Olympos & Adrasan & Phaselis & Kaş & Suluada Turları

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

Olympos & Adrasan & Phaselis & Kaş & Suluada

…Saklıkent & Kaputaj Plajı & Kaş Ayrıcalığı ile…

Olympos ‘da Doğa İle İç İçe Butik Konaklama Ayrıcalığı

Saklıkent Kanyonu - Kaputaş Plajı - Kaş - Demre - Finike - Olympos - Yanartaş (Çıralı) - Adrasan Limanı - Adrasan Deniz Feneri - Suluada  - Hacivat- Karagöz Kayaları - Amerikan Koyu - Kargıcak Koyu - Olympos Antik Kenti – Olympos Plajı – Kemer Club - Phaselis Antik Kenti – Tahtalı Dağı Teleferik – Ulupınar

1.Tur: 4 Gece 4 Gün (3 Gece Konaklama) – (30 Haziran-04 Temmuz) Turumuz Gerçekleşti.
2.Tur:
28 Temmuz-01 Ağustos Doldu, Hafta içi Özel Yeni Tarih: 02-06 Ağustos
3.Tur: 11-15 Ağustos, 4.Tur: 25-29 Ağustos
Tarihlerimizi genişletiyoruz.

Tur Programı

1. Gün

1.Gece: Yolcu Duraklardan Alınış / Saklıkent Kanyonu - Kaputaş Plajı - Kaş - Demre - Finike - Olympos - Yanartaş (Çıralı)

1.Gece: Yolcu Duraklardan Alınış

Akşam Saat: 23.30’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 23.45’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 23.50’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 23.55’de YUNUSLAR (Karşıyaka Yunuslar Önü), 00.00’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 00.15’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 00.30’da ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü)’den siz değerli konuklarımızı aldıktan sonra yolculuğumuz başlıyor.

1.Gün: Saklıkent Kanyonu - Kaputaş Plajı - Kaş - Demre - Finike - Olympos - Yanartaş (Çıralı)

Siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra, gecenin derin maviliğinde; Akdeniz’in eşsiz maviliğine doğru yol almaya başlıyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molalar ile Aydın, Muğla, Fethiye üzerinden SAKLIKENT MİLLİ PARKI ’na ulaşıyoruz. Suyun kanyondaki akışının getirdiği o muazzam sesin eşliğinde, kahvaltımızı aldıktan sonra yürüyüşümüze başlıyoruz. Sabahın erken saatlerinin getirdiği sessizliğin, doğanın sesini dinlememize yardım edişinin mutluluğunu yaşadıktan sonra, aynı güzelliği yakalamak için aracımıza geçerek, dünyaca ünlü KAPUTAŞ PLAJI ’na gidiyoruz. Yer altından akan suyun, deniz kıyısındaki kumlar arasından süzülmesiyle, turkuaz renge bürünen serin sularında yüzmek ve anılarımızı fotoğraf karelerine sığdırmak için kullanacağımız serbest zamanın ardından tekrar araçtaki yerimizi alarak, bu kez antik liman kenti Antiphellos’un üzerine kurulu KAŞ ‘a hareket ediyoruz. Teke Yarımadası’nın tam ortasında 70 km lik denize kıyısı ile küçük ama şirin çarşısıyla Kaş’ta, kısa bir gezinti yapıyoruz. Şehrin ortasında kalan; gelen her ziyaretçisini, hiç beklemediği anda karşısına çıkarak şaşırtan Kral Lahdi ile geçmişe uzanırken, begonvillerin süslediği eski Rum evleri, Uzun Çarşısı ve limanını görerek Kaş’a veda ediyoruz. Patara’da dünyaya gelen ve Myra’da hayata gözlerini yuman Aziz Nikolaos diğer adıyla NOEL BABA ’yı anmak için, antik çağın önemli kenti DEMRE (Myra)’ya gidiyoruz. Sonrasında seraların güzel görüntülerinin eşliğinde, kıvrım kıvrım yollarında yolculuğumuza devam ediyoruz. Portakalın başka bir lezzetle dünyaya gelip hayat bulduğu FİNİKE ’yi geçerek, OLYMPOS ’a ulaşıyoruz. Otelimize yerleşip, akşam yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle (ekstra tur) Olympos’un sönmeyen ateşini görmek için, YANARTAŞ ‘a gidiyoruz.  Efsanesini rehberimizden dinledikten sonra, alevlerin ardında geçmişe yaptığımız yolculuğumuzu ve bugünü tamamlıyoruz. Konaklama otelimizde. 

