Göcek Konaklamalı, Göcek-Fethiye-Kaş-Kekova-Yuvarlakçay Turu, Bayramlar

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

En Güzel Mavi & En Güzel Yeşil & En Güzel Tatil!

BAYRAMLARA ÖZEL PROGRAM

Akyaka-Göcek-Saklıkent-Yuvarlakçay
Kaputaj Plajı, Kaş, Kekova

GÖCEK 'DE GARDEN LIFE BOUTIQUE KONAKLAMALI

GÖKOVA-AKYAKA-AZMAK ÇAYI-FETHİYE-12 ADALAR TEKNE TURU
YÜZME MOLALARI-KÖYCEĞİZ-DALYAN
KAPUTAJ PLAJI-KAŞ-KALKAN-KEKOVA-KEKOVA TEKNE TURU

RAMAZAN & KURBAN BAYRAMI, TAMAMI TATİL GÜNLERİ
RAMAZAN BAYRAMI:
23-26 MAYIS 2020 3 GECE 4 GÜN
KURBAN BAYRAMI: 31 TEMMUZ-03 AĞUSTOS 2020 3 GECE 4 GÜN

Bu Programı Bayram Harici İncelemek İçin Tıklayınız...

Tur Programı

1. Gün: İzmir, Gökova, Akyaka, Akyaka Azmak Çayı, Fethiye, Saklıkent, Göcek

Sabah Saat: 06.00 ’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 06.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 06.20 ’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 06.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 06.45 ’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 07.00 ’da ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü)’den yolcularımızı aldıktan sonra İzmir’den ayrılıyoruz. Yolumuz üzerinde alacağımız sabah kahvaltısının (ekstra) ardından molalar vererek Mola sonrasında GÖKOVA KÖRFEZİ ‘nde AKYAKA ‘nın güzelliklerini keşfediyoruz. Ağa Han mimarlık ödülü alan Ula’lı Ressam ve Sanatçı Nail ÇAKIRHAN ’ın AKYAKA ’ya yansıttığı eserlerini gördükten sonra dileyen konuklarımızla tekne turuna (ekstra) çıkıyoruz. Doğal bir akvaryumu andıran AZMAK ’ta ağaçlar ve sazlıklar arasından süzülerek limana tekrar dönüyoruz. Akyaka ‘nın güzelliklerinde aklımızı bırakıyor FETHİYE üzerinden SAKLIKENT ‘e ulaşıyoruz. Ülkemizin en ünlü kanyonlarından biri olma özelliği taşıyan SAKLIKENT KANYONU ‘na gidiyoruz. Buz gibi suların ve eşsiz manzaraların arasında kanyonda keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Kanyon ‘da bolca çekileceğimiz fotoğraflar sonrasında GÖCEK ‘deki otelimize doğru yol alıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama GÖCEK ‘deki otelimizde.


2. Gün: Göcek, 12 Adalar Tekne Turu, Yüzme Molaları

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra tur aracımızdaki yerimizi alarak tura başlıyoruz. (EKSTRA TEKNE TURU-1) 12 ADALAR TEKNE TURU için müşterilerimiz ile birlikte tekne ‘nin başında oluyoruz. Eşsiz renklerdeki turkuaz mavilerine tanık olarak turumuza başlıyoruz. KIZILADA, KLEOPATRA HAMAMI, GÖBÜN KOYU, TAVŞAN ADASI, KATRANCI ADASI, YASSICILAR ADASI, DOMUZ ADASI, SAMANLIK KOYU, ŞÖVALYE ADASI ‘nın görüldüğü turumuzda tam gün tur yapıyoruz. Keyifli yüzme molaları ve mavi yolculuk sırasında teknede verilen öğle yemeğimiz sonrasında turumuzu bitiriyoruz. Tekne’ye bindiğimiz nokta da iniyor ve aracımız ile birlikte otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama GÖCEK ‘deki otelimizde.


