmiştir.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.,
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON