Uçakla Doğu Anadolu & Gap Turları

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

ERKEN REZERVASYON FIRSATI
ODA BAŞI 400 ₺ İNDİRİMLİ SÜPER FİYAT!

ADIM ADIM DOĞU ANADOLU & GÜNEYDOĞU ANADOLU

“PEGASUS HAVA YOLLARI İLE AĞRI ERKEN GİDİŞ ADANA GEÇ DÖNÜŞ,
GÜN KAYIPSIZ. ADIM ADIM BİR ANADOLU KEŞFİ SİZLERİ BEKLİYOR!”

Uçakla 6 Gece 7 Gün DOĞU Anadolu & GAP TURU

AĞRI, ERZURUM, SARIKAMIŞ, KARS, ANİ, IĞDIR, DOĞUBEYAZIT, İSHAKPAŞA SARAYI, MURADİYE ŞELALESİ, VAN, GEVAŞ, AKDAMAR ADASI, HASANKEYF, “MİDYAT & MARDİN”, DEYRUL ZAFERAN MANASTIRI, MARDİN, GÖBEKLİTEPE, HARRAN, ŞANLIURFA, BALIKLIGÖL, ATATÜRK BARAJI, ADIYAMAN, KAHTA, “NEMRUT, GÜN BATIMI SEYRİ”, HALFETİ, ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ, GAZİANTEP, ANTAKYA, ADANA

TAMAMI 4*-5*OTELLER, BÖLGE’NİN EN İYİ TESİSLERİ AYRICALIĞI
PROFESYONEL REHBERLER, LÜKS TURİZM ARAÇLARI EŞLİĞİNDE

TUR HAREKET TARİHLERİ

BU TURUMUZUN 2018 YILI OPERASYONLARI BAŞARIYLA TAMAMLANDI.

1.tur: 16-22 Eylül (Turumuz Dolmuştur.), 2.tur: 23-29 Eylül (Turumuz Dolmuştur.),
3.tur: 30 Eylül-06 Ekim (Turumuz Dolmuştur.)
4.tur: 14-20 Ekim (Turumuz Dolmuştur.), 5.tur: 07-13 Ekim (Turumuz Dolmuştur.) 6 Gece 7 Gün
 

Bu turumuz size uymadıysa Gap ve Doğu kategorisindeki diğer turlarımızı listelemek için Tıklayınız...

ERKEN REZERVASYON KADEMELİ FİYAT ARTIŞI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Erken Rezervasyon İndirimlerimiz her tur hareketi için belirli kontenjan için belirlenmiştir. Kontenjanlar doldukça fiyatlar artış gösterecektir. Turu satın alırken satın alacağınız tarihin fiyatını ayrıca kontrol etmenizi rica ederiz. Kontenjan dolduğu takdirde son kayıt tarihinden önce acentamız tarafından sonlandırılacaktır. Web sayfalarımızda ve sistemlerimizde yayınlanan fiyatlar esas alınacaktır.

