Batı Karadeniz ve Yedigöller Turu

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın!

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

BATI KARADENİZ Yedigöller

DELUXE KALİTEDE KONAKLAMA AYRICALIĞI BU PROGRAMDA!
ZONGULDAK – 5*DEDEMAN HOTELS

Abant Gölü, Gölcük, Bolu, Yedigöller, Safranbolu, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, Amasra, Safranbolu, Devrek, Zonguldak, Ereğli, Akçakoca, Sapanca Gölü, Maşukiye

1.OTOBÜS 29 EKİM >>>  26-29 EKİM 2018 3 GECE 3 GÜN (5*DEDEMAN HOTEL) - Doldu
2.OTOBÜS 29 EKİM >>>  26-29 EKİM 2018 3 GECE 3 GÜN (5*DEDEMAN HOTEL) - Doldu
3.OTOBÜS 29 EKİM >>>  26-29 EKİM 2018 3 GECE 3 GÜN (RIVER MILL PARK HOTEL) - Doldu

http://www.rivermillpark.com

SONBAHAR RENKLERİ >>>  08-11 KASIM 2018 3 GECE 3 GÜN

Tur Programı

1. Gün: İzmir’den Çıkış ve Yolculuk // Abant Gölü, Gölcük, Bolu, Yedigöller, Devrek, Zonguldak

1.GECE - YOLCULUK

Saat: 21.00 ’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 21.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 21.25 ’de BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 21.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 21.45 ’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 22.00 ’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 22.30 ’da BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü) ’den siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. BALIKESİR, SUSURLUK, BURSA üzerinden yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

1.GÜN PROGRAMI: Abant Gölü, Gölcük, Bolu, Yedigöller, Devrek, Zonguldak

Sabah erken saatlerde (ekstra) kahvaltı molamızı verdikten sonra, Çam ve köknar ağaçlarının baskın olduğu bir Tabiat Parkı içinde, yaklaşık 1350 metre yükseklikte ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölü olarak bilinen ABANT GÖLÜ ’ne gidiyoruz. Göl kenarında yürüyüş yapıp, imkân dâhilinde köylü tezgâhlarından alışveriş yapma şansı buluyoruz. Sonrasında sabah kahvelerimizi içmek üzere GÖLCÜK ’e çıkıyoruz. Çam ormanlarıyla çevrili mesire yerinde manzarayı seyrettikten sonra, BOLU merkeze iniyoruz. Minibüsler eşliğinde YEDİGÖLLER ’e doğru yola çıkıyoruz. Büyük Göl, Küçük Göl, Derin Göl, Serin Göl, Nazlı Göl, Sazlı Göl ve İnce Göl isimli birbirinden harika yedi gölden oluşan, YEDİGÖLLER ’de öğle yemeği molamızı (ekstra) aldıktan sonra, bu doğa harikası yerde yürüyüşler yapıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte minibüslerle otobüsümüze geri transfer oluyor ve otobüs ile otelimize doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Zaman ve süre dahilinde yolumuz üzerinde DEVREK ‘e uğruyor ve baston alışverişi için serbest zaman buluyoruz. Sonrasında ZONGULDAK ‘daki otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Geceleme ZONGULDAK ‘daki otelimizde.


2. Gün: Safranbolu, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, Amasra, Zonguldak

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, UNESCO Dünya Mirası Listesi ’ndeki SAFRANBOLU ’ya doğru devam ediyor, SAFRANBOLU ‘da turumuza başlıyoruz. SAFRANBOLU ’nun tarih kokan sokaklarında gezmeye başlıyoruz. Bir önceki gün gördüğümüz hareketliliğin aksine sakin ve sessiz henüz uyanmamış çarşısında keyifle ilerliyor, sunumda izlediğimiz; CİNCİ HANI, HAMAMI, KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA CAMİİ, GÜNEŞ SAATİ, AKÇASI KANYONU ‘nu, DEMİRCİLER ÇARŞISI ’nı, ARASTASI ’nı, SAFRANBOLU EVLERİ ’ni görüyoruz. Daha sonra HIDIRLIK TEPESİ ’ne gidiyor ve bu kez de kuşbakışı izliyoruz SAFRANBOLU MANZARALARI ‘nı… İMREN LOKUMLARI ’nda izleyeceğimiz “Safranbolu Tanıtım Sunumu” nun ardından alışveriş için serbest zaman kullanıyor ve ardından SAFRANBOLU ’ya veda ediyor ve TOKATLI KANYONU ’na gidiyoruz. Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan KRİSTAL TERAS ’ın üzerinden kanyonun vahşi manzarasını izledikten sonra AMASRA ’ya doğru yola çıkıyoruz. Anadolu’da başka bir örneği olmayan KUŞKAYASI YOL ANITI ’nı görüntülüyor, ESKİ ROMA YOLU ’nun o zamanki halini gözümüzde canlandırıyor ve Kitabelerini gözlemliyoruz. Ardından zamanı biraz daha ilerletiyor bu kez de BAKACAK TEPESİ ’nde; Fatih‘in ilk gördüğünde "Lala! Lala! Çeşm-i Cihan bu mu ola?" (Dünyanın gözleri) dediği anı düşünüyor, o halini hayal ediyor ve bizde anlarımızı fotoğraflayarak ölümsüzleştiriyoruz. KÜÇÜK LİMAN ‘da TARİHİ ROMA KÖPRÜSÜ ‘nü ve TAVŞAN ADASI ‘nı gördükten sonra AMASRA KALESİ ‘ni, ÇEKİCİLER ÇARŞISI ’nı geziyor ve BÜYÜK LİMAN ‘da AMASRA ’nın Balık Ve Ünlü Salatası ile kendimize ziyafet çekmek için mola veriyoruz. Amastris ’in güzel şehrinden ve Karadeniz gezimizin son durağından güzel anılarla ayrılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama ZONGULDAK ‘daki otelimizde.


