Keyf-i İstanbul Turları 2018 Sezon

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın!

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Ağva-Şile-Adalar-Edirnekapı-Balat
Köşe-Bucak, Semt-Mahalle, Adım-Adım İstanbul

Klasik Tur Programlarından Sıkıldıysanız!

Keyf-İstanbul Turları

Ağva, Şile, Beylerbeyi Sarayı, Üsküdar, Kız Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Edirnekapı, Fener, Balat, Ayvansaray, Kariye Müzesi, Fener-Rum Patrikhanesi, Haliç, Pier Loti, Panorama 1453, Tarihi Tünel, Beyoğlu, Taksim, İstiklal Caddesi, Madame Tussauds, Kumkapı Eğlencesi, Legoland, Forum İstanbul, Jurassic Land

Adalar (Heybeliada, Kınalıada, Burgazada, Büyükada)

1 AKŞAM KUMKAPI EĞLENCESİ EŞLİĞİNDE AKŞAM YEMEĞİ
5 YILDIZLI DELUXE KALİTESİYLE SÜPER PROGRAM!

5*RETAJ ROYALE HOTEL

TAMAMLANMIŞ TUR HAREKET TARİHLERİ (3 GECE 3 GÜN)
1.tur: 05-08 Nisan, 2.tur: 20-23 Nisan, 3.tur: 27-30 Nisan, 4.tur: 28 Nisan-01 Mayıs,
İlave Tur: 03-06 Mayıs5.tur: 10-13 Mayıs6.tur: 17-20 Mayıs, 7.tur: 31 Mayıs-03 Haziran,
8.tur: 14-17 Haziran9.tur: 12-15 Temmuz10.tur: 26-29 Temmuz,
KURBAN BAYRAMI ÇIKIŞLARIMIZ-> 11.tur: 20-23 Ağustos, 12.tur: 21-24 Ağustos,

GELECEK TUR HAREKET TARİHLERİ (3 GECE 3 GÜN)

13.tur: 30 Ağustos-02 Eylül, 14.tur: 06-09 Eylül, 15.tur: 27-30 Eylül,
16.tur (Cumhuriyet Bayramı) 1.Otobüs: 26-29 Ekim Doldu.
16.tur (Cumhuriyet Bayramı) 2.Otobüs: 26-29 Ekim Doldu.
17.tur: 08-11 Kasım, 18.tur: 29 Kasım-02 Aralık

 

Tur Programı

1. Gün: *** YOLCULUK *** / Ağva, Şile, Beylerbeyi Sarayı, Üsküdar, Kız Kulesi

1.Gece Yolculuğu:

Saat: 21.00’da GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 21.15’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 21.20’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 21.30’de KARŞIYAKA (Anıt Önü), 21.45’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 22.00’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 22.30’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. BALIKESİR, SUSURLUK, BURSA üzerinden, sabah saatlerinde KANDIRA ‘ya ulaşıyoruz.

1.Gün Programı

Buradan yolumuza devam edip AĞVA ‘ya geliyoruz. Marmara ’nın en butik ve doğa ile iç içe olan sayfiye kasabalarından biri olan AĞVA ’da sabah kahvaltımızı alıyor ve dileyen konuklarımızla ekstra olarak GÖKSU DERESİ ’nde motorlarla tekne turu yapıyoruz. Bir sürü fotoğrafa hatıra kare olacak görüntüler seyri eşliğinde tekne turumuzu tamamlıyoruz. Ardından otobüslerimizdeki yerimizi alıp, yeşil kanyonlardan geçip doğayı seyrederek ŞİLE ’ye ulaşıyoruz. ŞİLE ’de kısa bir mola vererek Bölge’nin ismiyle nam yapmış ŞİLE BEZİ alışverişi yapıyoruz. Tarihi Feneri ve sahilini kısa bir yürüyüş yapıp gördükten sonra aracımızdaki yerimizi alarak İSTANBUL ‘da doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. BEYLERBEYİ SARAYI ’nı ziyaret ediyoruz. Bir yazlık saray olarak inşa edilen bahçeleri, köşkleri ile farklı bir yapı olan saray ziyaretimiz sorası Üsküdar’a gider iken Anadolu yakasının güzelliklerine tanıklık ediyor ve SALACAK ’a ulaşıyoruz. Motorlarla (ekstra) KIZ KULESİ ’ne geçiyor (hava şartları ve yoğunluk duruma göre gerçekleştirilecektir.) ve KIZ KULESİ efsanesini hatırlıyoruz. Tarihi Yarımada ve Boğaz’ı bir de buradan izliyor, İstanbul silüetini hafızalarımıza kazıyoruz. Bu güzel dakikaların ardından otelimize doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: Dolmabahçe Sarayı, Edirnekapı, Fener, Balat, Ayvansaray, Kariye Müzesi, Fener-Rum Patrikhanesi, Haliç, Pier Loti, Panorama 1453, Tarihi Tünel, Beyoğlu, Taksim, İstiklal Caddesi, Madame Tussauds, Kumkapı Eğlencesi

