Günübirlik, Kazdağları, Altınoluk, Akçay, Cunda Adası Turu

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için turun çıkış gününü doğru bir biçimde seçiniz...

 Günübirlik Tur
ALTINOLUK - AKÇAY – KAZDAĞLARI - CUNDA ADASI - ŞEYTAN SOFRASI

COVİD-19 Tedbirlerine dikkat edilerek düzenlenmiştir.

(Ulaşım + Çevre Turları + Rehberlik Dahil: 150 TL)

11 Eylül Cumartesi - 19 Eylül Pazar

Tur Programı

1. Gün

Altınoluk - Akçay – Kazdağları - Cunda Adası - Şeytan Sofrası

Siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolumuz üzerinde, sabah kahvaltısı için kısa bir mola veriyoruz. Ardından eski adı “papazlık” olan birçok Rum ve Türk sivil mimari örneğine ev sahipliği yapan ALTINOLUK ’a ulaşıyor ve asırlık çınarların gölgesinde kahve molası alıyoruz. Kutsal ağaç zeytin; Ege Denizi’ne sevdalıymışçasına kavuşurken biz de Altınoluk’un sokaklarını gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız ABDULLAH EFENDİ KONAĞI oluyor. Ardından tepeye doğru tırmanıyor Edremit Körfezi’nin muhteşem manzarasını izliyoruz. Ülkemizin ilk astım hastanesine de ev sahipliği yapan oksijeni bol Altınoluk’ta yaptığımız bu keyifli yürüyüşün ardından sularının çokluğu ve güzelliği ile ünlü AKÇAY’a gidiyoruz. Sarıkız’ın Heykeli’nin önünde bir Akçay Hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra sahilde yürüyüş yapıyoruz. Ardından ZEYTİNLİ ’ye ulaşarak, bizi bekleyen minibüslerle UNESCO’nun dünyanın sayılı biyosfer alanlarından birisi olan KAZDAĞLARI ’na çıkıyoruz. Milli parka giriş yaparak SÜTÜVEN ŞELALESİ ’ni görüyor, Kazdağları ’nın bol oksijen yüklü havası eşliğinde güzel bir yürüyüş yapıyor ve HASAN BOĞULDU büvetine ulaşıyoruz. Rehberimizden efsanesini dinledikten sonra tekrar yürüyüşe devam ediyor ve öğle yemeği için serbest zaman alıyoruz. Yemeğin ardından minibüslerimize tekrar binerek ayrılıyor ve otobüsümüze ulaşıyor ve AYVALIK yönünde ilerliyoruz. Muhteşem doğasıyla CUNDA ADASI ’na gidiyoruz. Buram buram deniz kokan sahilinde serbest zaman kullanıyor ve ünlü sakızlı kurabiyesinden tost ekmeğine, zeytinin her türlü çeşidine kadar alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Ünlü TAŞ KAHVE ’de mola veriyor ve ardından taş evlerin arasından arnavut kaldırımlı sokaklarda ilerleyerek adanın TAKSİYARHİS KİLİSESİ ’ne ulaşıyoruz. Ardından Aşıklar Tepesi’ne doğru çıkıyor Agios Yanni (şapel) in bulunduğu noktadan Cunda’yı panoramik olarak görüntüledikten sonra adadan ayrılarak İzmir ’e dönüyoruz. Bir daha ki GENÇAY STAR organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • Üçyol Meydanı (05:00)
  • Lozan Meydanı (05:15)
  • Ksk Anıt (05:30)
  • Girne Bulvarı Acenta Önü (05:45)
  • Mavişehir Egepark Önü (06:00)
  • Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (07:00)

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Günübirlik, Kazdağları, Altınoluk, Akçay, Cunda Adası Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Turlarımız talepler doğrultusunda gerçekleşmekte olup, acenta gerekli gördüğü takdirde iptal hakkını saklı tutar.
  • Turlarımız 17/27/31/46 kişilik turizm belgeli araçlarla gerçekleşmektedir. Lütfen turdan 1 gün önce aracınızı teyit ediniz.
  • Covid-19 Nedeniyle ziyaret edilemeyen noktalar ve girişe kapalı müzeler hakkında acentamızın bir insiyatifi bulunmamaktadır. Bu konuda acentamızın bir iade hakkı bulunmamaktadır.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.