Büyük Ukrayna Turu Aktarmasız Direkt, Vizesiz Kimlikle

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Ziraat Combo Kart ‘a Vade Farksız 6 Taksit olarak satın alabilirsiniz

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Vizesiz, Kimlikle geçiş imkanı ile Rüya gibi
bir yurtdışı tur deneyimi sizleri bekliyor...

BÜYÜK UKRAYNA TURU

KIEV – ODESSA – UMAN – VINNITSA – LVIV – REVNE

İzmir’den Aktarmasız Direkt Uçuş Konforu ile…
Vizesiz ve Kimlikle Geçiş İmkânı

*** Tüm Ekstra Turlar Fiyata Dahil, 1.Gece Kiev ‘de Konaklama Dahil***

8 Gece 9 Gün (7 Gece Otel Konaklaması Ayrıcalığı)

Kurban Bayramı (1.Tur): 11-19 Ağustos Turumuz Gerçekleşti.
2.Tur: 23-31 Ağustos Turumuz Gerçekleşti., 3.Tur: 30 Ağustos-07 Eylül Turumuz Gerçekleşti.,
4.Tur: 06-14 Eylül, 5.Tur: 13-21 Eylül

Ekim Fırsatları: 04-12 Ekim | 18-26 Ekim

Tur Programı

1. Gün: İzmir – Kiev

İzmir hareket Ukrayna turumuz için, Andan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC1551 Sefer sayılı tarifeli seferi ile 23:50’de Kiev’e hareket. Yerel saat ile 02:15’de varış sonrasında Kiev’de bulunan otelimize hareket. Otelimize yerleşme ve dinlenme.


2. Gün: Kiev

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısı sonrası Ukrayna’nın başkenti Kiev turunu gerçekleştirmek için otelimizden ayrılıyoruz. Dinyeper Kıyısına kurulan bu şehir ismini efsaneye göre Kiy, Şek ve Horiv adlı 3 kardeşin en büyüğü Kiy’den almıştır. Kiev’de panoramik şehir turuna başlıyoruz. Son yıllarda ihtilallerle dünya kamuoyunun gündemine gelen Kiev, aynı zamanda, Ruslar’ın tarihindeki ilk başkent olma özelliğine sahiptir. 1500 yıllık tarihi olan Kiev, ayrıca, Dünyanın en yeşil şehirlerinden biridir. Shevchenko Bölgesi’nde yer alan ve Kiev’in en merkezi ve işlek caddesi olan 1100 Metre uzunluğundaki ünlü Kreschatik caddesi, Europeiskaya ile Bessarabskaya Meydanlarını birbirine bağlayan eşsiz bir konuma sahip. Başbakanlık Parlemento Binası, Mihaylovski Klisesi, Prenses Olga Heykeli ve Bağımsızlık Anıtı’nı gördükten sonra, panoramik turumuzu, Kiev’in ana meydanları ile belli başlı tarihi binalarını görüp bitireceğiz. Turumuz sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.  


3. Gün: Kiev – Odessa

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Ukrayna’nın Odessa şehrine doğru yola çıkıyoruz. Varışımız sonrası panoramik şehir turu. Karadeniz’in en önemli şehirlerinden Odessa bir zamanlar Tatarlar’ın ve Osmanlılar’ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenlerinin yansıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilirler. Geceleme otelimizde.


4. Gün: Odessa

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Katakomplar turu için otelimizden hareket ediyoruz. Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odesa’nın İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanya’sının işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orijinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz. Turumuz sonrası Gece hayatıyla meşhur ve ünlü plajları ile bilinen Arcadia bölgesine hareket ediyoruz. Varışımız sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Odessa plajlarını, Meçhul Bahriyeli Anıtını ve Arcadia Bölgesini tamamen görebileceğimiz tekne turuna katılabilirler. (20 EUR). Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


5. Gün: Odessa – Umman – Vinnitsa

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Ukrayna’nın Vinnitsa şehrine doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Uman şehrine giriyoruz. Uman Eski Podolya eyaletinin başkenti olup içerisinde büyük bir tarih barındırmaktadır. Uman Yahudiler için en önemli liderlerden Breslovlu Rabbi Nachman’ın kabrine ev sahipliği yapıyor. Nazi Almanya’sının zulmünde yiten Yahudileri anmak ve hacı mertebesine ulaşmak için her sene binlerce Yahudi dünyanın çeşitli yerlerinden burayı ziyaret etmek için gelir. Uman gezimizin ardından akşama doğru Vinnitsa’ya varıyoruz. Panoramik şehir turunun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  


