Msc Fantasia İle Ege & Adriyatik Kuşadası Kalkış Yaz 2021

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Tur Programı

Program DetaylarıVarışHareket
1. Gün Kuşadası-İstanbul...14.00
2. Gün İstanbul, Türkiye10.0022.00
3. Gün Denizde......
4. Gün Atina(Pire), Yunanistan07.3016.30
5. Gün Korfu, Yunanistan13.0020.00
6. Gün Bari, İtalya08.0014.00
7. Gün Trieste(Venedik), İtalya09.0020.00
8. Gün Denizde......
9. Gün Katakolon, Yunanistan07.0013.00
10. Gün Kuşadası, İstanbul08.00...


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Acentamız bu programda yetkili satış acentası konumunda olup, iptal şartları geminin belirleyeceği şartlara tabiidir..

  Yorumlar


  Msc Fantasia İle Ege & Adriyatik Kuşadası Kalkış Yaz 2021 Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

  Acentamız MSC Cruises tarafından paket programı yapılan Gemi Turları 'nı satmaya yetkili acentadır. Ancak operasyonel değişikliklerinden sorumlu değil, tüketiciye bildirmekle yükümlüdür. Söz konusu duyurulan kabin fiyatları satışlara göre değişiklik göstermektedir. MSC Cruises firmasına ait iptal & değişiklik şartları geçerlidir. Acentamız müsaitlik ve son fiyat teyidini yaparak sizlere dönüş sağlayacaktır. Güncel fiyat ve koşullar için acentamız ile irtibat kurabilirsiniz.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri

  • En Az Tek girişli Shengen vizesi gerekmektedir Yeşil pasaport için vize gerekmemektedir.
  • **İPTAL OLAN PASAPORTLARDAKİ SÜRESİ OLAN “SCHENGHEN VİZELERİ” GEÇERLİ DEĞİLDİR!**

  Msc Fantasia Hakkında

  Msc Fantasia

  Msc Fantasia gemisinin gittiği destinasyonları, fiyatlarını, fırsatlarını, erken rezervasyon kampanyalarını, uçaklı ve uçaksız gemi turu paketlerini en uygun ve en ucuz fiyatlarla online rezervasyon yaparak konfirme edebilirsiniz. Msc Fantasia ile Atlantik Okyanusu, Kanarya Adaları, Karayipler, Norveç Fiyortları, Baltık Başkentleri, Uzakdoğu ve Akdeniz gibi bir çok destinasyonu en iyi fiyatlarla gezebilir ve sayfamız üzerinden Msc Fantasia gemisi ile ilgili bilgiler ve özellikler hakkında bilgiler alabilirsiniz. 

  Msc Fantasia Gemisinin Özellikleri

  Msc Cruise şirketinin 16 gemisinden biri olan Msc Fantasia 2008 yapımı bir gemidir.
  133,500 gros tonaja sahip olup, 333 metre uzunluğunda olup 38 metre genişliktedir. Msc Fantasia gemisinin maksimum hızı 23,3 knots`tur.
  Toplam kabin sayısı 1.637 olup, 3.959 yolcu kapasitesine sahiptir.
  Gemide 1.151 balkonlu kabin, 85 dış kabin, 294 iç kabin ve 43 adet özürlü kabin bulunmaktadır. 
  Toplam 6 restoran ve 13 bar vardır.
  5 adet yüzme havuzu (havuzlar kapalı olarakta kullanılabiliyor) ve 12 jakuzi bulunmaktadır.
  Gemide 3 konferans salonu, disko, video oyunları salonu, F1 simülatörü, solaryum, tiyatro, 4D sinema, casino, kütüphane, kağıt oyun salonu, sanat galerisi, internet kafe, kablosuz internet, alışveriş mağazaları, sağlık merkezi, jogging parkuru, basketbol, voleybol, tenis, futbol, bowling (50 m²), shuffleboard, kapalı ve açık çocuk alanı, disko ve karaoke gibi gençlere ayrılmış alanlar bulunmaktadır. 
  Spa`da; güzellik merkezi, fitness center, sauna, Türk hamamı, masaj odaları, thalassotherapy, aromatherapy, kromotherapy ve rahatlama alanları vardır.

  Gemi Görselleri

  Kabinler

  Yeme ve İçme

  Sosyal Aktiviteler

  Eğlenceler

  Limanlar

  Kuşadası

  Kuşadası, Samos adasının karşısında bulunmaktadır. Birkaç yıl öncesine kadar bir balıkçı kasabasından ibaretti. Kısa zamanda çok hızlı gelişti; turistik altyapıya yatırım yaptı. Bugün, Samos’tan kayıklar ve lüks cruise gemileriyle binlerce turisti kabul eden, popüler bir tatil beldesine dönüştü.

  Her şeyi bulabileceğiniz Kapalı Çarşısı ile meşhurdur! Mücevherden halıya, baharattan doğal kozmetiğe, deri ürünlerinden antika mobilyaya kadar pek çok şey bulabilirsiniz.

  Efes Antik Kenti, Kuşadası’ndan sadece 19 km uzaklıktadır. Yolculuk ise, çok keyiflidir. Zeytin ağaçları, çam ağaçları ve üzüm bağları, sizi bölgedeki en önemli anıta doğru götürür. Dünyanın en büyük açık hava arkeoloji anıtlarından biri olan Efes dışında, Kuşadası, gerek kültür turizmi gerekse kozmopolit eğlence için elverişlidir.