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden ayrılıyor ve DOLMABAHÇE SARAYI ’na gidiyoruz. Osmanlı İmparatorluğu’nun bir başka yönetim merkezi olan aynı zamanda Atamızın ebediyete intikal ettiği görkemi ve ihtişamıyla bizleri etkileyecek Sarayı geziyoruz. Anlamlı gezimizin sonrasında, turumuzun sonra ki İstanbul ‘un eski semtlerinden EDİRNEKAPI. Adeta film platosunu andıran karelerle dolu, bir çok film ve dizi de gördüğümüz; FENER, BALAT, AYVANSARAY üçlüsünde tura çıkıyoruz. Turumuza EDİRNEKAPI ‘daki KARİYE MÜZESİ ‘ni gezerek başlıyoruz. KARİYE MÜZESİ 'nde yer alan eşsiz freskolardan; apsiste görülen ve çok az hasarla günümüze ulaşan “diriliş” (Anastasis) sahnesi sizler tarafından görülmeyi bekliyor. Sonrasında AYVANSARAY 'a inip, MERYEM ANA KİLİSESİ ‘den gezimize başlayıp, ara sokaklarda kaybolup, onlarca fotoğraflarla BALAT ‘ı keşfediyoruz. VODİVA CADDESİ ‘nde mola verip, Sinagog ve Kiliseleri gezip görerek FENER-RUM PATRİKHANESİ ‘nde turumuzu sonlandırıyoruz. Tarihe yaptığımız bu yolculuk sonrasında, HALİÇ ’e gidiyor ve teleferikle PIER LOTİ ’ye çıkıyoruz. Serbest zaman olarak kullanacağımız bu dakikalarda ALTIN BOYNUZ ’un eşsiz manzarası eşliğinde kahvelerimizi yudumluyor; İstanbul’u bir de bu tepeden seyrediyoruz. Bu süre içerisinde dileyen konuklarımız Eyüp Sultan’ı da ziyaret edebilirler. Ardından “Anlatılmaz!.. Yaşanır!..” dedirtecek bir başka mekanı; PANORAMA 1453 MÜZESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra dünyanın en eski 2. Toplu Yeraltı Toplu Taşıma sistemi olan TARİHİ TÜNEL ile Karaköy’den Beyoğlu’na gidiyoruz. SAINT ANTOINE KİLİSESİ, ELHAMRA SİNEMASI, GALATARAY LİSESİ, ÇİÇEK PASAJI, MISIR APARTMANI, İNCİ PASTANESİ, AYIA TRIAS KİLİSESİ, VEBA HASTANESİ ve Taksim’e ismini veren MAKSEM ’i görerek İSTİKLAL CADDESİ ’ni keşfediyor, TAKSİM MEYDANI ’na ulaşıyoruz. Dileyen konuklarımız vereceğimiz serbest zamanda Dünyaca Ünlü MADAME TUSSAUDS MÜZESİ ‘ni ziyaret edebilirler. MADAME TUSSAUDS, merkezi Londra'da bulunan balmumu heykel müzesi olması özelliğiyle bilinen ve bir çok ünlünün heykellerinin sergilendiği, Amsterdam, Berlin, Hong Kong, İstanbul, New York, Sidney ve Tokyo'nun da bulunduğu yirmi dört şehirde şubesi olan bir müzedir. Ünlü Heykeltraş Pietro’nun yapmış olduğu heykelde İstanbul Hatıra Fotoğrafı çektirdikten sonra akşam yemeği için sazıyla, sözüyle, eğlencesiyle meşhur KUMKAPI EĞLENCESİ ’ni doyasıya yaşamak için restauranta gidiyoruz. Yemeğimizi alıp, eğlenip güzel bir geceyi noktalayarak otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.


