Antalya & Side & Olympos Turu (Rixos Dowtown)

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

SADECE GENÇAYSTAR FARKI İLE RIXOS KONAKLAMALI ANTALYA PROGRAMI

ANTALYA & SİDE & OLYMPOS TURU

5*RIXOS DOWNTOWN HOTEL

HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA & 0-12 YAŞ ÜCRETSİZ
TÜM MİSAFİRLERİMİZE
THE LAND OF LEGENDS TEMA PARKI ‘NA GİRİŞ ÜCRETSİZ!

Yivli Minare, Kaleiçi, Yat Limanı, Saat Kulesi, Evler, Sokaklar, Karaalioğlu Parkı, Hıdırlık Kulesi, Hadrianus Kapısı, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Aspendos Antik Kenti, Side, Manavgat Şelalesi, Antalya Aquarium, Tahtalı Dağı, Olympos Teleferik, Phaselis Antik Kenti

1.Tur: 29-31 Ocak 2021 – 2 Gece 3 Gün (Sömestr Tatili Özel)
2.Tur: 12-14 Şubat 2021 – 2 Gece 3 Gün (Sevgililer Günü Özel)

Tur Programı

1. Gün: İzmir, Antalya, Yivli Minare, Kaleiçi, Yat Limanı, Saat Kulesi, Evler, Sokaklar, Karaalioğlu Parkı, Hıdırlık Kulesi, Hadrianus Kapısı

Saat: 05.30 ’da GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 05.45 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park Önü), 06.00 ’da BOSTANLI (İskele önü durakları), 06.10 ’da KARŞIYAKA (Anıt önü), 06.30 ’da LOZAN (Atatürk Lisesi önü), 06.45 ’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri önü) transfer noktalarından siz değerli konuklarımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Sabah kahvaltımızı yolumuz üzerindeki bir tesiste (ekstra) aldıktan sonra Toros’lara olan yolcuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molaların ardından ANTALYA ’ya ulaşıyoruz. Kral II. Attalos ‘un M.Ö. 158 yılında "Gidin, bana bu yeryüzü üzerinde öyle bir yer bulun ki bütün kralların, bütün hükümdarların gözü kalsın. Öyle bir yer bulun ki hiç kimse gözünü oradan ayıramasın. Gidin bana yeryüzünün cennetini bulun" dediğinde eminiz kendisi bile bu kadar güzel bir kent hayal etmemişti. Yıllara meydan okuyan kentin çekirdeğinden başlayarak gezmeye başlıyoruz. ANTALYA ’nın sembolü haline gelen 38 metre yüksekliğinde, tuğlaya firuze çinilerin eşlik ettiği, 13.yy Selçuklu eserlerinden günümüze ulaşan YİVLİ MİNARE ’yi arkamıza alarak güzel bir hatıra fotoğrafı ile kenti rehberimizden dinlemeye başlıyoruz. Pek çok medeniyete ev sahipliği yapan kenti içten ve dıştan kuşatan SUR yapıları, KALEİÇİ, YAT LİMANI (antikçağın mendireği), SAAT KULESİ ’ni görerek yürüyüşümüze devam ediyoruz. Bizi izleyen Kral II. Attalos ’un HEYKEL ’ine de selam verdikten sonra KALEİÇİ ’ne doğru yürüyüşümüze devam ediyoruz. Akdeniz’in önemli liman kentlerinden birisi olması tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmasının yansıması EVLER ’ini, SOKAKLARI ’nı görerek KARAALİOĞLU PARKI ’na ulaşıyoruz. M.S. 2.yy da yapıldığı tahmin edilen HIDIRLIK KULESİ ’ni görerek, halk arasında ÜÇ KAPILAR olarak anılan HADRIANUS KAPISI ’na gidiyoruz. Burada aracımıza geçerek otelimize ulaşıyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 


2. Gün: Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Aspendos Antik Kenti, Side, Manavgat Şelalesi
Bugün tura katılmayarak The Land of Legends Tema Park 'ın dünyasını keşfe çıkabilir. Her Şey Dahil & Spa otelimizin tüm imkanlarından gün boyu faydalanabilirsiniz. Tüm seçenekler sizin.

