Uçakla Vizesiz Boydan Boya Balkanlar Turları (BEG-SKP)

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Bu operasyon başarıyla tamamlandı.
Yeni programlarımızı görüntülemek için tıklayınız...

UÇAKLA

BALKANLAR TURLARI #1 (BEG-SKP)


Balkanlar’da 5 Ülke Vizesiz & HIRVATİSTAN ile birlikte 6 Ülke! | Ekstra Tur Yok!

TURK HAVA YOLLARI İLE BELGRAD ERKEN GİDİŞ, ÜSKÜP GEÇ DÖNÜŞ
Gün Kaybı Yok!

Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Bosnahersek, Sırbistan, Hırvatistan*

İsteğe bağlı olarak Hırvatistan Dubrovnik Turu
7 adet akşam yemeğini ekonomik fiyatla edinme imkanı
Tamamı 4* Oteller ve Bütün Turlar Dahil Fiyat

BELGRAD BAŞLAR - ÜSKÜP BİTER GRUPLARIMIZ (Bu Programı inceliyorsunuz)

2.tur: 01-08 Mayıs (BEG-SKP) 5.tur: 21-28 Mayıs (BEG-SKP) 7.tur: 05-12 Haziran (BEG-SKP) 9.tur: 02-09 Temmuz (BEG-SKP)
10.tur: 08-15 Temmuz (BEG-SKP) 11.tur: 16-23 Temmuz (BEG-SKP) 12.tur: 05-12 Ağustos (BEG-SKP) 13.tur: 01-08 Eylül (BEG-SKP) (Kurban Bayramı)

ÜSKÜP BAŞLAR - BELGRAD BİTER GRUPLARIMIZ (Programı için tıklayınız)

1.tur: 22-29 Nisan (SKP-BEG) 3.tur: 06-13 Mayıs (SKP-BEG) 4.tur: 13-20 Mayıs (SKP-BEG) 6.tur: 27 Mayıs-03 Haziran (SKP-BEG)
8.tur: 24 Haziran-01 Temmuz (SKP-BEG)

Tur Programı

1. Gün: İzmir, Belgrad [-TÜRKİYE -> SIRBİSTAN-]

Sabah Saat: 03.00’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı İÇ HATLAR terminali Gençaystar Kontuarı’nda buluşuyoruz. Gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. TÜRK HAVA YOLLARI’na ait TK2305 sefer sayılı 03.55 uçuşu ile İstanbul’a, TK1081 sefer sayılı 07.40 uçuşu ile Belgrad (Nikola Tesla) havalimanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Havalimanına iniş yapıp, bagajlarımızı alıp gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, rehberimiz ile buluşuyoruz. Belgrad turumuza yeni Belgrad 'tan başlıyoruz. Tito'nun övünç kaynağı olan geniş bulvarlı modern Belgrad’ı Sava nehrinden Gazela köprüsüyle aşarak geride bırakıyoruz. Eski Belgrad'taki panaromik turumuzda Belgrad’ın Gökdelenleri ’ni, Hükümet Binaları ’nı, Parlemento ’yu, NATO’nun bombaladığı Genel Kurmay Başkanlığı’nı ve Polis Merkezi’ni, Nikola Pasiç Meydanı’nı, Teraziya Meydanı’nı ve 1867'de Belgrad'ı terk ederken şehri teslim ettiğimiz Knez Mihailova’nın isminin verildiği Cadde ve Anıtı’nı görerek Republica Meydanı’na ulaşıyoruz. Üniversite Meydanı’nda aracımızdan ayrılıyor ve yürüyerek şehir turumuza başlıyoruz. Sava Nehri önündeki Belgrad Kalesi’nin içinde büyük ve küçük kale meydanlarını İstanbul Kapı ’yı, Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi’ni, Defterdar Kapısı’nı, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi’ni ve Kanuni Sultan Süleyman 'nın 1521 tarihinde şehre girdiği Zindan Kapıyı görüyoruz. Balkan yarımadasının başlangıç noktası ve bir doğa harikası olan Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği noktaya bakarken havayı içimize çekiyor ve parkın havasında ruhumuzu dinlendirdikten sonra serbest zaman kullanıyoruz. (Serbest zamanda dileyen konuklarımız ile birlikte Belgrad’da Tuna Nehri’nde tekne turu gerçekleştirebiliriz. ) Ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Belgrad’daki otelimizde.


