19 Mayıs Özel, Likya (Fethiye & Kaş & Kalkan & Göcek) Turu

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

TURKUAZ RENGİ SAHİLLERDE MUHTEŞEM BİR TATİL

FETHİYE & KAŞ & KALKAN & GÖCEK

Gökova, Akyaka, Azmak, Dalyan, Kaya Mezarları, Kayaköy, Saklıkent, Kaputaj Plajı, Fethiye Merkez Kordon, Ölüdeniz

5*GREEN FOREST HOTEL

- HER ŞEY DAHİL KONAKLAMALI-

19 MAYIS TATİLİ ÖZEL >>>  20-22 MAYIS 2 GECE 3 GÜN

Tur Programı

1. Gün

İzmir, Gökova, Akyaka, Azmak, Dalyan, Kaya Mezarları, Fethiye

Sabah Saat: 07.00 ’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 07.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 07.20 ’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 07.25 ’de YUNUSLAR (Karşıyaka Yunuslar Önü), 07.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 07.45 ’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 08.00 ’da ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü) ’den yolcularımızı aldıktan sonra yol üzerinde ekstra kahvaltı molası veriyoruz. Ardından tekrar yola çıkıyor ve GÖKOVA KÖRFEZİ ’ne ulaşıyoruz. Sakar Tepe ’den GÖKOVA KÖRFEZİ ’nin o muhteşem görüntüsünü hafızalarımıza kaydettikten sonra AKYAKA ’ya inerek AZMAK KENARI ‘nda keyifli bir öğle yemeği alıyoruz. Daha sonra doğal bir akvaryumu andıran AZMAK ’ta ağaçlar ve sazlıklar arasından (ekstra tur) tekne ile süzülerek keyifli bir tur yapıyoruz. Son olarak Ağa Han mimarlık ödülü alan Ula’lı Ressam ve Sanatçı Nail ÇAKIRHAN’ın AKYAKA ’ya yansıttığı eserlerini gördükten sonra AKYAKA ’dan ayrılıyoruz. Kısa bir otobüs yolculuğunun ardından DALYAN ‘a ulaşıyoruz. Burada dev kaplumbağa Caretta Caretta 'ların yumurtalarını bırakmalarıyla ünlü ve bize hem tatlı, hem tuzlu suda yüzme imkânı sağlayan İztuzu sahillerinde (ekstra) tekne turu yapıyoruz. KAYA MEZARLARI ‘nın asırlar öncesinden gelen mistik görüntüsüne şahitlik ederek, bir labirenti andıran kanallar arasında gezerek turumuzu tamamlayarak FETHİYE ‘deki otelimize doğru yol alıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Kayaköy, Saklıkent, Kalkan, Kaputaj Plajı, Kaş, Fethiye

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra araçtaki yerimizi alarak tura çıkıyoruz. Öncelikle Lozan Antlaşması 'nın sonucu mübadele ile bırakılmış eski bir rum köyü olan KAYAKÖY 'e gidiyoruz. Sokaklarında dolaşırken o yıllara gidip, o dönem insanın şartlarına şahitlik ediyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte turumuzu tamamlıyor ve sıradaki durağımız olan SAKLIKENT ‘e doğru yola çıkıyoruz. Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk tabiriyle Sarı Çay olarak da bilinen Eşen Çayı ile bütünleşen SAKLIKENT KANYONU ‘nda mola veriyoruz. Metrelerce kanyonda, buz gibi akan sular arasında yürüyüşler yapıyor, hatıra fotoğrafları çektiriyoruz. Saklıkent turumuzun bitiminde ise yola çıkıyor ve KALKAN ‘da mola veriyoruz. Serbest zamanda fotoğraflar çekebilir, kahvelerinizi yudumlayabilir ve hediyelik standlarından alışveriş yapabilirsiniz. Dünya ‘nın en güzel plajlarından birisi olan KAPUTAJ PLAJI ‘nı da gördükten sonra yolculuğumuzun son durağı olan KAŞ ‘a hareket ediyoruz. KAŞ ‘ın merkezinde rehberimizin vereceği serbest zamanda dilediğinizce vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Küçük bir Yunan Adası olan Meis Adası ‘nı da uzaktan fotoğraflamayı ihmal etmiyoruz. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Geceleme otelimizde.

3. Gün

Fethiye, Merkez Kordonboyu, Ölüdeniz, Göcek, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, otelden ayrılıyoruz. Öncelikle FETHİYE MERKEZ KORDON BOYU ’nda serbest zaman veriyoruz. Deniz manzarasına karşı çay-kahvelerimizi yudumladıktan sonra, alışveriş yapma imkânı buluyoruz. Daha sonra ÖLÜDENİZ ‘de mola veriyor ve eşsiz manzaralar önünde hatıra fotoğrafları çektirmeyi ihmal etmiyoruz. Hava şartları müsaitliği durumunda yüzme molası verebiliriz. Mola bitiminde dönüş yolculuğuna çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde son dönemlerin en trend beldelerinden bir tanesi olan GÖCEK ‘e uğruyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında yol üzerinde kısa ihtiyaç molalar vererek akşam saatlerinde İZMİR ‘e ulaşıyoruz. Bir başka seyahatimizde tekrar sizleri misafir etmeyi umuyor, bir başka organizasyonda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.



Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (00:00)
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (07:00)
 • Mavişehir Egepark Önü (07:15)
 • Bostanlı İskele Önü (07:20)
 • Ksk Yunuslar (07:25)
 • Ksk Anıt (07:30)
 • Lozan Meydanı (07:45)
 • Üçyol Meydanı (08:00)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


19 Mayıs Özel, Likya (Fethiye & Kaş & Kalkan & Göcek) Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Odaya konulan 3. Ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır. 
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.