Tur Programı

1. Gün: İzmir, Ağrı, Erzurum, Sarıkamış, Kars

Sabah 05:50 ‘da İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI İç hatlar Terminalinde oluyor ve TC kimliklerimiz ile birlikte PEGASUS HAVA YOLLARI ‘nın kontuarlarından check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. PEGASUS HAVA YOLLARI ‘na ait PC3122 sefer sayılı Saat: 07:50 uçuşu ile AĞRI ‘ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 2 Saat süren yolculuğumuz sonrasında Türkiye ‘nin en yüksek dağı Ağrı Dağı ‘nın bulunduğu AĞRI ‘ya iniyoruz ve rehberimiz ile buluşuyoruz. Rehberimiz eşliğinde tur aracımıza yerleştikten sonra AĞRI ‘nın merkezini görüyoruz.  Selam ederek Doğu Anadolu`nun en büyük şehirlerinden ve aynı zamanda 1900 m. yüksekliğiyle ülkemizin en yüksekteki şehir merkezi ve eski eserlerinin neredeyse tamamı, volkanik, bazaltik kara taştan olan, ERZURUM ‘a doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. ERZURUM ‘daki şehir turumuza başlıyoruz. İlk durağımız Cumhuriyete giden yolda ERZURUM KONGRESİ ’ne ev sahipliği yapan KONGRE BİNASI ‘nı görmek oluyor. Ardından çok daha eskilere gidip Kırlangıç Kubbeli ULU CAMİİ ’yi ve ERZURUM ’un sembolü haline gelen; usta ile çırağın söylencesine konu olan ÇIFTE MINARELİ MEDRESE ’yi görüyoruz.  ERZURUM 'un ünlü çağ kebabının tadına bakıp (ekstra) turumuzu sürdürüyoruz. ÜÇ KÜMBETLER ’i ve kentin bir başka gösterişli yapısı YAKUTIYE MEDRESESİ-TÜRK İSLAM ESERLERI ve ETNOGRAFYA MÜZESİ ’ni ve son olarakta Kanuni Sultan Süleyman dönemine ait Mimar Sinan’ın Kıbrıs Fatihi Sadrazam Lalapaşa için yaptığı LALAPAŞA CAMİİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından oltu ve yöresel hediyelik eşyaların da satışının yapıldığı RÜSTEMPAŞA KERVANSARAYI ’nda alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Ardından ERZURUM ‘dan KARS ‘a yolculuk için araçtaki yerimizi alıyoruz. PASİNLER `den geçerken Aras ve Kargapazarı nehirlerinin kesiştiği noktaya inşa edilmiş olan 800 yıllık Moğol eseri olan ÇOBANDEDE KÖPRÜSÜ `nde fotoğraf molası verdikten sonra HORASAN, SARIKAMIŞ yoluyla ülkemizin en doğusunda olmasına rağmen, aslında Kafkasya`nın en batısında olan bir şehir olan 1750 mt rakımlı KARS `a ulaşıyoruz. Hem doğulu hem batılı özellikleriyle çevresindeki Erzurum, Ağrı, Iğdır gibi illerden kültürel anlamda çok farklı, kıpır kıpır, sokakları hayat dolu bir şehir olan, 1877 yılından sonraki 40 yıl boyunca Rus işgalindeyken yeniden kurulan, Baltık mimarisinin ülkemizde en iyi izlenebileceği merkezlerden birisi olan KARS ’da turumuza başlıyoruz. Birbirini 90 derecelik açıyla kesen sokaklar, cepheleri süslü, kesme taş binaları ile KARS `ı çok sevecek, Kars şehir merkezine bir kartal yuvası gibi tepeden bakan KARS KALESİ, Katedral diye de bilinen 12 HAVARİLER KİLİSESİ gezilerini yaptıktan sonra serbest zamanda şehir sokaklarında dolaşabilirsiniz. Yoğun ve yorgun geçen bir gün sonrasında otelimize geç saatlerde yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama KARS ’daki otelimizde.


2. Gün: Kars, Ani Harabeleri, Iğdır, Doğu Beyazıt, İshakpaşa Sarayı, Muradiye Şelalesi, Van

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, ilk olarak tam Ermenistan sınırında yer alan ANİ HARABELERİ `ne gidiyoruz. 1000 yıl öncesinin bölgenin en büyük, en zengin şehri olan ANİ ’de; SURLARI, KAPILARI, RESİMLİ KİLİSE, TİGRAN HONEST KİLİSESİ, EBUL EL MENUÇEHR CAMİSİ, İPEKYOLU KÖPRÜSÜ gibi eserleri görerek 2 ülke arasında sınırı oluşturan Arpaçay`a tepeden bakarak bu unutulmaz geziyi tamamlayacağız. DİGOR, TUZLUCA yolunu kullanarak, uzunca bir süre Ermenistan sınırına paralel bir şekilde giderek 850 rakımlı IĞDIR `a ulaşıyoruz. Dikkatle bakarsanız Erivan`ın Evleri ve sınırımıza çok yakın kurulmuş olan METZAMOR NÜKLEER SANTRALİ `ni de görebilirsiniz. Doğu’nun Çukurova’sı olarak adlandırılan IĞDIR, yüksek dağların arasına sıkıştığı için çevresinden çok daha yumuşak ve ılıman bir havaya sahip olan ovada her türlü sebze ve meyve hatta pamuk bile yetişmektedir. Iğdır`ın sırtını dayamış olduğu, 5137 m. yüksekliğiyle ülkemizin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı`nı fotoğraflamak için uygun bir noktada durup, fotoğraf molası vereceğiz. Daha sonra 1625 rakımlı DOĞU BEYAZIT `a geçiyoruz. Çarşısında vereceğimiz alışveriş molasında yan yana sıralanmış Pasajlarda pek çok farklı ürünü normal fiyatlarından çok daha ucuza alma şansını bulabilirsiniz. Serbest zamandan sonra İSHAK PAŞA SARAYI `na çıkıyoruz. 220 yıllık bu saray yapıldığı günden bu yana tüm Doğu Anadolu`nun sembol yapısı olmuştur. Bütün ovaya tepeden bakan konumuyla, birbirinden eşsiz taş işlemeli Anıtsal Kapılarıyla, 116 odalı muhteşem bir saray yapısı bizi bekliyor. Buradaki gezimizin ardından ülkemizdeki en yüksek karayolu geçitlerinden birisi olan TENDÜREK DAĞI GEÇİDİ (2644 M.) ‘nde duraklıyoruz. Tendürek volkanından çıkan lavların katılaşarak çok ilginç bir görüntü oluşturduğu geçitte fotoğraf için mola vereceğiz. Çaldıran Ovası`ndan geçerken Yavuz Sultan Selim ile Şah İsmail arasındaki meşhur savaşın geçtiği alanları görüyoruz. Bendi Mahi Çayı üzerindeki MURADİYE ŞELALESİ `nde de fotoğraf molası verip suyun tabiattaki gücüne tanık oluyoruz. Daha sonra VAN GÖLÜ `nü solumuza alarak Urartuların başkenti doğunun Parisi Van’a ulaşıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama VAN ’daki otelimizde.


