Uçakla Kapadokya, Kayseri Turları PC (Ekim Ayı Tarihleri)

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

UÇAKLA PEGASUS (19 Mayıs & Ekim Ayı'nda 3 Ayrı Çıkışlı)

"Yağmur ile rüzgarın el ele
vererek yazdığı bir peri masalıdır; Kapadokya"

KAPADOKYA & KAYSERİ

İzmir’den Kayseri Gidiş – Dönüş 2 Gece 3 Gün
Zamanınız Yollarda Geçmesin

5*DİNLER HOTELS, ÜRGÜP*

Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yer Altı Şehri, Devrent, Paşabağı, Turasan, Avanos, Hacıbektaş, Kayseri

19 Mayıs'a Özel: 18-20 Mayıs 2017 2 Gece 3 Gün -turumuz dolmuştur-

Ekim Ayı Hareket Tarihlerimiz: 05 Ekim, 19 Ekim, 26 Ekim tarihlerinde çıkışlı… 2 Gece 3 Gün

Yayınlanan fiyatlar ERKEN REZERVASYON indirimli fiyatlarımız olup, kademeli artış gösterecektir. Web sitemizde yayınlanan fiyatlar esas alınacaktır.

Bu programımız size uymadıysa birden fazla Kapadokya seçeneğini görüntülemek için Tıklayınız...

Tur Programı

1. Gün: 18 Mayıs 2017 – Perşembe / İzmir, Kayseri, Ürgüp

Sabah 10.00’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç hatlar terminalinde oluyor ve uçuş işlemlerimiz için PEGASUS HAVA YOLLARI’na ait PC3190 sefer sayılı Saat: 11.25 ‘de uçuşu ile İzmir’den direkt aktarmasız Kayseri’ye uçuyoruz. Uçuşumuz sonrasında Kayseri Erkilet Havalimanı’na iniyor, rehberimiz eşliğinde araca yerleşiyoruz. Öğle yemeğinde (esktra) meşhur Kayseri mantısından yeme fırsatı buluyoruz. Sonrasında Dünya’nın en eski şehirlerinden biri olarak isimlendirilen Kayseri’de; Şehrin en görkemli yapılarından olan Hunat Hatun Külliyesi‘ni gezip, Kurtuluş Savaşı sırasında Kuvayi Milliye binası olarak kullanılan Saat Kulesi’nin görülmesinin, ardından Pastirmacilar Çarşisi‘nda alış veriş için serbest zaman alıyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra; en güzel peri masallarına sahiplik eden KAPADOKYA’ya merhaba diyoruz. Otelimize transfer oluyoruz ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: 19 Mayıs 2017 – Cuma / Uçhisar, Göreme, Zelve, Paşabağ, Devrent, Turasan

Sabah kahvaltısını otelden ayrılıyoruz. Aracımızdaki yerimizi aldıktan sonra, hafızamıza kazınacak onlarca kartpostal tadındaki manzaralara doğru yola çıkıyor, her bölgesi bir peri masalı hikâyesi ile dolu Kapadokya turumuza başlıyoruz. Öncelikle Bölge’nin önemli yerlerinden birisi olan Uçhisar’a gidiyor ve tüm ihtişamıyla Kale’yi görme fırsatı buluyoruz. Otantik el işlerinden hatıra olarak satın aldıktan sonra, Kapadokya‘nın en güzel yerlerinden Göreme Açık Hava Müzesi’ni gezmek için yol alıyoruz. Kaya içine oyulmuş manastırlar, kiliseler, şapeller, yemekhaneler, mutfaklar ve yaşam alanlarından oluşan bu açık hava müzesini geziyoruz. Daha sonra, Peri Bacalarının yoğun olduğu bölgeye doğru yol alıyoruz. Kapadokya’nın güzel vadilerinin manzarası eşliğinde kahve molası için O Ağacın Altında’ya gidiyoruz. Ardından Zelve’nin mahalleleri olan Paşabağ Vadisi, Devrent Vadisi‘nin eşsiz güzelliklerine hayal gücümüz ile tanıklık ediyor ve günün son fotoğraf molasını Üç Güzeller’de veriyoruz. Panoramik olarak yapacağımız kısa turun ardından bölgenin en hareketli yerleşimi Ürgüp’e dönüyoruz. Kapadokya’nın o güzel üzümlerinin şarapla biten hikâyesini Turasan Şarap Fabrikası’nda dinliyoruz. Bölge’ye has şarap alışverişimizi tamamlayarak, otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. *Dileyen konuklarımız ile ekstra olarak sazı, sözü ve eğlencesi ile meşhur bölgeye özel Kapadokya Türk Gecesi eğlencesi…


