Özel Tur - Karadeniz ve Yaylalar (Tiflis, Batum, Kars, Tokat Dahil)

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

2018 Yılı operasyonlarımız başarıyla tamamlandı.
2019 yılında görüşmek dileğiyle...

Özel Tur – Tiflis & Batum Konaklamalı
Tiflis & Batum & Kars & Erzurum & Erzincan & Sivas & Tokat

KARADENİZ & YAYLALAR

UZUNGÖL YAYLASI & AYDER YAYLASI & MENÇUNA ŞELALESİ

8 Gece 9 Gün

Çorum, Amasya, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Sürmene, Of, Uzungöl, Rize, Gündoğdu, Çayeli, Ardeşen, Ayder Yaylası, Gelin Tülü Şelalesi, Fırtına Vadisi, Ayder Üst Yaylalar, Mençuna Şelalesi, Arhavi, Çifte Köprüler, Hopa, Tiflis, Mtatsminda Tepesi, Posof, Kars, Ani, Katerina Av Köşkü, Sarıkamış, Erzurum, Erzincan, Tercan, Sivas, Tokat, Ballıca Mağarası


TUR HAREKET TARİHLERİ (HER CUMA ÇIKIŞLI)

RAMAZAN BAYRAMI- 1.TUR: 15-23 HAZİRAN 2018 – (Turumuz Gerçekleşti)
2.TUR: 29 HAZİRAN-07 TEMMUZ 2018 – (Turumuz Gerçekleşti)
KESİN ÇIKIŞ! - 3.TUR: 08-16 TEMMUZ 2018  – (Turumuz Gerçekleşti)
KESİN ÇIKIŞ! - 4.TUR: 13-21 TEMMUZ 2018 – (Turumuz Gerçekleşti)
KESİN ÇIKIŞ!- 5.TUR: 20-28 TEMMUZ 2018 – (Turumuz Gerçekleşti)
KESİN ÇIKIŞ! - 6.TUR: 27 TEMMUZ-04 AĞUSTOS 2018 – (Turumuz Gerçekleşti)
KESİN ÇIKIŞ! - 7.TUR: 03-11 AĞUSTOS 2018 – (Turumuz Gerçekleşti)
KESİN ÇIKIŞ! - KURBAN BAYRAMI- 8.TUR: 17-25 AĞUSTOS 2018 – (Turumuz Gerçekleşti)
KESİN ÇIKIŞ! - 9.TUR: 31 AĞUSTOS-07 EYLÜL 2018 – (Turumuz Gerçekleşti)
YENİ TARİH! - 10.TUR: 07-14 EYLÜL 2018 – (Turumuz Gerçekleşti)

ÖNEMLİ UYARI
Sümela Manastırı tadilatta olması sebebiyle tur programlarımızda yer verilmemiştir.
Tekrar açılmasıyla birlikte tur programlarımız revize edilecektir.

Tur Programı

1. Gün: (CUMA): Afyon, Ankara, Çorum

Saat 20.00‘da BORNOVA ’daki hareket noktamızda şehir içi servislerimizle gelen siz değerli konuklarımızı aldıktan sonra Uşak, Afyon, Ankara yolunu izleyerek gerekli molaların ardından ÇORUM ’a ulaşıyoruz.


