Msc Splendida ile İskandinavya & Uzun Fiyortlar Ramazan Bayramı

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

1. Gün İSTANBUL - HAMBURG - KIEL: İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminali saat 05:00'da buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve TK 1661 sefer sayılı uçak ile saat 07:40’de hareket ediyoruz. Hamburg'a yerel saat ile saat 09.40’de varışımızın ardından Kiel'e gemimize transfer. Check in işlemleri, kabinlere yerleşme ve gemimizin hareketi saat 18.00.

2. Gün DENİZDE SEYİR : Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

3. Gün BERGEN: Sabah saat 08.00’de Bergen limanına varış. 1229 tarihine kadar Norveç’in başkentliğini yapmış olan Bergen, günümüzde önemli ticari ve endüstriyel faaliyetlerin olduğu bir şehir. Kuzey Avrupa’daki en büyük seyahat gemisi limanı Bergen’de bulunuyor. Burada arzu edenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra Bergen Şehir Turu ve Mt. Floien turu’na katılabilirler. 1830 yılına kadar ticaretin ve gemilerin durak noktası olan ve şu an UNESCO’nun Dünya Mirasları kapsamında olan bu güzel kenti keşfimiz Alman Limanı ile başlayacak, güzelliği ile sizi büyüleyecek olan Balık ve Çiçek marketi ile devam edecek. Daha sonra Tarihi Hansa evleri, Hakoon Sarayı ve Kruzberg Kulesi ile ünlü besteci Grieg’in Nordasvatnet Gölü kıyısındaki evini göreceğiz. Dönüş yolumuzda yüksek tepelerde mola verip Bergen’i kuşbakışı seyir imkânımız olacak. Ayrıca Bergen'in ünlü teleferiği ile Mt. Floien görülecek. Gemimizin hareketi saat 14.00. Akşam Yemeği ve geceleme gemide.

4. Gün DENİZDE SEYİR : Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

5. Gün HONNINGSVAG: Öğlen saat 17.00’de Honningsvag’a varış.Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Avrupa’nın en kuzeyinde yer alan Honnigsvag’dan yapacağımız bu ekstra turda ilk önce en kuzey nokta olan Cape North’a giderek, inanılmaz doğayı görecek daha sonra King Crab olarak geçen dev kuzey yengecinin (2 metre ve 10 kilo’ya kadar ulaşır) yakalanma maceralarına şahitlik edebileceğimiz bir tur yapacağız. Daha sonra bu dev yengeçler yenmek için bizi bekliyor olacak. (Hava şartları uygunsa).Dileyen misafirlerimiz akşam yemeklerini gemide alabilirler. Geceleme gemide. Gemimiz gece saat 02:00'de Tromsö’ye varmak üzere Honningsvag limanından ayrılıyor.

6. Gün TROMSO: Tromsö’ye varış saati 13.00. Burada arzu edenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra "Tromso Şehir Turu ve Polaria Merkezi" turuna katılabilirler.Tromso kutupsal bölgeden önceki en son şehirdir. Etrafını çeviren inanılmaz güzellikteki ormanlar ve ulusal parkları ile meşhur olup, turumuza muhteşem bir müze ile başlıyoruz. Tromso Sami müzesinde, Kutup bölgesinde eskiden bugüne kadar gelmiş olan yaşamın izlerini görebileceğiz. Daha sonra bölgenin en önemli katedrali olan Arctic Katedrali ve mimarisini göreceğiz. Bu turumuzda ormanlarla kaplı Tromso'yu ve köprülerini göreceğiz. Sonrasında Tromso şehir merkezinde alışveriş için vaktimiz olacak. Geminin hareket saati 20.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7. Gün DENİZDE SEYİR : Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

8. Gün TRONDHEIM: Trondheim limanına varış öğlen saat 07.00. Burada arzu edenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra tura katılabilirler. Kuzey’in başkenti Trondheim şehri, 997 yılında Viking Kralı Olav Tryggvason tarafından kurulmuş olup ülkenin üçüncü büyük kentidir. Turumuzda şehri panoramik olarak gezecek ve şehir dışındaki Sverresli Gözlem Noktası’na çıkacak ve Sverresborg Açıkhava Folk Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Burada kuzeyin insanlarının 100 yıl önce nasıl evlerde ve nasıl geleneklerle yaşadığını canlı olarak göreceğiz. Akabinde, yürüyerek eski şehrin tarih kokan sokaklarını, kuzeyin en büyük ve en güzeli olan Nidaros Katedrali’ni, şehri ikiye ayıran Nidelven Nehri’ni ve kanal üstündeki şehrin simgesi rengarenk tarihi antrepo binalarını göreceğiz. Diğer yerler arasında Avrupa’nın en büyük ahşap binası olan 140 odalı Stiftsgarten Kraliyet Sarayı’nı, Son Viking Anıtı, Old Town Bridge, tarihi Başpiskoposluk Sarayı, Torget Meydanı, pastoral renkte ahşap tarihi evlerden oluşan Bakklandet semti ve şehrin Champ Elysee’si sayılan Munkegate’yı sayabiliriz. .Gemimizin hareketi saat 17.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide

9. Gün NORDFJORDEID/OLDEN: Sabah saat 08.00’de Nordfiordeid’e varış. Avrupa anakarasına açılan en büyük buzul karası. Barışçıl vadiler ve derli toplu çiftlikler, pırıl pırıl buzullarla köpüren şelaleler ve yüksek dağlarla çevrili. Doğal güzellikleri ile ülke içinde önemli bir turistik merkez. Burada arzu edenler rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “ Olden Kasabası & Briksdal Buzu Turu” na katılabilirler. Turumuzda otobüsümüzle Olden kasabasından ayrılarak küçük kırmızı kiliseyi görüp Floen ve Olden gölleri manzaraları eşliğinde Rustoen üzerinden Briksdal’a varıyoruz. Buradan yaklaşık 40 dakika sürecek bir yürüyüş mesafesinde olan meşhur Briksdal buzuluna gideceğiz. Burada şelaleler ve muhteşem bir dağ manzarası sizleri bekliyor. Ayrıca buzul gölü ve Briksdal buzulunda muhteşem kareler yakalama imkânı bulacaksınız. Daha sonra şehir merkezini yürüyerek keşfedeceğiz. Gemimizin hareketi saat 16.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

10. Gün DENİZDE SEYİR: Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

11. Gün KIEL - HAMBURG - İSTANBUL: Sabah saat 09.00’da gemimiz Kiel limana yanaşacak. Sabah kahvaltımızın ardından gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Hamburg havalimanına transfer. Check – in işlemlerinden sonra Türk Havayollarının TK 1334 sefer sayılı uçuşu ile saat 17.55’de İstanbul Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 22:15’de İstanbul'a varış. Turumuzun sonu

Tur Programı

Program DetaylarıVarışHareket
1. Gün Kiel...18.00
2. Gün Denizde Seyir......
3. Gün Bergen08.0014.00
4. Gün Denizde Seyir......
5. Gün Honningsvaag17.00...
6. Gün Honningsvaag...02.00
6. Gün Tromso13.0020.00
7. Gün Denizde Seyir......
8. Gün Trondheim07.0017.00
9. Gün Nordfjordeid08.0016.00
10. Gün Denizde Seyir......
11. Gün Kiel09.00...

Tarih
Havayolu
Kalkış Hv.
Kalkış Saati.
Varış Hv.
Varış Saati.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Tur Hareket Tarihleri:
  13 Mayıs

  Fiyatlar

  13.05.2021 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

  • Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
   Kişi Başı
   Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
   13.05.2021İç Bella825,00 €- --Taksitler »
    İç Fantastica885,00 €- --Taksitler »
    Dış Bella915,00 €- --Taksitler »
    Dış Fantastica975,00 €- --Taksitler »
  Acentamız bu programda yetkili satış acentası konumunda olup, iptal şartları geminin belirleyeceği şartlara tabiidir..

  Yorumlar


  Msc Splendida ile İskandinavya & Uzun Fiyortlar Ramazan Bayramı Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  UÇUŞ BİLGİLERİ

  • TK1661 İstanbul Havalimanı - Hamburg 07:30 - 09:40
  • TK1664 Hamburg - İstanbul Havalimanı 18:35 - 22:45

   

  ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

  Acentamız MSC Cruises tarafından paket programı yapılan Gemi Turları 'nı satmaya yetkili acentadır. Ancak operasyonel değişikliklerinden sorumlu değil, tüketiciye bildirmekle yükümlüdür. Söz konusu duyurulan kabin fiyatları satışlara göre değişiklik göstermektedir. MSC Cruises firmasına ait iptal & değişiklik şartları geçerlidir. Acentamız müsaitlik ve son fiyat teyidini yaparak sizlere dönüş sağlayacaktır. Güncel fiyat ve koşullar için acentamız ile irtibat kurabilirsiniz.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Msc Splendida Hakkında

  Gemi Görselleri

  • Msc Splendida
  • Msc Splendida
  • Msc Splendida
  • Msc Splendida

  Kabinler

  • Msc Splendida
  • Msc Splendida
  • Msc Splendida
  • Msc Splendida

  Yeme ve İçme

  • Msc Splendida
  • Msc Splendida
  • Msc Splendida
  • Msc Splendida

  Sosyal Aktiviteler

  • Msc Splendida
  • Msc Splendida
  • Msc Splendida
  • Msc Splendida

  Eğlenceler

  • Msc Splendida
  • Msc Splendida
  • Msc Splendida
  • Msc Splendida

  Limanlar

  Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.