3. Gün: 20 Mayıs 2017 – Cumartesi / Ürgüp, Ihlara Vadisi, Derinkuyu, Avanos, Hacıbektaş, Kayseri, İzmir

*** Gün doğumunu ihtişamıyla seyretmek için yapacağımız BALON TURU (ekstra)‘na katılacak konuklarımızla erken kalkıyor ve otelimizden ayrılıyoruz. *** (Hava şartları uygun olduğu takdirde gerçekleşmektedir.)

Sabah kahvaltısından sonra otelden ayrılıyoruz. İç Anadolu'nun en yüksek dağlarından Hasan Dağı'nın eteklerine gidiyoruz. İçerisinde 105 tane kilise barındıran Ihlara Vadisi’ne gidiyoruz. Ağaçaltı, Yılanlı ve Sümbüllü Kilise’yi ziyaret ediyor ve melendiz çayı boyunca keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Sonrasında, bölge tarihi ve o devirdeki sosyal yapıyı, yaşam tarzını gösteren yöredeki yeraltı şehirlerinin en büyüğü Derinkuyu Yeralti Şehri’ni geziyoruz. Derinkuyu Yeraltı Şehri turumuz sonrasında Avanos’a gidiyoruz. Kızılırmak’ın içinden geçtiği Avanos‘ta; çömlekçilik hakkında bilgi alma ve alışveriş yapma fırsatı buluyoruz. Ardından, Onix yapımı hakkında bilgi alıp alışveriş molası verdikten sonra, Hacıbektaş ilçesine doğru yol alıyoruz. Hacı Bektaş-i Veli türbesi, Külliyesi ve Balım Sultan Türbesi, Nadar Avlusu, Aslanlı Çeşme ziyaretlerimizi yapıyor ve ayrılıyoruz. Kayseri’ye varışımızın ardından, gerekli bagaj ve check-in işlemlerinin ardından, PEGASUS HAVA YOLLARI’na ait PC3191 sefer sayılı Saat: 21.50 uçuşu ile İzmir’e geri dönüyoruz. Bu güzel haftasonu tatilinde hafızalarımızda kalan Kapadokya fotoğrafları, hikayeleri ile turumuza veda ediyoruz. Hoşca kalın…

 

Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • PEGASUS ile Kayseri Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Lüks Araçlarla Transferler ve Çevre Gezileri
 • Belirtilen Otel’de 2 Gece Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Kapadokya’da Balon ile Uçuş Etkinliği
  (Hava şartları dâhilinde gerçekleşecektir.)
 • Türk Gecesi Eğlencesi

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İZMİR HAVA ALANI (10:00)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Uçakla Kapadokya, Kayseri Turları PC (Ekim Ayı Tarihleri) Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

ÜRGÜP – 5*DİNLER HOTELS -> http://urgup.dinler.com (2 Gece)
Konaklama Hakkında Önemli Not: Acentamız Kapadokya Turları’nda DİNLER HOTELS grubuna ait 4-5 yıldızlı tesislerde konaklama yapmaktadır. DİNLER HOTELS otelleri Nevşehir ve Ürgüp bölgelerinde bulunmakta olup Kapadokya Kültür Rotası merkezinde yer almaktadır. Lütfen turdan 1 hafta önce kalacağınız oteli teyit ediniz.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Uçuşlar günlere sadık kalmak kaydı ile değişiklik gösterebilir. Lütfen 48 Saat uçuş saatinizi teyit ediniz!
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. 17/27/31/46 kişilik turizm belgeli araçlardır.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)