2. Gün: (CUMARTESİ): Çorum, Amasya, Samsun, Ordu, Giresun

Sabah kahvaltımızı (ekstra) SUNGURLU ’daki tesislerde alıyor ve Leblebisiyle ünlü kentimiz Çorum’da; leblebi alışverişi yaptıktan sonra ŞEHZADELER ŞEHRİ AMASYA ’ya ulaşıyoruz. Yeşilırmak’ın iki yanına kurulmuş Milli Mücadele yıllarında önemli olaylara ev sahipliği yapmış Amasya girişinde hüzünlü biten bir aşk hikâyesi ile bizleri karşılıyor. Efsaneye göre; Ferhat’ın Şirin’i için azimle deldiği dağın eteğindeki SU KANALLARI ’nı görüyor ve FERHAT İLE ŞİRİN AŞIKLAR MÜZESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından ARKEOLOJİ MÜZESİ ’ne gidiyor ve dünyaca ünlü mumyaları görüyoruz. Daha sonra fikir-zikir ve şükür felsefesi üzerine kurulmuş olan II. BEYAZIT KÜLLİYESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Bizlere harika anlar yaşatacak ŞEHR-i AMASYA (MİNYATÜR MÜZESİ) ’nin ardından kente can veren Yeşilırmak ve görevini tamamlasa da hala kente görsel anlamda hizmet vermeye devam eden vefalı değirmenlerin eşliğinde ŞEHZADELER YOLU ’nda yürüyüşümüze başlıyoruz. ALÇAK KÖPRÜ ’yü, HELKIS KÖPRÜSÜ ’nü, KRAL MEZARLARI ’nı, HARŞENA KALESİ ’ni, KIZLAR SARAYI ve YALIBOYU EVLERİ ’ni görerek ŞEHZADELER MÜZESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından BİMARHANE ’yi (Tıp Müzesi) ve SARAYDÜZÜ KIŞLA BİNASI ’nı görerek doyamadığımız şehir Amasya’dan ayrılarak SAMSUN ’a doğru hareket ediyoruz. Anadolu’nun Karadeniz’e açılan kapısı SAMSUN ’da ünlü Pontus hazinelerinin sergilendiği ARKEOLOJİ MÜZESİ ve Ünlü ATATÜRK HEYKELİ, Eski TÜTÜN İSKELESİ – İLKADIM ANITI gezilerimizin ardından ORDU üzerinden GİRESUN ’a ulaşıyor ve GİRESUN ‘daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama GİRESUN ‘daki otelimizde.


3. Gün: (PAZAR): Trabzon, Sürmene, Of, Uzungöl, Rize, Gündoğdu, Çayeli, Ardeşen, Ayder Yaylası

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından TRABZON, SÜRMENE, OF, ÇAYKARA üzerinden, 1090 m. yükseklikte etrafı tamamen çam ormanlarıyla kaplı vadinin tam ortasında bulunan UZUNGÖL ’e gidiyoruz. Yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz ile, (EKSTRA TUR: Uzungöl Üst Yayla Turu) bizi bekleyen minibüslerimizle üst yaylalar gezimize başlıyoruz. Derin vadileri, bulut denizlerini ve UZUNGÖL ’ü tepeden seyredeceğimiz gezimizde LUSTRA ve KARASTER yaylalarının etkileyici manzaralarına tanıklık ediyoruz. Tekrar UZUNGÖL YAYLASI ’a iniyor ve gölün etrafında yürüyüş yapıyoruz. Daha sonra Çamlıhemşin üzerinden yaklaşık 1350 mt yükseklikteki ünlü AYDER YAYLASI ‘na ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Bir Karadeniz turuna çıkmanın en büyük ayrıcalıklarından birisi de AYDER YAYLASI ‘nda konaklamak ve AYDER YAYLASI ‘nda uyanmaktır. Akşam yemeğini otelimizde aldıktan sonra, dileyenlerle yayla yürüyüşleri yapabiliriz. Konaklama AYDER YAYLASI ’ndaki otelimizde.


4. Gün: (PAZARTESİ): Gelin Tülü Şelalesi, Fırtına Vadisi, Ayder Üst Yaylalar, Arhavi, Mençuna Şelalesi, Çifte Köprüler, Sarp, Gürcistan “Batum” Konaklama