  Kristal berraklığında suları, doğal güzellikleri, yoğun gece hayatı, sonsuz küçük mağazaları, restoranları, kafe - barları, yerli ve yabancı eğlence çeşitleri vardır. Efes, Priini, Militos ve Didima gibi oldukça yakın mesafede olan antik anıtlarının yanı sıra Kuşadası, iki adım ileride tarihi mekanlara sahiptir. Örneğin, şehir surlarını, Milli Parkı, Bizans Kalesini ve karşıdaki adacığı ziyaret edebilirsiniz ki adını bu adadan almıştır.

  • Kuşadası
  • Kuşadası
  • Kuşadası
  • Kuşadası

  Venedik (Italya)  

  Venedik`i oluşturan 120 minik adacık 400ü aşkın köprüyle birbirine bağlanmış. Bu adacıkların arasındaki 177 kanal ise rahatlıkla kent caddelerine benzetilebilir. Zaten, kanallardaki gondol trafiğini düzenlemek üzere tıpkı caddelerde olduğu gibi türlü çeşitli trafik levhaları mevcut bu su kentinde. Daracık kanallarda gondollor öyle hoş bir ritm içinde süzülüyorlar ki!.. Kanalların darlığından ara sıra ufak ufak da olsa tokuştukları bile oluyor! Dünya`nın en güzel ve olağan dışı şehri olan Venedik Adriyatik denizinde, Sokaklar birbirinie yollar yerine kanallarla bağlı olduğundan Venedik`i görmenin en iyi yolu romantik bir gondol gezisidir.

  • Venedik

  Katakolon / Olympia (Yunanistan)  

  Eski Yunan`da spor karşılaşmalarının yapıldığı Olympia`ya sadece 30 dakika uzaklıktaki liman, Zeus ve Hera tapınakları ile uğrak noktası haline gelmiştir. Tarihi olimpik stadyumunda geçmişi teneffüs edeceksiniz. Katakolon yerel yemekleri tadabileceğiniz ve liman aktivitelerini gerçekleştirebiliceğiniz açık hava kafeleri ile görülmesi gereken bir yerdir. Fakat gemilerin buraya uğramasının en önemlisi M.Ö 766`da olimpiyat oyunlarına ev sahipliği yapan Olympia şehridir. Zeus Tapınağı, Hera Tapınağı ve Stadium, Prytaneion sahipliği yapmaktadır.

  • Katakolon

  Atina (Pire)

  Kalimera Atina!

  Batı Uygarlığı'nın beşiği ve demokrasinin doğduğu şehire hoş geldiniz. Dünyanın en eski şehirlerinden biri, 3.400'den fazla yıllık bir kayıtlı geçmişi olan kozmopolit Atina antik anıtlar, şık kafeler, şirin tavernalar ve eşsiz dükkanlar ile yoğundur. Klasik Atina güçlü bir şehir devleti ve Platon'un Akademisi ve Aristo'nun Lisesi ev sahibi oldu. MÖ 5. ve 4. yüzyıllarda sanat, eğitim ve felsefe için bir merkez oldu.Kentin Klasik mirası hala Atinalı hayatın kumaş parçası, iyi korunmuş anıt ve sanat eserleri sayesinde, özellikle Parthenon, erken Batı medeniyetinin önemli bir dönüm noktası. Bu Akropol, UNESCO Dünya Mirası üzerine yüksek bu yayılan uluslararası sermayenin üzerine aşağı bakar. Akropolis ve Yeni Akropolis Müzesi, dünyanın en iyi müzelerinden biridir. Antik sanat eserleri ve onun tekil koleksiyonuna canlı, pitoresk Plaka semtinde yolunuzu olsun.

  Kalimera Pire

  Pire kalabalık limanı, pazarı ve Stella hakkında “Never” gibi klasik filmler ile ünlü yaptı. Atina'dan kısa bir metro veya taksi yolculuğu ile ulaşabileceğiniz  bu Akdeniz'deki en işlek limanlarından biri ve Yunanistan'ın en büyük şehirlerinden biridir. Canlı kafe, moda, açık hava restoran ve neo-klasik cepheler için büyük feribot iskelesine geçmiş. Kentin mimari hazineleri Belediye Tiyatrosu ve Belediye Sarayı bulunur. Fishmongers ve meyve ve sebze satıcıları gibi şehrin pazar alanı din yükselir Navarinou de demiryolu istasyonunda (güneydeki bir bit pazarı pazar sabahları burada da var) müşteriler için rekabet. Eğer biraz sessiz arıyorsanız, bir zamanlar Osmanlı filosunu barındıran kentin küçük limanlarından Paşalimanı biri doğuda, Themistokles 'büyük deniz limanlarından biriydi. Kuru rıhtım, yaklaşık 200 triremes için bugün zevk tekne filosu ev sahipliği yapıyor. Size veya Metro Atina seyahat ediyorsanız Pire Tren İstasyonu eski postane Pire Elektrik Demiryolları Müzesi’ni kaçırmayın. Bu renkli kentin diğer büyük müzeleri Arkeoloji Müzesi ve Yunan Denizcilik Müzesi’dir.

  • Atina (Pire)
  • Atina (Pire)
  • Atina (Pire)
  • Atina (Pire)
  -

  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.