3. Gün: Legoland, Forum İstanbul, Jurassic Land, Adalar (Heybeliada, Kınalıada, Burgazada, Büyükada), İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, çocuklar için sabırsızlıkla beklenenen ve hepimizin çocukluğunda büyük bir yer edinen LEGOLAND ’e gidiyoruz. Geçireceğimiz keyifli vakitler sonrası, FORUM İSTANBUL ’a gidiyor burada dileyen konuklarımızla JURASSIC LAND sizleri dinozorların dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz. Burada yine bir başka müze olan Sealife Akvaryum’u (ex. Turkuazoo Dev Akvaryum) ziyaret edebiliriz. Alışveriş Merkezi’nde geçireceğimiz keyifli dakikalar sonrasında tekrar otobüsümüze geçiyor ve ADALAR için vapura binmek üzere iskeleye geliyoruz. (Biniş saatine göre iskele farklılık gösterebilir.) Marmara’nın o güzel manzarası eşliğinde havasını ve denizini içimize çekerek, İstanbul’a gidip de yemeden dönmek olmaz “Balık-Ekmek” in tadına bakma fırsatı buluyor ve HEYBELİADA, KINALI, BURGAZADA ada takımlarını görerek BÜYÜKADA ‘ya doğru yol alıyoruz. Şarkılara konu olan yıllarca dilimizden düşürmediğimiz vapurda geçireceğimiz keyif dolu dakikaların ardından BÜYÜKADA ’ya ulaşıyoruz. Ama Faytonla ama bisikletle ama yürüyerek keşfedeceğimiz Büyükada Sokakları, Evleri, Havası ile bizleri büyüleyecek, belki de alıp bizi başka zamanlara götürecek. Vapur saatimiz geldiğinde iskelede buluşarak BÜYÜKADA ’ya veda ediyor ve keyifli bir vapur yolculuğu sonrasında iskeleye ulaşıyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze yerleşiyor ve İSTANBUL ‘a veda ediyoruz. Kalabalığı, trafiği ve tüm yorgunluğa ragmen güzel anılarla dolu bir İSTANBUL MASALI ‘nı hafızalarımıza kaydedip, İZMİR ‘e doğru yol alıyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Programımız İstanbul’daki müze ve sarayların tatil günleri planlanarak yazılmış olup, olası değişiklikler tur rehberi tarafından programda değişiklik yapılarak düzenlenecektir. Lütfen turdan 1 gün önce acentamızdan program sirküsü hakkında bilgi alınız.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 2 Gece 5*Otel ’de Konaklama
 • Otelde Alınan Açık Büfe Sabah Kahvaltıları (2)
 • 1 Adet Otel’de Alınan Set Menü Akşam Yemeği (1)
 • 1 Adet Kumkapı’da Alınan Eğlenceli Akşam Yemeği (1)
 • GENÇAYSTAR Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
 • GENÇAYSTAR Güvencesi
 • Otobüs içi İkramlar (Su, Çay, Kahve vs.)
 • Feribot İle Geçiş Ücretleri
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri
 • İlk gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı ve Molalar
 • Otelde Alınan İçecekler
 • Pierre Loti Teleferik
 • Boğaz’da Tekne Turu (Vakit ve İstek Dahilinde…)
 • Kumkapı’da Alınan İçecek ve İçkiler
 • Seyahat Sağlık Sigortası, İptal Güvence Paketi: 10,00 ₺
 • (65-80 Yaş Arası 20,00 ₺ Öder)

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (21:00)
 • Mavişehir Egepark Önü (21:15)
 • Bostanlı İskele Önü (21:20)
 • Ksk Yunuslar (21:25)
 • Ksk Anıt (21:30)
 • Lozan Meydanı (21:45)
 • Üçyol Meydanı (22:00)
 • Bornova Ege Üni. Kampüs (22:30)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Keyf-i İstanbul Turları 2018 Sezon Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Odaya konulan 3. ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır. 
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

 

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI


İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.