2. Gün: Belgrad, Saraybosna [-SIRBİSTAN -> BOSNAHERSEK-]

Sabah kahvaltısının ardından erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Saraybosna'ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Bir süre uçsuz bucaksız Sırbistan ovalarında yol aldıktan sonra Sava ve Drina Nehirleri ’nin harika manzaraları eşliğinde yavaş yavaş dağlara tırmanıyoruz. Doğu Karadeniz’i andıran yeşilin her tonunu görebileceğimiz dağları aşarak belli noktalardaki vereceğimiz molalardan sonra Sarayevo'ya ulaşıyoruz. Sarayevo'daki turumuza Baş çarşıdan başlıyoruz. Osmanlı kültürünün halen yaşadığı son batı noktası olan Sarayevo'da Kanuni Sultan Süleyman 'nın halasının oğlu olan Gazi Hüsrev Bey’e ait olan Hüsrev Bey Câmii’ni, Saat Kulesi’ni,  Bedesteni,  Morica Hanı, Kurşunlu Medrese’yi görüyoruz. Ayrıca Birinci Dünya Savaşının çıkmasına neden olan 28 Haziran 1914'te Avusturya- Macaristan İmparatorluğu’nun veliahttı Ferdinad'ın ve eşi Sofi'nin suikastla öldürüldüğü yeri görüyoruz. Katedral, Kanlı Pazar, Budin Beylerbeyi Ali Paşa'nın Câmii, Sarayevo'nun Butmir (Ilıca) köyünden olan Rüstem Paşa’nın Brusa Bedesteni de göreceklerimizin arasında. Serbest zamanda isteyenlerle İzzet Alia Begoviç'in türbesini görebileceğimiz gibi yine Moriça Handa kahve yada demli çay içebiliriz. Bu arada unutmamamız gereken önemli bir uğrak noktamızda saçta Boşnak böreği yiyebileceğimiz ünlü börekçi olmalı. Şehirden ayrılmadan önce bedestene uğrayıp alışveriş yapmayı da ihmal etmemeliyiz. Geceleme Saraybosna'daki otelimizde.


3. Gün: Saraybosna, Trebinje (Dubrovnik Şehir Turu) [-BOSNAHERSEK -> HIRVATİSTAN-]

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Mostar'a doğru yola çıkıyoruz. Mostar'a giderken Jablanitsa 'da Neretva Köprüsü’nü görmek için kısa bir mola veriyoruz. Mostar'da ise ( Hisarköprü ) 1567 'de Mimar Hayrettin'in yaptığı 1993'te Hırvatların yıktığı, 1997-2004 yılları arasında yeniden inşa edilen Mostar'a adını veren ve sembolü olan ünlü Mostar Köprüsü’nü görüyoruz. Ayrıca Mimar Hayrettin'in ilk denemesi olan Eğri köprüyü, eskiden Mostar'ın en önemli geçim kaynağı olan dericilikten dolayı Tabakhane ’yi, Hamamı ve Camisi ile Sokollu Mehmet Paşa’nın Ruznamecisi olan Koski Mehmet Paşa Cami’ni görüp Mostar'dan ayrılıyoruz. Yolumuzun üzerinde ki bir Osmanlı’nın biblosu güzelliğinde olan Poçitel Köyü’nü görüyoruz. Yaklaşık üç saatlik yolculuktan sonra da Osmanlı'nın ve Venedik'in deniz ticaretini kontrol etmek üzere dağlarda oluşturdukları  bağlarıyla da ünlü kale kent Trebinje'ye ulaşıyor ve otelimize geçiyoruz. Ekstra Dubrovnik Şehir Turu (Sadece vizesi olanlar ve yeşil pasaportlu yolcularımız için zorunlu olmayan bir turdur.) DUBROVNİK 'e gelemeyecek olan misafirlerimizi otele yerleştirdikten sonra Dubrovnik'e gitmek üzere akşam saatlerinde otelimizden ayrılıyoruz. Geçiş işlemlerimiz sonrası ulaşacağımız UNESCO Dünya Tarihi Miras listesindeki Dubrovnik 'e yani Ortaçağdaki adıyla Ragusa Cumhuriyeti'ne varıyoruz. Dubrovnik'te etkileyici SURLAR, FRANSISKEN MANASTIRI ve Ortaçağın İLK ECZANESİ’ni, TEHLİKE ÇANI’nı, Şehrin Koruyucu Azizi olan Sebaste (Sivas)li Sv.VLAHO için yapılan KİLİSE’yi, ONOFRIO ÇEŞMELERİ’ni, STRADUN CADDESİ’ni, DOCHE SARAYI’nı, GUNDULIC MEYDANI ve ANITI (Türkleri anlatan panolarıyla ünlü)’nı, PILE ve PLOCE KAPILARI’nı, Sv. IGNATIUS KİLİSESİ’ni, Ortaçağın en büyük Karantinası LAZARETTI’yi görerek limanda keyif dolu anlar geçirdikten sonra geç saatlerde otelimize dönmek üzere Dubrovnik'ten ayrılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Trebinje'deki otelimizde.