Sabah kahvaltısını yayla tesisinde aldıktan sonra GELİN TÜLÜ ŞELALESİ ’ne giderek şelaleyi görüntülüyor ve yaylada kısa bir sabah yürüyüşü yapıyoruz. Daha sonra Hala, Polovit, Elevit ve Tunca dereleri ile beslenen ünlü FIRTINA VADİSİ ’ne gidiyoruz. Dileyen konuklarımızla minibüslerle (EKSTRA TUR: Ayder Üst Yayla Turu) vadinin gizemli güzelliğini keşfe çıkıyoruz. KONAKLAR MAHALLESİ ’nde bölgenin en eski “TAŞ KONAK”ını görüntüledikten sonra, ekran başında bizleri doğası ile büyüleyen SEVDALUK dizisinin çekimlerinin yapıldığı köye gidiyoruz. Ardından yine bölgenin en eski taş köprülerinden ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ (ŞENYUVA KÖPRÜSÜ) ‘nü görüyor, doğanın güzelliğine, Fırtına’nın sesine şahitlik ediyoruz. Daha sonra yeryüzündeki cenneti keşfe devam ediyor ve ZİL KALE ’ye doğru vadide ilerliyoruz. Kale hakkında bilgi aldıktan sonra bu kez cennetten gelen sese kulak veriyor; önce PALOVİT ŞELALESİ ’ni ardından da ÇAT VADİSİ ’ndeki BULUT ŞELALESİ ’ni görmeye gidiyoruz. Sonrasında Karadeniz’in yaşayan köylerini, girişinden itibaren bizleri gülümseten ve şaşırtan tabelalarından, Karadeniz insanının zekasına, orijinal SERENDER (nayla) lerinden KARAYEMİŞ ’lerine kadar vadiyi ve uzaktan görünen köyleri keyifle izliyoruz.  Dileyen konuklarımız FIRTINA DERESİ ’nin en keyifli aktivitelerinden ZİPLİNE ve RAFTİNG aktiviteleriyle vakitlerini eğlenceli bir hale getirebilirler. Ardından kaldığımız yerden devam ediyor ve Doğu Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini keşfe devam ederek ARHAVİ ’ye ulaşıyoruz. Bizleri bekleyen minibülerimizle ülkemizin el değmemiş cennetlerinden Kamilet Vadisi’ne gidiyoruz. İsminin ilk bulunduğunda çevre köylerin başkalarına mesaj vermek için Mençuna (hisselidir) dedikleri; (EKSTRA TUR: Mençuna Şelalesi Turu) Doğu Karadeniz’in en güzel şelalelerinden olan MENÇUNA ŞELALESİ ’ne gidiyoruz. Büyüleyici güzelliğine şahitlik ediyor ve BATUM ‘a geçiş için SARP SINIR KAPISI ‘na gidiyoruz. Kapıdaki geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra GÜRCİSTAN ’a giriş yapıyoruz. Otelimize yerleştikten sonra serbest zaman. Dileyenler BATUM GECELERİ ‘nde ışıltılı sokaklarını keşfedebilirler. Geceleme BATUM ‘daki otelimizde.


5. Gün: (SALI): Batum, Sarp Sınır Kapısı, Batum, Tiflis (GÜRCİSTAN)

Sabah kahvaltımızı BATUM ‘daki otelimizde aldıktan sonra, BATUM ‘daki turumuza başlıyoruz. İlk durağımız olan evli çiftlere de şans getirdiğine inanılan SAINT ANDREW HEYKELİ ’nde kısa bir fotoğraf molası aldıktan sonra panoramik olarak GONIO SAHİLLERİ ’ni, Ülkemiz topraklarında doğan ÇORUH NEHRİ ’ni, GÖNYE KALESİ ’ni görerek BATUM ’a ulaşıyoruz. KATEDRAL ’de fotoğraf molasının sonrasında zengin bitki çeşitliliğine sahip Botanik Parkı’na kadar panoramik tur yaparak şehrin en uç noktasına ulaşıyoruz. Daha sonra tekrar şehre dönüyor ve şehrin meydanlarını bu kez yürüyerek dolaşmaya başlıyoruz. TİYATRO MEYDANI ’nı, AVRUPA MEYDANI ’nı geziyor, ALTIN POST HEYKELİ ’nde klasik Batum Hatıra Fotoğrafı çektiriyoruz. Ters süt şişesi şeklinde yapılan (sütün saflığının temizliğinin dürüstlüğünün içine aktığının göstergesi) ADALET BİNASI ’ndan, içine yerleştirilen öğelerin bile ters çevrildiği WHITE RESTAURANT ’a, Masallar Ülkesindeki Şatoları andıran OTEL VE KAMU BİNALARI ’na kadar bizleri mimarisi ile büyüleyen BATUM ’dan ayrılıyor ve Başkent TİFLİS ‘e doğru yol alıyoruz. Geceleme TİFLİS ‘deki otelimizde.