3. Gün: Zonguldak, Ereğli, Akçakoca, Düzce, Sapanca Gölü, Maşukiye, İzmir

Sabah kahvaltımızı erken saatlerde aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Uzun ve bir o kadar da keyifli bir yolculuk bizleri bekliyor olacak turumuzun 3. Gün ‘ünde… Karaelmas Diyarı olarak bilinen ZONGULDAK ayrılarak EREĞLİ ‘ye ulaşıyoruz. Deniz kenarında vereceğimiz kahve molası sonrasında açık olması durumunda CEHENNEMAĞZI MAĞARASI ‘nı ziyaret etme fırsatı buluyoruz. EREĞLİ ‘den ayrılarak Karadeniz sahilleri boyunca sürdürüyor ve ALAPLI üzerinden AKÇAKOCA ’ya ulaşıp, Şehir Merkezi ’nde serbest zaman alıyoruz. CENEVİZ KALESİ ’ni gezip, manzaraya karşı kahvelerimizi yudumluyoruz. Ardından, meşhur Kıl Çadırlarından esinlenerek yapılmış MERKEZ CAMİİ ’ni gördükten sonra AKÇAKOCA ’ya veda ediyoruz. DÜZCE üzerinden yolculuğumuzu sürdürerek SAPANCA GÖLÜ manzaraları seyri eşliğinde MAŞUKİYE ‘ye ulaşıyoruz. Marmara ‘nın en butik kasabalarından MAŞUKİYE ‘de serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz alabalık yiyebilirler, dileyen misafirlerimiz doğa ‘nın eşsiz cömertliğine tanıklık edebilirler… Rehberimizin belirleyeceği zamanın bitiminde yola çıkıyor, BURSA, SUSURLUK, BALIKESİR güzergâhını takip ederek, kısa molalar sonrasında İzmir’e gece geç saatlerde ulaşıyoruz. Bir başka GENÇAYSTAR seyahatinde tekrar karşılaşmayı umarak ayrılıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 2 Gece Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
 • GENÇAYSTAR Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • GENÇAYSTAR Güvencesi,
 • Otobüs içi İkramlar (Su, Çay, Kahve vs.)
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Yedigöller Minibüs Ücreti ve Mangal Aktivitesi
 • Amasra’da Motor ile Tekne Turu (hava şartları dâhilinde)
 • Seyahat Sağlık Sigortası, İptal Güvence Paketi: 10,00 ₺
 • (65-80 Yaş Arası 20,00 ₺ Öder)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (00:00)
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (21:00)
 • Mavişehir Egepark Önü (21:15)
 • Bostanlı İskele Önü (21:25)
 • Ksk Anıt (21:30)
 • Lozan Meydanı (21:45)
 • Üçyol Meydanı (22:00)
 • Bornova Ege Üni. Kampüs (22:30)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar

Rahmiye ÖZEL
Harika bir turdu kısa sürede çok güzel dolu dolu gezdik rehberimiz Deniz hanım donanımı bilgileri eşliğinde tarifsiz güzellikler gördük.Çok teşekkür ediyorum
16.11.2018

Batı Karadeniz ve Yedigöller Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 • ZONGULDAK – 5*DEDEMAN HOTELS
 • Detaylı Bilgi: https://www.dedeman.com/TR/7-Oteller/286-Dedeman-Zonguldak/ 
 • Önemli Not: Otellerde acentamızın anlaşması Standart Oda olup Triple ve Aile odası gibi özel istekler sadece müsaitlik dahilinde sağlanmaktadır. Odaya konulan 3.yatak her zaman ilavedir. Orjinal yatak sözü verilmemektedir.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Odaya konulan 3. ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır. 
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.