4. Gün: Trebinje, Podgoritsa & İşkodra [-BOSNAHERSEK -> ARNAVUTLUK-]

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, dağları aşarak Kotor Körfezi’ne iniyoruz. Sahil boyunca eşsiz manzaralar eşliğinde iki saat süren güzel bir yolculuktan sonra UNESCO korumasındaki Karadağ'ın ünlü kenti Kotor'a varıyoruz. Dubrovnik gibi bir ortaçağ kenti olan Kotor da; Venedik mimarisinin tüm hatlarını ve yüz yıl gibi kısa süreliğine işgal eden Avusturya'nın da mimarı izlerini de gözlemliyoruz. Doche Meydanı, Doche Sarayı, Un Meydanı, Ünlü Boca Kaptanları’nın Evleri’ni, şehrin ve bağların koruyucu azizi Lapsekili Sv.Tryphon'un Meydanı’nı ve Kathedrali’ni, Avusturya Hapishanesi’ni, Karampana’yı ve Su Tulumbaları’nı, St.Luke Kilisesi ve Meydanı’nı, dualarıyla rüzgarları durduran Sv.Katherina Kilisesi’ni görüyoruz. Ardından Utanç sütununun önünde serbest zaman için dağılıyoruz. İsteyenler kuşların bile ulaşmasının zor olduğu yüksek kayalıklardaki surlara çıkabilir ya da deniz kıyısındaki pazardan alışveriş yapabilir. Son olarak acıkanlar da deniz ürünleri, pizza ve makarna tercihlerini kullanabilirler. Öğleden sonra Kotor yakınlarındaki diğer bir ortaçağ kenti Budva'ya gidiyoruz. Budva'da Yunan kolonisi ve ortaçağ Venedik kenti olarak görülmeye değer Citadel, Utanç Meydanı, iç liman, dış limanı, daracık sokakları, ince uzun çok katlı binalarını gezip gördükten sonra serbest zamanda alışveriş yapıyor ya da keyifli bir kahve içiyoruz. Akşama doğru Podgoritsa'ya iki saat gibi bir yolculuk yaparak gidiyoruz. Geceleme Podgoritsa veya İşkodra’da.


5. Gün: Podgoritsa & İşkodra, Tiran, Ohrid [-ARNAVUTLUK -> MAKEDONYA-]

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, yola çıkıyoruz. Yolda Rozafa Kalesi’ni, George Kastraoti'nin (İskender Bey) Anıt Mezarını görüyoruz. Tiran’da ise; Süleyman Brajini Paşa’nın 1618’de oluşturduğu Külliye’nin çevresinde kurulan bu kentte, İtalyan mimarların yaptığı Bakanlık Binaları’nı, İskender Bey Meydanı’nı, Ethem Bey Camii’ni, Saat Kulesi ile Üniversite Binası’nı görüyoruz. Turumuzu tamamlayarak, Elbasan yolu ile Kafesan Sınır Kapısını da aşarak öğleden sonra Ohrid'e varıyoruz. Yolda verdiğimiz molalar sırasında dinleniyor, kahvelerimizi de yudumlayarak Arnavutluk’u dinliyoruz rehberimizden. Geceleme Ohrid’deki otelimizde.


