Uçakla Kapadokya & Kayseri & Kızılvadi (PC - Kış Promosyonu) Tur Programı

UÇAKLA & PEGASUS (PROMOSYON - KIŞ)

KAPADOKYA & KAYSERİ & KIZILVADİ

Kayseri, Göreme, Ürgüp, Uçhisar, O Ağacın Altında, Zelve, Paşabağı Vadisi,
Asmalı Konak Evi, Turasan Şarap Fabrikası, Kızılvadi,
Kaymaklı Yer Altı Şehri, Avanos, Hacı Bektaş

PROMOSYON-1: 07-09 KASIM 2019 2 GECE 3 GÜN
PROMOSYON-2: 21-23 KASIM 2019 2 GECE 3 GÜN
PROMOSYON-3: 12-14 ARALIK 2019 2 GECE 3 GÜN

YILLARIN DEĞİŞMEYEN KALİTESİ İLE BÖLGE ‘NİN EN İYİ OTEL GRUBU
5*DİNLER HOTELS, ÜRGÜP KONAKLAMA KALİTESİYLE…

PEGASUS HAVA YOLLARI İLE KAYSERİ GİDİŞ & DÖNÜŞ
ERKEN GİDİŞ VE GEÇ DÖNÜŞ SEÇENEĞİ İLE VAKİT & YOL KAYBI YOK!

Bu turda Erken Rezervasyon indirimimiz bulunmaktadır. Erken Rezervasyon indirimi acenta tarafından belirlenmiş kontenjan için geçerli olup, bu kontenjan bittiğinde fiyatlarımız kademeli olarak artış gösterecektir. Erken Ödeme için herhangi bir tarih bulunmayıp sadece belirli kontenjan içindir. Erken Al, Karlı Çık!
Kalkış Yerleri: 04.00 - İzmir Adnan Menderes Havalimanı / İç Hatlar
PROGRAM
1 Gün: İzmir, Kayseri, Kayseri Merkez, Göreme, Ürgüp

Pegasus Hava Yolları uçuş saatinden 1.5 – 2 Saat önce alanda olmayı önermektedir. Bu süreler harici havalimanında olan yolcularımız için check-in garantisi verilmemektedir. Tüm sorumluluk müşteriye aittir.

Sabah Erken Saat: 04.30 ’da İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI İç hatlar terminalinde oluyor ve uçuş işlemlerimiz için PEGASUS HAVA YOLLARI check in kontuarına gidiyoruz. TC Kimliklerimiz ile birlikte check-in bagaj işlemlerini tamamlayarak İzmir’den PC3190 sefer sayılı saat: 06.00 uçağı ile KAYSERİ ’ye uçuyoruz. 1,5 saate yakın süren uçuş sonrasında, KAYSERİ ’ye iniyoruz. Bizi bekleyen aracımıza rehberimiz yönlendirmesi ile yerleşiyor ve KAYSERİ ’ye merhaba diyoruz. Ekstra olarak vereceğimiz sabah kahvaltısı molası sonrasında, Türkiye’nin geçmişte ve günümüzdeki önemli ticaret merkezlerinden KAYSERİ ’de şehir turuna başlıyoruz. ERCİYES ’in sönen ateşinin üzerine, hikâyelerinin yazıldığı Kerem ile Aslı’nın şehrini gezmeye HUNAT HATUN KÜLLİYESİ ’nden başlıyoruz. Ardından SAHABİYE MEDRESESİ ’ni görerek GEVHER NESİBE TIP MÜZESİ ’ne gidiyor ve kentin geçmişine doğru zaman içerisinde yolculuk yapıyoruz. Orta Asya’dan Oğuzlarla birlikte göç eden PASTIRMA ‘sından sucuğuna pek çok yöresel ürünün alışverişi için alacağımız kısa serbest zaman sonrası, KAPADOKYA ‘ya doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Kapadokya ‘nın en güzel yerlerinden GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ ’ni gezmek için yol alıyoruz. Kaya içine oyulmuş manastırlar, kiliseler, şapeller, yemekhaneler, mutfaklar ve yaşam alanlarından oluşan bu açık hava müzesini gezdikten sonra, ÜRGÜP ‘deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama ÜRGÜP ‘deki otelimizde.2 Gün: Uçhisar, O Ağacın Altında, Zelve, Paşabağı Vadisi, Asmalı Konak Evi, Turasan Şarap Fabrikası, Kızılvadi, Kızılvadi `de Gün Batımı, Ürgüp

*** Gün doğumunu ihtişamıyla seyretmek için yapacağımız BALON TURU (ekstra) ‘na katılacak konuklarımızla erken kalkıyor ve otelimizden ayrılıyoruz. *** (Hava şartları uygun olduğu takdirde gerçekleşmektedir.)