6. Gün: (ÇARŞAMBA): Tiflis, Mtatsminda Tepesi, Posof, Kars

Sabah kahvaltımızı Başkent TİFLİS ‘de aldıktan hemen sonra turumuza başlıyoruz. Öncelikle, TİFLİS ’i panoromik olarak görebileceğimiz MTATSMİNDA TEPESİ ‘ne çıkıyoruz.  Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından Türklerin, Azerilerin, Ermenilerin ve Gürcülerin bir arada olduğu JORDAN CADDESİ ‘ne geçiyoruz. KURA NEHRİ ‘nin kenarında Tarihi rengarenk TİFLİS EVLERİ ‘ni, Osmanlı Dönemine Ait Mescidi, OSMANLI HAMAMI ‘nı gördükten sonra Orta Doğu Ülkeleri’ndeki en büyük 3. Katedral olan SAMEBA KATEDRALİ ‘ni görme fırsatı elde ediyoruz. Daha sonra Laz ve Gürcü kültürünün açıkça gözlenebildiği Açık Hava Etnografya Müzesi olarak sayılan KUSTBA (Kaplumbağa) GÖLÜ ‘ne ulaşıp hatıra fotoğrafları çekiyoruz. TİFLİS turumuzun bitiminde yola çıkıyoruz. Ardahan, Kars platoları eşliğinde POSOF ‘a doğru yol alıyoruz. Yolumuz üzerinde Abhazya Türkleri ‘nin yaşadığı AKHALTSİKE şehrinden geçerek KARS ‘a ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama KARS ‘daki otelimizde.


7. Gün: (PERŞEMBE): Kars, Ani, Katerina Av Köşkü, Sarıkamış, Erzurum

Sabah kahvaltımızın ardından Ermenistan sınırımızdaki ANİ ÖREN YERİ ’ni ziyaret ediyoruz. SURLARI, KAPILARI, KATEDRALI, KILISELERI, SELÇUKLU YAPILARI ile dimdik ayakta duran bu şehri rehberimiz eşliğinde geziyor, ARPAÇAY ’ı ve Bölge’nin bakir doğasını fotoğraflama fırsatı buluyoruz. Ardından tekrar güzel şehrimiz KARS ’a dönüyor ve gezimize KALEİÇİ ’nden başlıyoruz. Doğu’nun Ayasofyası diye de Anılan Muhteşem Yapı KÜMBET CAMİİ (12 HAVARİLER KİLİSESİ) ’ni, KAZIM KARABEKİR PAŞA ’ya ait Rus Generali tarafından hediye edilen beyaz vagonunda bulunduğu KARS MÜZESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Izgara planlı şehrin geniş caddelerini baltık mimarisinin güzel örneklerinden oluşan evlerini görüntüleme fırsatı bulduğumuz KARS ’ta bu kez alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Yüksek rakımdaki yaylalarda 200’den fazla bitki çeşidi ile beslenen hayvanların kaliteli sütünden, geleneksel yöntemlerle elde edilen kaşarın, gravyer ve çeçil peynirinin anavatanı KARS ’ta böylece turumuzu tamamlıyor ERZURUM ‘a doğru yola çıkıyoruz. Özgün mimarisini korumuş baltık mimarisiyle inşa edilmiş KATERINA AV KÖŞKÜ ’nü görüyor ve yol üzerinde ŞEHİTLER ANITI ’nı ziyaret ediyor ve şehitlerimizi anıyoruz. Bu anlamlı ziyaretin ardından çam ormanlarının eşlik ettiği yolumuza devam ediyor ERZURUM ‘a ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama ERZURUM ‘daki otelimizde.


8. Gün: (CUMA): Erzurum, Erzincan, Tercan, Sivas, Tokat

Sabah kahvaltımızı erken saatlerde aldıktan sonra ERZURUM ‘daki turumuza başlıyoruz. İlk durağımız Cumhuriyete giden yolda ERZURUM KONGRESİ ’ne ev sahipliği yapan KONGRE BİNASI ‘nı ziyaret etmek oluyor. Ardından çok daha eskilere gidip Kırlangıç Kubbeli ULU CAMİİ ’yi ve ERZURUM ’un sembolü haline gelen; usta ile çırağın söylencesine konu olan ÇIFTE MINARELİ MEDRESE ’yi ziyaret ediyoruz. Daha sonra ÜÇ KÜMBETLER ’i ve kentin bir başka gösterişli yapısı YAKUTIYE MEDRESESİ-TÜRK İSLAM ESERLERI ve ETNOGRAFYA MÜZESİ ’ni ve son olarakta Kanuni Sultan Süleyman dönemine ait Mimar Sinan’ın Kıbrıs Fatihi Sadrazam Lalapaşa için yaptığı LALAPAŞA CAMİİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından oltu ve yöresel hediyelik eşyaların da satışının yapıldığı RÜSTEMPAŞA KERVANSARAYI ’nda alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Erzurum ‘daki yolculuğumuzu tamamlayarak ERZİNCAN ‘a doğru yol alıyoruz. Kısa mola ve yapacağımız panoramik turun ardından TERCAN ’da Saltuklu Kadın Hükümdarı Mama Hatun’un adına inşa edilen külliyeyi ziyaret ediyoruz. Ardından sıradaki durağımız; Sivas ‘a hareket ediyoruz. Şehre ulaştığımızda; ilk Milli Kongre olma özelliğine sahip SIVAS KONGRESİ ’nin yapıldığı ATATÜRK KONGRE VE ETNOĞRAFYA MÜZESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra SELÇUKLU MEYDANI ’na geçiyor ve tarihin izlerini sürmeye devam ediyoruz. BURUCIYE, ÇIFTE MINARELI VE ŞIFAIYE MEDRESELERİ ’ni gördükten hemen sonra konaklayacağımız şehir TOKAT ‘a doğru yol alıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama TOKAT ‘daki otelimizde.