3. Gün: Fethiye, Kaputaj Plajı, Kaş, Kekova, (Kekova Tekne Turu), Göcek

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra kısa bir yolculuğa çıkıyoruz. Deniz manzaraları eşliğinde turkuaz rengi suların görüntüleri arasında KAPUTAJ PLAJI ‘na ulaşıyoruz. KAPUTAJ ‘ın rengarenk görüntülerine, sınır tanımaz dalgalarına karşı kısa bir fotoğraf molası verdikten sonra KAŞ ‘da mola veriyoruz. Kahvelerimizi Meis Adası ‘na karşı yudumladıktan sonra doğa ve kültürün bir arada harmanlandığı KEKOVA ‘nın olağanüstü, gözle görülür güzelliklerinin peşine düşüyoruz. ÜÇAĞIZ ‘dan teknelerle tura çıkma imkânı buluyoruz. (EKSTRA TEKNE TURU-2) KEKOVA TEKNE TURU ‘nda göreceğimiz yerler; BATIK ŞEHİR, KORSANLAR ADASI, GÖK KAYALAR koylarını kısa molalar vererek geziyoruz. Yüzme molaları ve keyifli tekne yolculuğu sonrasında bindiğimiz noktada tekneden iniyoruz. Tur aracımızdaki yerimizi aldıktan sonra GÖCEK ‘deki otelimize geri dönüyoruz. Günümüzün yorgunluğunu ve keyfini çekildiğimiz fotoğraflara bakarak çıkarıyoruz.


4. Gün: Köyceğiz, Dalyan, İztuzu, Yuvarlakçay, Salıncak Keyfi, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra KÖYCEĞİZ ’e gidiyoruz. Sığla ağaçlarının renk kattığı; şurada bir minik “köy” ceğiz varmış dedirtecek kadar şirin beldemizde, gölün kenarında bir kahve molası veriyoruz. Ardından DALYAN için hareket ediyoruz. Ulaştığımızda dileyen konuklarımızla tekne turu (ekstra) yapıyoruz. Dev kaplumbağa Caretta Caretta ’ların yumurtalarını bırakmalarıyla ünlü İZTUZU ’na gidiyoruz. Hem tatlı hem tuzlu su, KAUNOS ANTİK KENTİ ’nin zamana meydan okuyan duruşu, kaya mezarlarının asırlar öncesinden gelen mistik görüntüsüne şahitlik ederek, labirenti andıran kanallardaki gezimizin ardından Muğla’nın gizli cenneti YUVARLAK ÇAY ’a gidiyoruz. Sandras Dağları’nın kar sularının getirdiği serinliği ile doğanın tüm güzelliklerini sunduğu bu vadide tertemiz havası ile adeta büyüleniyoruz. Belki de çocukluk yıllarımızın özlemi ile çayın üzerinde salıncakta sallanarak, hoşça vakit geçirdiğimiz bu doğa harikası yere veda ederek, her güzel filmin sonu olduğu gibi turunda sonuna geliyor ve İZMİR ’e doğru çıkıyoruz. Yoldaki gerekli molaların ardından ulaşıyoruz. Bir başka GENÇAYSTAR organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

Not: Rehber tur yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik, ziyaret noktalarından yerlerini değiştirmeye veya bazılarını iptal hakkında sahiptir.


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (00:00)
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (06:00)
 • Mavişehir Egepark Önü (06:15)
 • Bostanlı İskele Önü (06:20)
 • Ksk Anıt (06:30)
 • Lozan Meydanı (06:45)
 • Üçyol Meydanı (07:00)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Göcek Konaklamalı, Göcek-Fethiye-Kaş-Kekova-Yuvarlakçay Turu, Bayramlar Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 • GARDEN LIFE BOUTIQUE HOTEL GÖCEK v.b. -> https://www.lifegardengocek.com (3 Gece)
 • Standartı korunmak kaydı ile otel değişikliği yapılabilir. Lütfen turdan 1 gün önce otelinizi teyit ediniz.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Odaya konulan 3. ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.