2. Gün

Adrasan Limanı - Adrasan Deniz Feneri - Suluada - Hacivat- Karagöz Kayaları - Amerikan Koyu - Kargıcak Koyu

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, SULUADA TEKNE TURU (ekstra) için hareket ediyoruz. Adını “Ana Tanrıça Ülkesi” anlamına gelen “Adrasos” tan alan Adrasan ’a ulaşıyoruz.  Markiz Dağına dayadığı sırtı, karadan denize esen rüzgarlarının getirdiği serinliği ve sularının güzelliği ile gönüllere taht kuran Adrasan ’ın, Liman’ından bizi bekleyen teknemizle, SULUADA ’ya doğru hareket ediyoruz. Adrasan ve Gelidonya Burnu arasında, şifalı olduğuna inanılan tatlı su kaynağı ismini veriyor adanın. Antik çağın Krumbusa’sı muhteşem kumsalı ve turkuaz rengi denizi ile Maldivleri aratmayan duruşuyla bizleri ağırlıyor. Denize sırt üstü uzanmış insanın yüzünü andıran, bir zamanlar gemilerin su ikmalini sağlayan, martıları, balıkları, turkuaz rengi denizi ile büyülü bir gün geçirtiyor bizlere. Teknede alacağımız öğle yemeği molası ve sonrasında koylarında vereceğimiz yüzme molalarının ardından tekrar Adrasan ’a dönüyor ve otelimize geçiyoruz.  Akşam yemeğimizi aldıktan sonra gündüzünün güzelliğine itiraz etmediğimiz Adrasan ’ın, gecesini keşfe çıkıyoruz. Dileyen konuklarımızla MEHTAP TURU ’na (ekstra) giderek, gün boyu yorulan denizin dinginliğine eşlik eden yıldızların, görsel şölenine şahitlik ediyoruz. Konaklamak otelimizde.

3. Gün

Olympos Antik Kenti – Olympos Plajı – Kemer Club

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Likya Birliği’nde üç oy hakkına sahip önemli kentimiz OLYMPOS ANTİK KENTİ ’ni ziyaret ederek, güne başlıyoruz. ÇIRALI ’daki “Hephaistos” kültüyle ün kazanarak, önemli dini bir merkez haline gelen kentin günümüze ulaşan; Roma Dönemi Tiyatrosu, Bazilika ve Hamam yapısını görüyoruz. Ardından “Yüzme Zamanı!..” diyor ve Olympos Plajı’na gidiyoruz. Suları ile buluştuğumuz muhteşem saatlerin ardından otele dönüyor ve akşam için hazırlık yapmaya başlıyoruz. Belirlenen saatte otobüsteki yerimizi alarak dileyen yolcularımızla KEMER ’e gitmek için hareket ediyoruz. Yöre halkının kendilerini sellerden korumak için, dağların eteklerine 23 km uzunluğunda ördükleri taş duvarının, bugünün ünlü KEMER ’inin ismi oluşunu dinliyoruz rehberimizden. Dağ, orman ve denizin buluştuğu; dalgaların ağaçlara uzandığı Kemer’in gece hayatının haklı ününü yakından tanıma fırsatı yakalıyoruz. Gün boyu kavurucu sıcaktan nefes alamayan Kemer, gece olduğunda tüm günün hareketsizliğinin acısını çıkartırcasına eğlenir. Modern cadde ve binalarına, ışıkların da eşlik etmesiyle dünyaca ünlü birçok kente taş çıkaran görüntüsüyle Kemer bir başkadır yaz akşamları. Keyifle geçireceğimiz saatlerin ardından, rehberimizin belirleyeceği saatte aracımızda buluşarak otelimize dönüyor ve konaklıyoruz. (Ekstra Gece Kemer Club & Eğlence Programı)