9. Gün: (CUMARTESİ): Tokat, Ballıca Mağarası, Ankara, Afyon, Uşak, Salihli, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra TOKAT turumuza başlıyoruz. Güzel şehrimiz Tokat ’da ilk durağımız Selçuklu Mimarisi ‘nin güzel eserlerinden GÖK MEDRESE oluyor. Ardından yazma, bakır ve yöresel el sanatlarının satışının da yapıldığı TAŞHAN ’da serbest zaman alıyoruz. Daha sonra Roma döneminde yol güvenliği için kurulmuş TOKAT KALESİ ’ni VE KAYA MEZARLARI ’nı görüyor, HALIT SOKAĞI ve ahşap, kalemişi ve alçı süslemeleriyle bizleri büyüleyecek LATIFOĞLU KONAĞI ’nı geziyoruz. Dünyanın en yaşlı ve en görkemli mağaralarından BALLICA MAĞARASI ’na ulaşıyor ve bu harika doğa müzesini ziyaret ediyoruz. Turumuzu noktalıyor ANKARA, AFYON, UŞAK, SALİHLİ güzergahı üzerinden molalar vererek gece geç saatlerde İZMİR ‘e ulaşıyoruz. Bir başka seyahatimizde tekrar sizleri ağırlamak üzere vedalaşıyoruz.

 

ÖNEMLİ NOT: Yol yoğunluğuna bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 7 Gece Oteller ’de ve Yayla Tesislerinde Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (7), Akşam Yemekleri (5)
 • 1 Gece Batum Konaklama Ayrıcalığı
 • 1 Gece Tiflis Konaklama Ayrıcalığı
 • (Batum & Tiflis Konaklamasında Akşam Yemeği Yoktur!)
 • Oteller ’de ve Yaylalarda Yöresel Eğlenceler
 • Batum & Tiflis Turu (Gürcistan)
 • Ayder, Uzungöl Yayla Ulaşımları
 • Otobüs içi İkramlarımız
 • GENÇAYSTAR Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
 • GENÇAYSTAR Güvencesi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Batum & Tiflis’de Akşam Yemekleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası, İptal Güvence Paketi: 15,00 ₺
 • (65-80 Yaş Arası 30,00 ₺ Öder)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu + Hizmet Bedeli: 15 ₺ + 1 ₺
 • (Batum için gereklidir. Kimlikle geçileceği için kapıda ödenir.)
   
 • İsteğe Bağlı Ekstra Yayla Gezilerimiz;
 • Ayder Yaylası: Üst Yaylalar ve Köy Turu: 40,00 ₺ 
 • Mençuna Şelalesi Turu: 40,00 ₺ 
 • Uzungöl Yaylası: Lustra Karaster Turu: 40,00 ₺ 
 • TOPLAM'DA 3 TUR 120 TL'DİR. OFİSTE KAYIT ANINDA TAMAMI ALINMASI HALİNDE İNDİRİMLİ 100 TL'DİR.
 • TÜM TURLAR TUR ESNASINDA ALINDIĞINDA LİSTE FİYATI ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Balçova Agora Avm (18:40)
 • Üçkuyular Shell (18:50)
 • Mavişehir Egepark Önü (19:00)
 • Bostanlı İskele Önü (19:05)
 • Konak (19:10)
 • Ksk Yunuslar (19:10)
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (19:20)
 • Üçyol Meydanı (19:20)
 • Özkanlar Migros (19:40)
 • Bornova Ege Üni. Kampüs (20:00)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Özel Tur - Karadeniz ve Yaylalar (Tiflis, Batum, Kars, Tokat Dahil) Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

TRANSFER NOKTALARI (ŞEHİR İÇİ 2 AYRI SERVİS DÖNMEKTEDİR..)

