İzmir`den Aktarmasız; Münih, Hallstatt, Salzburg, Viyana Turu

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

İzmir’den Aktarmasız Direkt gidiş ve dönüş konforu ile…
SunExpress Hava Yolları ile Münih Gidiş, Viyana Dönüş

Avusturya ‘da Bir Rüya Yolculuğu

H A L L S T A T T

Münih-Salzburg-Linz-Viyana

Münih & Salzburg & Viyana Şehir Turları Fiyata Dahil! Ekstra Kültür Turu Yok!

2 Gece 3 Gün | Tur Çıkış Tarihleri | Sadece Bayramlara Özel
1.Tur: 23-25 Mayıs 2020 (Ramazan Bayramı), 2.Tur: 01-03 Ağustos 2020 (Kurban Bayramı)

Tur Programı

1. Gün: İzmir `den Aktarmasız Direkt Uçuş ile Münih, Salzburg

Sabah erken saatlerde Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşuyoruz. Check-In, bagaj ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra İZMİR’DEN AKTARMASIZ DİREKT olarak SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ996 sefer sayılı Saat: 08.20 uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Münih International Havalimanı varışımız sonrası özel otobüslerimiz ile şehir merkezine hareket ediyoruz. Aracımıza yerleştikten sonra, Almanya Bavyera Eyaletinin başkenti olan Almanya ülkesinin ise, üçüncü büyük şehri Münih sehrine varisimiz ile beraber Münih panoramik şehir turumuzda Marienplatz, New Town Hall, Viktualienmarkt, Bavarian State Opera, Frauenkirche göreceğimiz yerler arasında. Turumuz sonrasında, Salzburg’a hareket ediyoruz. Salzburg şehir turumuzda; Hohen Salzburg Kalesi, St. Peter Manastırı Katedral, Mirabel Şatosu, Ana Sunak ve Mozart’ın Evi göreceğimiz yerler arasında. Mozart’ın doğduğu kent, renkli cepheli konutların sıralandığı yollarıyla Avrupa’nın en çekici Barok Kenti gezimizi tamamlıyoruz. Konaklama için otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Salzburg veya civardaki otelimizde.


2. Gün: Salzburg, ❤ Hallstatt ❤, Linz, Viyana

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otelimizden ayrılıyor ve bir masal yolcuğuna doğru yola çıkıyoruz. Şimdi sıradaki durağımız bu turun en beklenen yeri; HALLSTATT Yer yüzündeki cennet olarak nam yapmış bu kasaba için yolculuğumuzu sürdürüyoru z. 7 bin yıla varan geçmişi ile UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesine alınmış olan bu kasabayı keşfetmeye başlıyoruz. Hallstat; trafiğin olmadığı yolları ve birçok kilise, ev, el değmemiş görüntüleri ile bizleri büyüleyecek. Minik tezgahlarından yapacağınız alışverişler ile tatilinizin anılarını biriktirebilirsiniz. İnce uzun yolundan yürürken, her köşesinde fotoğraf çekilmek isteyecek ve fotoğraf çekilmeye doyamayacaksınız. Muhteşem anıları hafızalarımıza kaydedip, Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun yarısına geldiğimizde hem dinlenmek hem de bir başka Avusturya şehri görmek üzere Linz kentinde mola veriyoruz. Tuna Nehri’nin kıyısında kurulmuş olan ve Avusturya’nın büyükşehirlerinden kabul edilen Linz kentinin eski şehir merkezinde yapacağımız yürüyüş ve kahve molasının ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Viyana’ya ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak (isteğe bağlı eğlence aktivitesi) Grizing Meyhaneleri Turu programına katılıyoruz. Grinzing Viyana’nın kuzeyinde, Viyana’ya 19 yy. da dâhil edilmiş, eskiden beri bağları ile meşhur bir bölge. Burada ki Restoranların çoğu hala kendi şaraplarını kendileri yapıyorlar. Sizleri götüreceğimiz restoranlardan birinde yerel Avusturya müzikleri dinleyecek ve Avusturya’nın şnitzellerini yiyerek ev yapımı şaraplarının tadına bakacağız. Geceleme Viyana’daki otelimizde.


3. Gün: Viyana, Viyana Şehir Turu

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Kısa süren Avusturya kasabaları arasından geçerek geleceğimiz yolculuk sonrasında; Viyana Şehir Turu’na çıkıyoruz. Viyana şehir turumuz esnasında; Birleşmiş Milletler Binaları, Franz Kilisesi, Prater, Hundertwasser Binası ‘nın ardından şehrin merkezi Ring çevresinde; Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Hofburg Sarayı, Güzel Sanatlar Müzesi, Doğa Tarihi Müzesi, Parlemento Binası, Belediye Sarayı, Viyana Üniversitesi, Burg Tiyatrosu, Votif Kilisesi ve Belvedere Sarayı’nı görüyoruz. Turumuzun bitiminde serbest zaman veriyor, dileyen konuklarımız ile (isteğe bağlı alışveriş turu aktivitesi) Parndorf Designer Outlet & Alışveriş Turu’na çıkıyoruz. Viyana’nın en gözde en seçkin alışveriş merkezlerinden birisi olan Parndorf’a gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında rehberimizin belirleyeceği saatte tekrar buluşuyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra Viyana’ya geri dönüyoruz. Akşam uçak saatlerine kadar serbest zaman. Ardından belirtilen noktadan havalimanı’na transfer oluyoruz. Gümrük, pasaport, check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra, SUNEXPRESS HAVA YOLLARI’na ait XQ981 sefer sayılı uçağı ile saat: 19.30’de VİYANA’DAN AKTARMASIZ DİREKT OLARAK İzmir’e uçuyoruz. Muhteşem fotoğraflarımıza bakacağımız, binlerce anıyla dolu bir turu tamamlıyor bir başka GENÇAYSTAR organizasyonunda tekrar sizleri seyahat ettirmeyi diliyor, vedalaşıyoruz.

Uçağın dönüş saatinin geç olması sebebiyle sadece rehberin belirleyeceği noktadan havalimanına transfer olacaktır. Transfere katılmayan misafirlerin havalimanına ulaşımları acentayı bağlamamaktadır Sorumluluk tamamen misafire aittir. Check out sonrası valizleri sadece otelde bırakabilirsiniz.


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • İzmir Hava Alanı (08:20)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


İzmir`den Aktarmasız; Münih, Hallstatt, Salzburg, Viyana Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri

  • Çok Girişli Schengen Vizesi Gereklidir. Yeşil Pasaport için vizeye ihtiyaç yoktur.
  • Acentamız bu tur için vize hizmeti vermektedir. Bilgi için: 0 850 441 25 25 veya sales@gencaystar.com adreslerinden bilgi alabilirsiniz.
  • Vize için gerekli evrak listesi için http://www.gencaystar.com.tr/vize adresini ziyaret edebilirsiniz...
  • Vize işlemlerini tamamen kendi takip edecek misafirler için vize desteği & evrak & yolcu listesi & araç bilgisi paylaşılmaz.
  • Alınamayan vize ücreti iade edilmez. Tur ücretinin iadesi ise tur sözleşme maddeleri ile bir bütündür.
  • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
  • Ayrıca çok girişli Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.

GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.