4. Gün

Phaselis Antik Kenti – Tahtalı Dağı Teleferik – Ulupınar- İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra otelimizden ayrılarak, M.Ö.690 yılında kurulan PHASELIS ANTİK KENTİ ’ni ziyaret etmek için yola çıkıyoruz. Limanları, Agorası, Su Kemerleri ve her şeyden önce muhteşem doğasıyla büyülendiğimiz kenti ziyaretimizin ardından serbest zaman kullanıyoruz. Dileyen misafirlerimiz bu süreyi yüzme molası olarak da değerlendirebilirler. Ardından Dünyanın 2., Avrupa’nın en uzun teleferiği olan Beydağları ’nın TAHTALI DAĞI üzerindeki (ekstra OLYMPOS TELEFERİK ile çok farklı, bir o kadar da güzel bir deneyime imza atmak için yola çıkıyoruz. Dünyanın denize yakın en yüksek dağ zirvesine, sedir ve çamların üzerinden geçerek kuş misali uçuyoruz. Phaselis, Olympos Antik Kentleri, Üç Adalar, Antalya ve Kemer’in muhteşem manzaralarının eşlik ettiği, bu deneyimin ardından aracımıza dönerek, ULUPINAR ALABALIK Tesisleri’ne gidiyor ve yemeğimizi alıyoruz. Phaselis’in kuruluş efsanesinde; yöre halkına mısır veya kurutulmuş balık önerisine, “Balık” diye cevap veren Phaselis halkının yolundan giderek aldığımız yemeğimizin, damağımızda bıraktığı o güzel tatlar, biriktirdiğimiz fotoğraf ve hafızalarımızdaki anılarla İzmir yolculuğuna başlıyoruz.Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Ksk Anıt (00:00)
 • Lozan Meydanı (00:15)
 • Üçyol Meydanı (00:30)
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (23:30)
 • Mavişehir Egepark Önü (23:45)
 • Bostanlı İskele Önü (23:50)
 • Ksk Yunuslar (23:55)

Tur Hareket Tarihleri:
28 Temmuz • 02, 11, 25 Ağustos

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
28.07.2021Standart Bungalov Konaklama899,00 TL
799,00 TL
1.299,00 TL
1.099,00 TL
899,00 TL
799,00 TL
0 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 12 Yaş 699,00 TL
Taksitler »
02.08.2021Standart Bungalov Konaklama899,00 TL
799,00 TL
1.299,00 TL
1.099,00 TL
899,00 TL
799,00 TL
0 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 12 Yaş 699,00 TL
Taksitler »
11.08.2021Standart Bungalov Konaklama899,00 TL
799,00 TL
1.299,00 TL
1.099,00 TL
899,00 TL
799,00 TL
0 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 12 Yaş 699,00 TL
Taksitler »
25.08.2021Standart Bungalov Konaklama899,00 TL
799,00 TL
1.299,00 TL
1.099,00 TL
899,00 TL
799,00 TL
0 - 6 Yaş 299,00 TL
7 - 12 Yaş 699,00 TL
Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Olympos & Adrasan & Phaselis & Kaş & Suluada Turları Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Çocuk indirimlerimiz bir odada konaklayan 2 yetişkin ile birlikte sağlanır. 1 Yetişkin yanında çocuk indirimi verilmemektedir. 1 Oda da sadece 1 çocuk için indirim sağlanmaktadır.
 • 1 Oda için 3. Kişi ek yatak olabilir, orijinal yatak sözü verilmemektedir. Ancak otelin müsaitliğine göre rica edilebilir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımız otobüs ile gerçekleştiği için turun çıkışı için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda ödenen ücret ödendiği şekilde iade edilecektir.
 • Tüm yolcularımızı araca bindikleri noktaya bırakıyoruz. Ayrıca duraklama yapılmamaktadır.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.