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra dileyen yolcularımızla turumuza başlıyoruz. Luvi dilinde KUM anlamına gelen, ülkemizin en uzun plajlarından ve belki de Türk Turizmin ilk yapılandığı yerlerden birisi olan LARA ’ya gidiyoruz. Kaynağını Kepez’den alıp ikiye ayrılan, Akdeniz’e ulaşırken de AŞAĞI DÜDEN (KARPUZKALDIRAN ŞELALESİ) adıyla anılan DÜDENBAŞI ’na gidiyoruz. Falezden dökülerek ANTALYA KÖRFEZİ ’ne ulaşırken BEYDAĞLARI ’nı selamlayışına yaptığımız şahitliğin ardından bir başka görsel şölene doğru yol alıyoruz. Önce YUKARI DÜDEN ŞELALESİ ’ni ardından KURŞUNLU ŞELALESİ ’ni geziyoruz.  Yeşil ve mavinin ahenkle buluştuğu, irili ufaklı şelalelerin arasında yürüyüş yaparak ruhumuzu dinlendirdikten sonra tarihe yolculuğumuzu başlatıyoruz. Tiyatrosu ile ünlü ASPENDOS ANTİK KENTİ ’ne ulaşıyoruz. Mimarisi ile büyülendiğimiz Roma Dönemi’nin bu ünlü yapısında geçmişe yaptığımız yolculuğumuzu PAMFİLYA ’nın önemli liman kenti SİDE ile devam ettiriyoruz. Alacağımız serbest zamanın ardından, son ziyaret noktamız olan MANAVGAT ŞELALESİ için hareket ediyoruz. Suyun akışını dinleyerek, hatıra karelerimize aldığımız bu güzel günü otelimize dönerek bitiriyoruz.


3. Gün: Antalya Aquarium, Tahtalı Dağı, Olympos Teleferik, Phaselis Antik Kenti, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otelimizden ayrılarak, 131 metre uzunluğu ve 3 metre genişliği ile Dünyanın en büyük tünel akvaryumu olan ANTALYA AQUARIUM ’a gidiyoruz. Su altının sihirli dünyasını hayranlıkla ziyaret ettiğimiz bu ziyaretin ardından Dünyanın 2., Avrupa’nın en uzun teleferiği olan Beydağları ’nın TAHTALI DAĞI üzerindeki OLYMPOS TELEFERİK ile çok farklı bir o kadar da güzel bir deneyime imza atıyoruz.  Antalya Körfezi’nin güneyine yaptığımız bu yolculuğu M.Ö.690 yılında kurulan PHASELIS ANTİK KENTİ ’ni ziyaret ederek tamamlıyoruz. Kuruluş efsanesinde yöre halkına mısır veya kurutulmuş balık önerisine balık diye cevap veren Phaselis halkının yolundan, biz de ULUPINAR ALABALIK Tesisleri’ne giderek balık diyoruz ve böylece damağımızdaki o güzel tatlar, biriktirdiğimiz fotoğraf ve hafızalarımızdaki anılarla İzmir yolculuğuna başlıyoruz. Kısa molaların ardından gece saatlerinde İZMİR ‘e ulaşıyoruz. Bir başka seyahatte yolumuzun kesişmesi dileği ile vedalaşıyoruz.Tarih
Havayolu
Kalkış Hv.
Kalkış Saati.
Varış Hv.
Varış Saati.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (00:00)
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (05:30)
 • Mavişehir Egepark Önü (05:45)
 • Bostanlı İskele Önü (06:00)
 • Ksk Anıt (06:10)
 • Lozan Meydanı (06:30)
 • Üçyol Meydanı (06:45)

Tur Hareket Tarihleri:
29 Ocak • 12 Şubat

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
29.01.20211.299,00 TL
999,00 TL
1.899,00 TL
1.499,00 TL
1.299,00 TL
999,00 TL
0 - 12 Yaş 299,00 TLTaksitler »
12.02.20211.299,00 TL1.899,00 TL 1.299,00 TL0 - 12 Yaş 399,00 TLTaksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Antalya & Side & Olympos Turu (Rixos Dowtown) Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Covid-19 Tedbirleri gereğince otellerde ve diğer tesislerde bazı alanlarda kısıtlamalar oluşu acentamızın insiyatifinde değildir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Odaya konulan 3. ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Tur anında odaları DBL SNGL şeklinde ayırmak veya değiştirmek mümkün değildir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir. 1 Oda da 2. Çocuk Tam ücret öder.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.