6. Gün: Vinnitsa – Ternopol – Lviv

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Lviv’e doğru yola koyuluyoruz. Yol üzerinde Ternopol şehrini göreceğiz. Öğleden sonra Lviv’e varıyoruz. Merkeze varışımızı takiben yürüyerek şehir turumuzu yapıyoruz. II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden bir tanesidir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugühemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, en eski katedral ve kiliselerin yer aldığı Svobada Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.   


7. Gün: Lviv

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Şatolar turu için otelimizden hareket ediyoruz. Lviv şehrinin dışında kurulmuş birçok şato bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 2 tanesini göreceğiz. Orijinal halleri XVIII ve XIX yy.’dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız. Şatolar turumuz sonrası Eczacılık müzesi & Çikolata Fabrikası Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi&Arsenal turu için hareket ediyoruz. Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, eski cağlara ait silahları, şövalye zırhlarını göreceğiz göreceğiz. Ardından Kars’ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesinin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesini ziyaret edeceğiz. Muhteşem freskleri ile bu kilise bizleri bekliyor. Daha sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Daha sonrasında bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartmaya devam edebilirsiniz.  Turumuzun ardından otelimize transfer. Akşam ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirsiniz. Geceleme otelimizde.  


8. Gün: Lviv – Lutsk - Klevan - Rivne – Kiev

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Lutsk’a hareket ediyoruz. Modern mimarisi ile bilinen Polonya, Litvanya ve Rus eserlerinin çok bulunduğu Lutsk şehrine ulaşıyoruz.Lubart Kalesi , Teslis Katedrali , Heykel evi panoramik turumuzda görülecek yerlerden bazılarıdır. Lutsk gezisi ve serbest zaman sonrası, ülke nin en popüler noktalarından biri olan tek yönlü tren hattı üzerinde bulunan Aşk Tüneli ile bilinen Klevan’a varıyoruz. Tünelde verilecek fotoğraf molası sonrası Rivne’ye ulaşıyoruz. Rivne de panoramik görülüp Başkent Kiev’e hareket ediyoruz. Kiev’e varışımız sonrası uçuş saatine kadar serbest zaman. Sonrasında havalimanı transferini gerçekleştiriyoruz.


9. Gün: Kiev – İzmir

Havalimanına varışımız ve Check-in, Pasaport işlemleri sonrası, Pegasus Havayolları PC1552 sefer sayılı uçuşu ile 02:55’deİzmir’e hareket. 05:15 varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoş geldiniz!

Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı & PASAPORT ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.


OTEL LİSTESİ (Aynı standartlarda değişiklikler olabilir.)

 • KIEV - TERRA NOVA 4* v.b.-
  https://www.terra-nova.ua/eng/

 • ODESSA – CONTINENTAL 4* v.b.-
  http://www.continental-hotel.com.ua/

 • VINITSA- FRANCE 4* v.b.-
  http://www.hotelfrance.com.ua/

 • LVIV - PANSKA GORA 3* v.b.-
  http://panska-gora.com.ua/en/contacts

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İzmir Hava Alanı (21:50)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Büyük Ukrayna Turu Aktarmasız Direkt, Vizesiz Kimlikle Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri

VİZE VE GİRİŞLER HAKKINDA UYARILAR
 • T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. İlgili ülkeye giriş yeni tip T.C. Kimlik ve seyahat tarihinin bitiminden itibaren 6 ay geçerli pasaport ile yapılmaktadır.
 • Eski tip kimliklerle, geçici kimlik yazısı, ehliyet veya meslek kimlik kartları ile giriş mümkün değildir.
 • Ülke girişinde tüm şartlar sağlanmasına rağmen polisin ülkeye giriş müsaade vermemesi gerekçesiyle iptal / değişiklik veya bir başka tarihte seyahat etme hakkı bulunmamaktadır.
 • Turun düzenlendiği sürede vizesiz geçiş izninde ve protokolünde bir değişiklik olması sebebi ile gereken tüm evrakların sorumluluğu misafire aittir. Acentanın ülke girişinde bir yaptırımı bulunmamaktadır.

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.