6. Gün: Ohrid [-MAKEDONYA-]

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Dünya'nın en eski ve en derin göllerinden olan Arnavutluk ile Makedonya arasında sınır oluşturan Ohrid gölü kıyısına UNESCO korumasındaki Ohrid kentinin merkezine gidiyoruz. Balkan kenti Ohrid'ten Sedef, Ohrid incisi ve gerçek inciden yapılan orjınal tasarımlı takılar alıyoruz. Ayrıca geleneksel Osmanlı mimarisini yansıtan evlerini, Ohrid Ayasofyası’nı, ilk Slav Ortodoks Patrikhanesi’ni, ünlü Makedon yönetmen Minçevski'nin “Yağmurdan Önce” filminde yer alan St. John Kilisesi'ni, Elvada Rumeli dizisinin Hükümet Konağı’nı, Lihnidos Antik Kenti’nin Tiyatrosu’nu, Halveti Hayati Tekkesi ’ni, yıllara meydan okuyan çınar ağacını görüyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirlerimiz alışveriş yaparken dileyenlerle de gölde kısa bir tura çıkıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Prespa Gölü’nden süzülen suların oluşturduğu Sv.Naum Manastırı yakınlarındaki kaynakları ve Manastırı görmek üzere yola çıkıyoruz. Böylece Galicia Milli Parkını görmüş oluyoruz ayrıca yolda Kemikli Koyda yer alan Neolitik döneme ait yapay Köy Müzesi’ni görüntüleme imkanı buluyoruz. Geceleme tekrar Ohrid'deki otelimizde.


7. Gün: Ohrid, Resne, Manastır, Üsküp [-MAKEDONYA-]

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Ohrid'en ayrılıyor ve Manastır’a doğru yola çıkıyoruz. Yolda Resne’ye uğruyor ve elması ile ünlü şirin kasabayı gördükten sonra İttahatçıların yerel liderlerinden Resneli Niyazi’nin kışla olarak yaptırdığı Sarayı’nı görerek Bitola'ya (Manastır) varıyoruz. Bitola'da II. Philip Anıtı’nı, Saat Kulesi’ni, eski kentle kışlalar arasındaki bağlantıyı sağlayan Şiroke Sokağı, Ordu Evini, İshakiye Cami’ni, Manastırın ortasındaki havuzu ve çeşmeyi görerek ilerliyoruz. 1911 yılında Manastır'ı ziyaret eden Osmanlı Sultanlarından V. Mehmet Reşat'ın gelişi sırasında şelaleler ve zafer taklarıyla süslenen Drahor nehrini, Bedesteni, Manaki Kardeşlerin Sineması’nı ve son olarak da birçok kışladan günümüze ulaşan Beyaz Kışla’daki Manastır Askeri İdadisini ziyaret ediyoruz. Atatürk'ün 1896-99 yılları arasında liseyi okuduğu bu bina günümüzde müze ve Atatürk ile ilgili olarak anı odası şeklinde düzenlenmiştir. Burada Eleni'nin hikayesini dinleyip hüzünleniyor ve daha sonra Üsküp'e gitmek üzere yola çıkıyoruz. Demirhisar-Kalkandelen yoluyla akşam saatlerinde Üsküp'te oluyoruz. Geceleme Üsküp’deki otelimizde.


