Aralık Promosyonu, Otobüslü Kapadokya Turu (2 Gece Otel)

COVID-19 Sonrası gerekli tedbirler alınarak bu program revize edilmiştir.

Sizin İçin Tüm Önlemleri Aldık
Online Satın Al

COVID-19 Sonrası gerekli tedbirler alınarak bu program revize edilmiştir.

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu 9 aya varan taksitle online satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

ARALIK AYI ÖZEL PROMOSYON FİYAT

Kapadokya; Yağmur ile rüzgar'ın el ele vererek yazdığı bir peri masalı..

Otobüsle KAPADOKYA TURU

5*DİNLER HOTEL, ÜRGÜP - 699 TL-
Kışa Özel Süper Fiyatlı Son Promosyon !

Ihlara Vadisi, Narlıgöl, Derinkuyu, Ortahisar, Uçhisar, Zelve, Hacıbektaş, Avanos, Çavuşin, Mustafapaşa, Ürgüp, Göreme, Konya, Mevlâna, Akşehir, Nasrettin Hoca Türbesi

Kapadokya Turlarımızda Müze Paketleri ve İlave Paket Satışları bulunmamaktadır.
Hacıbektaş Turu'nu ekstra tur olarak satmıyoruz, fiyatlarımıza dahildir!

TUR TARİHİ: 09-12 Aralık 2021 - 3 Gece 3 Gün (2 Gece Otel Konaklama)

Bu turda Erken Rezervasyon indirimimiz bulunmaktadır. Erken Rezervasyon indirimi acenta tarafından belirlenmiş kontenjan için geçerli olup, bu kontenjan bittiğinde fiyatlarımız kademeli olarak artış gösterecektir. Erken Ödeme için herhangi bir tarih bulunmayıp sadece belirli kontenjan içindir. Erken Al, Karlı Çık!

Tur Programı

1. Gün

İzmir`den Çıkış ve Yolculuk

Saat:18.45 ’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 19.00 ’da MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 19.10 ’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 19.15 ’de KARŞIYAKA (Anıt Önü), 19.30 ’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 19.45 ’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 20.00 ’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli konuklarımızı alıp, dünyaca ünlü peribacalarının bulunduğu, tabiat harikası KAPADOKYA ’ya hareket ediyoruz. UŞAK, AFYON, KONYA üzerinden sabah saatlerinde AKSARAY `a ulaşıyoruz.

1. Gün

Ihlara Vadisi, Narlıgöl, Derinkuyu, Ortahisar, Uçhisar, Zelve, Avanos

Aksaray Orhan Ağaçlı Tesisleri’nde alacağımız (ekstra) sabah kahvaltısından sonra, İç Anadolu'nun en yüksek dağlarından Hasan Dağı 'nın eteklerine gidiyoruz. İçerisinde 105 tane kilise barındıran IHLARA VADİSİ ’nde; AĞAÇALTI, YILANLI ve SÜMBÜLLÜ KİLİSE ’yi ziyaret ediyor ve melendiz çayı boyunca keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından NARLIGÖL (ACI GÖL) KRATER GÖLÜ ’ne gidiyor ve anılarımızın arşivine yeni fotoğraflar ekliyoruz. Daha sonra bölge tarihi ve o devirdeki sosyal yapıyı, yaşam tarzını gösteren yöredeki yeraltı şehirlerinin en büyüğü DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ ’ni geziyoruz. Ardından peribacaları oluşumlarını incelemeye başlıyor ve öğle yemeği için ORTAHİSAR ’a doğru yol alıyoruz. Yemek sonrası bir zamanların insanlara yardım eden perilerinin, güvercinlere dönüştükten sonra da insanlara yardım etmeye devam etmelerinin efsanesini dinliyor ve ilk olarak GÜVERCİNLİK VADİSİ ’ni ardından UÇHİSAR KALESİ ’ni görüntüleme fırsatı buluyoruz. Sonrasında bu kez bölgeye özgü ONYX TAŞI ’nın atölyede ustalarının elinde şekillenip esere dönüşüne tanıklık ediyor ve Kapadokya’nın güzel vadilerinin manzarası eşliğinde yolculuğumuzu sürdürüyoruz. ZELVE ’nin mahalleleri olan PAŞABAĞ VADİSİ, DEVRENT VADİSİ ‘nin eşsiz güzelliklerine hayal gücümüz ile tanıklık ediyor ve günün son fotoğraf molasını ÜÇ GÜZELLER ’de veriyoruz. Ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Hacıbektaş, Çavuşin, Mustafapaşa, Ürgüp, Göreme

*** Gün doğumunu ihtişamıyla seyretmek için yapacağımız BALON TURU (ekstra) ‘na katılacak konuklarımızla erken kalkıyor ve otelimizden ayrılıyoruz. *** (Hava şartları uygun olduğu takdirde gerçekleşmektedir.)