3. Gün: Van, Gevaş, Akdamar Adası, Hasankeyf, Midyat & Mardin

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, öncelikle uzaktan VAN KALESİ ’ni görüp yola çıkıyoruz. Edremit üzerinden GEVAŞ 'a ulaşıyor, iskeleden tekneye (ekstra tekne ücreti) binerek 25 dakikalık mavi yolculukla AKDAMAR ADASI ’na ulaşıyoruz. İncil ve Tevrat konulu kabartmalarıyla dikkat çeken KUTSAL HAÇ KİLİSESİ ‘ni olan AKDAMAR KİLİSESİ ‘ni geziyoruz. Kilise ziyaretimizin ardından KUSKUN KIRAN TÜNELİ ‘nden geçerek TATVAN, BİTLİS üzerinden Ziyaret beldesinde bulunan VEYSEL KARANİ TÜRBESİ ‘ni ziyaret ediyoruz. Bu anlamlı ziyaretimizin ardından yolumuza devam ederek, BATMAN 'ı geçerek yolda Petrol Kuyularını görüyoruz. Güneydoğu’da sulamada önemli bir yeri olan Dicle nehrini sağımıza alarak, Ilısu Barajı’nın suları altında kalmakla karşı karşıya olan HASANKEYF 'e doğru yol alırken, yolumuzun üzerinde Uzun Hasan’ın oğlu ZEYNEL BEY TÜRBESİ ’ni görüyoruz. BATMAN ’a bağlı, Dicle Nehri’nin iki yakasını ayırdığı, Süryanice “KİFOS”, Osmanlıca “KAYALAR VE MAĞARALAR KENTİ” anlamındaki “HISN-I KEYFA” ya yani günümüzün HASANKEYF ’ine gidiyoruz. Hüzünlü kaderi ve çığlıklarına ortak olduğumuz kentteki ziyaretimiz sonrası, belki son defa ziyaret ediyor gibi veda ediyoruz HASANKEYF ‘e… HASANKEYF 'ten ayrılarak Süryanilerin en önemli merkezlerinden biri olan küçük MARDİN olarak bilinen MİDYAT ’a hareket ediyoruz. Birçok dizinin çekildiği MİDYAT 'ta KONUK EVİ ve TELKARİ alışverişlerimizi gerçekleştiriyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından MİDYAT 'ta bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama MİDYAT ’daki otelimizde.