8. Gün: Üsküp, İzmir [-MAKEDONYA -> TÜRKİYE-]

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, eski Üsküp’teki turumuza başlıyoruz. Kale’yi, Mustafa Paşa Cami’ni, Davut Paşa Hamamı’nı, Zaviyeli camilerin Balkanlar’daki en güzel örneklerinden biri olan İsa Bey Cami’ni, Sulu Hanı, Kapan Hanı ve Çifte Hamamı görerek kahve molası veriyoruz. Sonrasında Yeni Üsküp'te Taş Köprü ’yü, Büyük İskender, II. Philip Heykelleriyle, VMRO'nun ünlü liderlerinden Dame Gruev, Gotse Delçev Heykelleri ’ni, Zafer Takı’nı, yeni yapılan Neo klasik mimarideki birçok binayı görüp, 1910 yılında Agnes Gonca Boyacı adıyla Üsküp'te doğan Rahibe Teresa'nın Kilisesi’ni ve anıtını ziyaret edip turumuzu tamamlıyoruz. Son olarak Destan'nın ünlü köftesinin ve Tafçe Grafçe'nin tadına bakıyoruz. Daha sonra, Üsküp ’de serbest zaman alıyoruz. Çarşılarında keyifli saatler bizleri bekliyor. Rehberimizin belirleyeceği saatte Üsküp Havalimanı’na doğru yol alıyoruz. Üsküp Alexander The Great Havalimanı’nda check ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. TURK HAVA YOLLARI’na ait TK1006 sefer sayılı 20.55 uçuşu ile önce İstanbul’a uçuyoruz. TK2354 Sefer sayılı 01.45 uçuşu ile İzmir’e uçuyoruz. Bir başka Gençaystar organizasyonunda tekrar sizleri ağırlamayı ümit ediyor ve vedalaşıyoruz.

Bu program Gençaystar Travel organizasyonudur.

UÇUŞ HAKKINDA BİLGİ

Gidiş Parkuru

 • TK2305 - Adnan Menderes (Izmir) -> Atatürk (Istanbul) 03.55 - 05.05
 • TK1081 - Atatürk (Istanbul) -> Nikola Tesla (Belgrade) 07.40 - 08.20

Dönüş Parkuru

 • TK1006 - Alexander The Great (Skopje) -> Atatürk (Istanbul) 20.55 - 23.30
 • TK2354 - Atatürk (Istanbul) -> Adnan Menderes (Izmir) 1+/01.45 - 1+/02.55

*Uçak saatleri değişiklikleri Havayolu tarafından gerçekleştirildiğinden, olası değişiklikler TURK HAVA YOLLARI inisiyatifindedir.
**Vergi ve yakıtlara yıl içerisinde gelecek zamlar fiyatlara yansıtılacaktır.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.

 

OTELLER HAKKINDA BİLGİ:

1 gece Belgrad Hotel, 88 rooms 4* -> www.88rooms.com/
1 gece Saraybosna, Hotel Sarajevo 4* -> www.sarajevohotel.ba/en.html
1 gece Trebinje, Hotel Leotar 4* -> www.hotelleotar.com/sr/vesti/
1 gece Budva, Hotel Reidence 4* -> http://residencemontenegro.com/en/
01.06-15.09 arasi Hotel Colloseo 4* Iskodra http://www.colosseohotel.com/
2 gece Ohrid Gölü, Struga Hotel Drim 4* -> www.drim.com.mk   
1 gece Uskup, Hotel Aleksandar Palace 5* -> http://www.aleksandarpalace.com.mk/

..veya ile belirtilen oteller dönemlere göre değişiklik göstermektedir. Tur hareket tarihinden bir hafta önce otel isimlerini acentanızdan teyit edebilirsiniz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Programda Belirtilen Turlar, Transfer ve Ulaşımlar
 • Türk Hava Yolları ile Belgrad Gidiş, Üsküp Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Türk Hava Yolları Tüm Uçuşlar Boyunca Yemek ve İçecek İkramları
 • Uçuş ve Liman Vergileri
 • Belgrad ve Üsküp Havaalanı Transferleri
 • Üsküp, Ohrid, Tiran, Budva, Trebinje, Mostar, Saraybosna, Belgrad Panoramik Şehir Turları
 • Tüm Şehir Giriş Ücretleri ve Şehir Vergileri
 • Oteller’de 7 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları (7)
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Ekstra Verilen Akşam Yemeği Molaları
 • Ohrid Gölü Tekne Turu Aktivitesi
 • Balkan Gecesi Eğlencesi: 30 Eur.
 • Dubrovnik Şehir Turu: 50 Eur.
 • Avantajlı 7 Adet Akşam Yemeği Paketi: 70 Eur.
 • Hırvatistan Vize ve Servis Ücreti: 135 Eur. (Evrak listesi için tıklayınız...)
 • (Sadece Dubrovnik Turu isteyenler için gereklidir. Mevcut vize ve yeşil pasaport için gerekmez.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 15 Eur.
 • (65 – 80 Yaş 30 Eur olarak hesaplanır.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İZMİR HAVA ALANI (02:30)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar

Müge Sözen
Gençay star turizm ile ilk turumuz 29/08/2016 tarihinde başlayan Balkanlar Turu idi. Çok güzel organize edilmiş, mümkün olduğunca en iyi oteller seçilmiş ve güzergahta son derece başarılı planlanmıştı. Turdan bu kadar fazla keyif almamızın en büyük sebebi rehberimiz Nafiye hanımıdı. Tarih konusunda sonsuz diyebileceğiniz bilgi birikimi, duyarlı yardımsever ve ilgili tavırları ile turun mükemmel geçmesini sağlayan kişi oldu. Teşekkürler Nafiye hocam.. farklı turlarda görüşmek üzere..
05.09.2016
irfan YILDIZ
Geçen hafta cıktıgımız balkan turunda bizleri seçkin otellerde agırlayan rahat araçlarlarla gezdiren bilgili ve kibar rehberleriyle aydınlatan gençay turizme ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunarız..
03.11.2015
Özlem ÇANCI
20.09.2015 günü başlayan Balkan turuna ailemle birlikte katıldım.Tur rehberimiz sayın Nafiye hanım önderliğinde mükemmel bir gezi geçirdik.Tarihi,coğrafi ve kültürel bilgi birikimi ile kendisine hayran bıraktı.Rehberlik hizmeti dışında hepimizle ayrı ayrı ilgilendi, hiç bir sorun yaşamamıza izin vermedi.Başta Nafiye hocam olmak üzere yönetiminize ve çalışanlarınıza sonsuz teşekkür ederiz.Tülay-Sibel-Özlem ÇANCI
03.11.2015

Uçakla Vizesiz Boydan Boya Balkanlar Turları (BEG-SKP) Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

UÇUŞ HAKKINDA BİLGİ

Gidiş Parkuru

 • TK2305 - Adnan Menderes (Izmir) -> Atatürk (Istanbul) 03.55 - 05.05
 • TK1081 - Atatürk (Istanbul) -> Nikola Tesla (Belgrade) 07.40 - 08.20

Dönüş Parkuru

 • TK1006 - Alexander The Great (Skopje) -> Atatürk (Istanbul) 20.55 - 23.30
 • TK2354 - Atatürk (Istanbul) -> Adnan Menderes (Izmir) 1+/01.45 - 1+/02.55

*Uçak saatleri değişiklikleri Havayolu tarafından gerçekleştirildiğinden, olası değişiklikler TURK HAVA YOLLARI inisiyatifindedir.
**Vergi ve yakıtlara yıl içerisinde gelecek zamlar fiyatlara yansıtılacaktır.

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Tur tarihleri süresince iki ülke arasında vizesiz, pasaport ile geçiş izni protokolünde değişiklik olması halinde acentamız programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. 
 • Hırvatistan Vizesi tüm schengen evraklarını istemektedir.  
 • Ayrıca Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
 • Dubrovnik vizesi sadece Dubrovnik akşam turuna katılacak konuklarımız için geçerlidir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. 
 • Gençaystar Travel, Havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuşlarda meydana gelen değişiklikler, saat değişiklikleri ve parkur değişiklikleri önceden tahmin edilemeyeceği için 48 saat önceden lütfen uçuş planınızı teyit ediniz. Tur yeterli katılım sağlanmadığında iptali yapılabilir, ancak alınan vizelerin ücret iadesi yapılmaz.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri

VİZE HAKKINDA BİLGİ

 • Yeşil Pasaport'a ve geçerli schengen olan pasaportlara vize uygulaması yoktur.
 • Hırvatistan Vizesi için gerekli evraklar için tıklayınız...

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)