Balon turunun ardından sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve HACI BEKTAŞ-I VELİ KÜLLİYESİ ’ni ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Sırasıyla; NADAR, DERGÂH ve HAZRET AVLULARI ‘nı ve etraflarını süsleyen yapıları (Üçler Ve Aslanlı Çeşme, Aşevi, Cami, Mihman Evi, Meydan Evi, Çilehane, Kırklar Meydanı) ziyaret ediyoruz. Son olarak HACI BEKTAŞ-I VELİ ’nin ve BALIM SULTAN ’ın Türbelerini de ziyaret ettikten sonra HACI BEKTAŞ ’tan ayrılıyor ve ÇAVUŞİN ’e gidiyoruz. ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ `nde çömlekçilik hakkında bilgi alıyor ve alışveriş yapma fırsatı buluyoruz. Ardından öğle yemeği için KAPADOKYA ’nın özgün mimarisini yansıtan doğal yapılardan birisinde yemek molası veriyor ve yöreye özgü lezzetleri tatmaya devam ediyoruz. Yemek sonrası yapılarıyla bizleri büyüleyecek; ASMALI KONAK DİZİSİ ’nin de ilk çekimlerine ev sahipliği yapan MUSTAFA PAŞA ’ya gidiyoruz. Panoramik olarak yapacağımız kısa turun ardından bölgenin en hareketli yerleşimi ÜRGÜP ’e dönüyor ve bu kez ikinci ASMALI KONAK EVİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından volkanik arazinin armağanlarından KAPADOKYA ’nın o güzel üzümlerinin şarapla biten hikâyesini TURASAN ŞARAP FABRİKASI ’nda dinliyoruz. Ve günü Kapadokya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini birleştirerek ziyarete gelenlere doyumsuz zevk ile sunan GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ ’ni ziyaret ederek sonlandırıyoruz. Kaya içine oyulmuş Manastırlar, Kiliseler, Şapeller, Yemekhaneler, Mutfaklar ve yaşam alanlarından oluşan bu açık hava müzesini geziyoruz. Turun bitiminde otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Dileyen konuklarımızla (ekstra) Kapadokya Gecesi. (İçkili + İkramlı + Müzik & Gösteriler Dahil)

3. Gün

Sultanhan Kervansarayı, Konya, Mevlana, Akşehir, Nasrettin Hoca Türbesi

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp; tarihi ipek yolu üzerindeki Selçuklu mimarisi hanlarından en büyüğü olan SULTANHANI KERVANSARAYI ‘nı geziyoruz. Sonrasında KONYA ’ya ulaşıyor ve kısa bir yemek molası veriyoruz. Ardından MEVLANA MÜZESI ve TÜRBESİ ’ni ziyaret ediyor ve AKŞEHİR ’e gidiyoruz. Bu kez NASREDDİN HOCA TÜRBESI ’ni ziyaret ediyor, GÜLMECE PARKI ’nda kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından İZMİR ’e doğru hareket ediyoruz. Yoldaki gerekli molaların ardından şehrimize ulaşıp bir daha ki GENÇAYSTAR organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.



Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (00:00)
  • Girne Bulvarı Acenta Önü (18:45)
  • Mavişehir Egepark Önü (19:00)
  • Bostanlı İskele Önü (19:10)
  • Ksk Anıt (19:15)
  • Lozan Meydanı (19:30)
  • Üçyol Meydanı (19:45)
  • Bornova Ege Üni. Kampüs (20:00)
  • Salihli Civarı (21:00)
  • Turgutlu Civarı (21:00)

Tur Hareket Tarihleri:
09 Aralık

Turlarda, AŞI ve PCR Testi Uygulaması Hakkında

İçişleri Bakanlığı’nın 20.08.2021 tarihli genelgesinde belirlediği önlemler çerçevesinde, paket turlarımızda kullanılan ulaşım araçları ile seyahat konusunda yapılan değişiklik; 6 Eylül 2021 sonrasında özel araç hariç, otobüslü turlar, uçaklı turlar, uçak, şehirlerarası transfer, tren , şehirlerarası otobüs gibi toplu taşımalarda yolculuk yapmak isteyen aşısız ve covid geçirmemiş kişilerden son 48 saate ait negatif sonuçlu PCR testi talep edilecektir. Bu çerçevede 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren seyahat firmalarınca araca kabul aşamasında HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise bu kişilerin seyahatine müsaade edilmeyecektir.

2 doz aşısı olan misafirlerimizin aşının üzerinden 14 gün geçmesi gerekmektedir. 2.aşının üzerinden 14 gün geçmemiş misafirlerimiz için Pcr testi gerekmektedir.

Turlarımızda tur başlangıcından itibaren 48 saat içinde yapılmış ve sonucu negatif çıkmış kişiye özel PCR testi tur süresince geçerli olacak olup, tur boyunca aynı kişilerin bir arada bulunacak olması sebebiyle ilave test yaptırma gereği olmayacaktır. Bu gerekçe Uçakla katıldığınız turlarda dönüşte de PCR testi gerektirmektedir.

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
09.12.2021899,00 TL
699,00 TL
1.099,00 TL
899,00 TL
899,00 TL
699,00 TL
0 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 12 Yaş 599,00 TL
Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Aralık Promosyonu, Otobüslü Kapadokya Turu (2 Gece Otel) Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTEL HAKKINDA BİLGİ

TUR HAKKINDA NOTLAR

  • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
  • Odaya konulan 3. ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır.
  • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
  • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
  • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları

  • Erken Rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan programlarımızda iptal & değişiklik hakkı bulunmamaktadır. Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi alan misafirlerimiz sigorta paketini alıp, rezervasyonlarını tamamladıkları tarihten tur tarihine kadar yaşadıkları olumsuzluklar için sigorta ve güvence altındadır. Ani gelişen rahatsızlıklar, birince derece vefat veya ani hastalıklar bu güvence paketine dahildir. Gerekçesiz iptaller ne yazık ki sigorta kapsamına girmemektedir.

İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.