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, KAPADOKYA bölgesindeki birçok peri bacasıyla ve farklı hikâye ile karşılaşacağımız bir güne başlıyoruz. İlk durağımız öncelikle UÇHİSAR ’a doğru hareket ediyoruz. UÇHİSAR KALESİ ’ni görüp, hediyelik eşya tezgâhlarından yöresel ürünlerden satın almak üzere serbest zaman alıyoruz. UÇHİSAR turumuz sonrası, Peri Bacalarının yoğun olduğu bölgeye doğru yol alıyoruz. Kapadokya’nın güzel vadilerinin manzarası eşliğinde kahve molası için O AĞACIN ALTINDA ’ya gidiyoruz. Ardından ZELVE ’nin mahalleleri olan PAŞABAĞ VADİSİ, DEVRENT VADİSİ ‘nin eşsiz güzelliklerine hayal gücümüz ile tanıklık ediyor ve günün son fotoğraf molasını ÜÇ GÜZELLER ’de veriyoruz. Panoramik olarak yapacağımız kısa turun ardından bölgenin en hareketli yerleşimi ÜRGÜP ’e dönüyor ve bu kez ikinci ASMALI KONAK EVİ ’ni ziyaret ediyoruz. Konak ziyareti sonrasında TURASAN ŞARAP FABRİKASI ’na gidiyoruz. Bölge’ye has şarap alışverişimizi tamamlayarak gün batımını izlemek üzere KIZILVADİ ’ye gidiyoruz. Dileyen konuklarımız gün batarken Şaraplarını yudumlayabilirler. Bu zevkli gezimizin ardından ÜRGÜP ’deki otelimize tekrar geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama ÜRGÜP ‘deki otelimizde.

Dileyen konuklarımız ile sazı, sözü ve eğlencesi ile meşhur KAPADOKYA TÜRK GECESİ EĞLENCESİ.3 Gün: Kaymaklı Yer Altı Şehri, Avanos, Hacı Bektaş, Kayseri, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, otelden ayrılıyoruz. KAYMAKLI ’da bulunan ve eski zamanlarda yöre halkının yaşamını sürdürdüğü yer altı şehirlerinden bir tanesi olan KAYMAKLI YER ALTI ŞEHRİ ’ni geziyoruz. Ardından, AVANOS ’a gidiyoruz. Kızılırmak’ın içinden geçtiği AVANOS ‘ta; çömlekçilik hakkında bilgi alma ve alışveriş yapma fırsatı buluyoruz. Ardından, ONİX YAPIMI hakkında bilgi alıp alışveriş molası verdikten sonra turumuzu tamamlayarak yola çıkıyor ve HACIBEKTAŞ ilçesine gidiyoruz. HACI BEKTAŞ-I VELI TÜRBESİ, KÜLLİYESİ ve BALIM SULTAN TÜRBESİ, NADAR AVLUSU, ASLANLI ÇEŞME ziyaretlerimizi yapıyor ve ayrılıyoruz. Ardından, Dünya’nın en eski şehirlerinden biri olarak isimlendirilen KAYSERİ ’ye doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Akşam yemeğini (ekstra) meşhur Kayseri mantısından yedikten sonra, dönüş yolculuğu için, KAYSERİ ERKİLET HAVA LİMANI ‘na varıyoruz. Gerekli bagaj ve check-in işlemlerinin ardından, PEGASUS HAVA YOLLARI ’na ait PC3191 sefer sayılı Saat: 22.20 ’deki uçuş ile İZMİR ’e ulaşıyoruz. Bir başka GENÇAYSTAR TRAVEL seyahatinde tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. HOŞCA KALIN!  

Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

  • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
  • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
  • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. 17 – 27 – 31 – 46 Kişilik araçlardır.
  • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
  • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları
Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Girne Bulvarı No:92/A-B Karşıyaka
08504412525


Bu çıktı 10.08.2020 18:01 tarihinde verilmiştir. Anıl Gençay Turizm İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.