 • 1 Nolu Servis Hattı*     
 • Mavişehir EGE PARK Önü: 19.00
 • Bostanlı Vapur İsk. Duraklar Önü: 19.05
 • Karşıyaka Yunuslar Önü: 19.10
 • Girne Acente Önü: 19.20
 • Bornova Özkanlar Migros Karşısı: 19.40     
       
 • 2 Nolu Servis Hattı**     
 • Balçova Agora Avm Karşısı: 18.40
 • Üç Kuyular Shell Karşısı: 18.50
 • Konak Sabancı Kültür Merk. Önü: 19.10
 • Üçyol Şehirlerarası Oto. Ofisleri Önü: 19.20
 • Lozan Meydanı: 19.40
 • *1 Nolu Hattı tura gidecek olan Tur Otobüsü toplamaktadır.. ** 2 Nolu Hattı servis aracı toplamaktadır..
 • *** Servis aracındaki misafirlerimiz Saat: 20.00’da Bornova Tur Otobüsüne katılmaktadır..
 • **** Tur dönüşünde servis noktalarımız tersten uygulanarak misafirlerimiz bırakılır.

 

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

GÜRCİSTAN, BATUM GEÇİŞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 • 10 Yıldan daha eski kimlikler BATUM 'a geçiş yapamazlar. Bu durumda acentamızın herhangi bir iade-değişiklik hakkı bulundurmamaktadır.
 • Batum’a sadece TC Nüfus cüzdanı ile geçilebilmektedir. Yıpranmış, Tc Numarası bulunmayan kimlik ile geçiş yapılamamaktadır. Tur tarihleri süresince iki ülke arasında vizesiz ve pasaportsuz, kimlikle geçiş izni protokolünde değişiklik olması halinde acentamız programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Anne ve babası ile birlikte olmayan ve BATUM’a geçmek isteyen 18 Yaş Altı misafirlerin, noter onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Aksi halde sadece annesi veya babası ile katılan 18 Yaş Altı kesinlikle geçiş yapamaz. Sadece Anne ya da sadece babası ile seyahate çıkan çocuklar içinde noter onaylı Muvafakatname şarttır.
 • Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden acentamız sorumlu olmayıp, çözüm üretememektedir. Gürcistan bebek ve çocuk kimliklerinde fotoğraf şartı aramaktadır.
 • Yeni Kimlik Başvuru kağıtları, geçici kimlik yazılarıyla ile geçiş yapılmamaktadır.
 • Kimliğinizden emin değilseniz eğer Pasaportlarınızı yanınızda bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.
 • Türkiye’de yaşanan OHAL nedeniyle izin yazısı, Emekli Tescil Kayıtları, Öğrenci Belgeleri gereklidir. Bu evrakları tamamlamış olsanız bile Polis’in sizi geçirmeme hakkı vardır. Bu durumda tur ile alakalı iade talebi söz konusu değildir.
 • OHAL durumu için gerekli yazısı acentamızdan temin edebilirsiniz. http://www.gencaystar.com.tr/yurtdisina-cikarken
 • Şeker, Tansiyon veya Kronik rahatsızlıklar sebebi ile kullanılan ilaçların reçeteleri veya doktor raporları olmadan geçişi mümkün değildir.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME / UYARILAR

 • Turumuzun süresi 9 gün 8 gece olup otel konaklaması 7 Gece’dir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Yayla gezilerinde günlük kıyafet için portatif el çantası veya sırt çantası bulundurulması tavsiye olunur.
 • Hava değişiklikleri tahmin edilemediğinden, şemsiye, yağmurluk ve kalın hırka bulundurulması tavsiye olunur.
 • Yayla yürüyüşleri için rahat ayakkabı ve spor giysiler seçilmesi tavsiye olunur.
 • Fotoğraf ve video makineleri için yedek pil ve hafıza kartı bulundurulması tavsiye olunur.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)