4. Gün: Midyat, Deyrul Zareran, Mardin, Göbeklitepe, Harran, Şanlıurfa

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Ömerli üzerinden Taşın dile geldiği dinler açısından hoşgörü merkezi olan MARDİN ’e ulaşıyoruz. İlk olarak şehir merkezine 5 km uzaklıktaki DEYRUL ZAFERAN MANASTIRI ’na ulaşıyoruz. Bir dönem tüm dünya Süryanileri’nin Metropolitlik merkezi konumunda olan bu tarihi yapıda manastır görevlileri eşliğinde güneş tapınağı ve manastırın bölümlerini geziyoruz. Daha sonra yolculuğumuzu sürdürerek MARDİN şehir merkezine ulaşıyoruz. Mor Behnam ile kız kardeşi Saro adına yapılan KIRKLAR KİLİSESİ ’ni ziyaretimiz ile başlıyoruz keşfimize. Ardından Artuklu ’nun güzel eseri ABDÜLLATİF CAMİ ’ne gördükten sonra yörenin tarihi ve kültürel zenginliklerini yansıtan, arkeolojik ve etnografik eserlerinin de sergilendiği MARDİN MÜZESİ ’ne gidiyoruz. Taş işlemeleriyle ünlü, zamanın önemli eğitim kurumlarından ZİNCİRİYE MEDRESESİ ile ziyaretlerimizi tamamlıyoruz. Ardından günümüzden yaklaşık 12.000 yıl öncesine doğru zaman tünelindeki yolculuğumuzun durağı olan GÖBEKLİTEPE ’ye giderek; heyecan veren bilinen ve bilinmeyenlerine birlikte yolculuk yapıyoruz. Şu ana kadar bilinen verilere göre; İnsanoğlu ‘nun gözlerini ilk kez dünyaya açtığı tahmin edilen ve Dünya’nın İlk Tapınağı olan, Dünya’nın nefesini tutarak gelişmelerini izlediği bu noktadaki ziyaretimizin ardından yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Tevrat'ta Hârân olarak, İncil’de aynı adla anılan bir kent olarak geçen, İslam tarihçilerinin ise kentin kuruluşunu Nuh Peygamberin torunlarından Kaynana veya İbrahim Peygamberin kardeşi Aran'a (Haran) bağladıkları HARRAN ’a gidiyoruz. Bölgenin iklim ve doğasıyla uyumlu, kendine özgü HARRAN EVLERİ ’ni ziyaret ederken, HARRAN KALESİ ’ni SURLAR’ ını ve tarihin en eski İSLAM ÜNİVERSİTESİ ’ni görerek ŞANLI şehrimiz ŞANLIURFA ’ya doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Otelimize yerleşip akşam yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz ile birlikte (ekstra) Ariflerin söze geldiği, çırakların dize geldiği, şiirlerin saza geldiği SIRA GECESİ ’ne gidiyoruz. Ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama URFA ‘daki otelimizde.


5. Gün: Şanlıurfa, Balıklıgöl, Atatürk Barajı, Adıyaman, Kahta, Nemrut, Gün Batımı Seyri

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra BALIKLI GÖL (Aynzeliha ve Halil-ür Rahman Gölleri), RIZVANİYE CAMİ (Zulümiye Cami), MEVLİD İ HALİL KÜLLİYESİ VE HZ.İBRAHİM MAĞARASI, HALİ-ÜR RAHMAN CAMİ’ni ziyaret ederek güne başlıyoruz. Turumuzu tamamlayarak bu kez yönümüzü Avrupa ve Türkiye’nin en büyük Dünyanın ise dolgu hacmi bakımından 6.sırasındaki barajı ATATÜRK BARAJI ’na çeviriyoruz. Etkileyici görüntülerin ardından yollara düşüp ADIYAMAN ‘a doğru yol alıyoruz. KÂHTA ’ya ulaşarak bizi bekleyen minibüslerimize geçiyor ve Kommagene ’liler için önemli bir kutsal alan olan KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ ’ne gidiyoruz. Kral Antiochos Theos ’un yerine geçen oğlu II.Mithridates ’in annesi ISIAS için yaptırdığı ANIT MEZAR’ ın da bulunduğu Karakuş’tan eski adıyla CHABINAS olan şimdiki adıyla Cendere suyu üzerine kurulu Roma ’lıların yaptığı en geniş 2.köprü olan CENDERE KÖPRÜSÜ ’nde anlarımızı ölümsüzleştirdiğimiz fotoğraflarımızı çektikten sonra  2150 metre yüksekliği ile Dünyanın en yüksek Açıkhava Müzesi ve 8.Harikası olarak geçen NEMRUT DAĞI ’na çıkıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki NEMRUT Dağı’nda, yaklaşık 2000 yıldır güneşin doğuşu ve batışını bu yükseklikten izleyen dev heykelleri görüyor ve güneşin bizi ve dağı selamlamasına tanıklık ediyoruz. Antik dünyanın küçük ama inanç, kültür ve geleneklerinin bütünleştiği krallığı KOMMAGENE ’nin sırlarla dolu gizemli dünyasına olan yolculuğumuzu, güneşin bize son göz kırpışları ile bitiriyoruz. Keyifli ve dingin bir GÜNBATIMI ’nın ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Geceleme ADIYAMAN ‘daki otelimizde.


6. Gün: Halfeti, Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep

Sabahın erken saatlerinde kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, bu kez de Fırat’ın suları altındaki Saklı Cennetin Kayıp Kenti HALFETİ ’yi keşfe gidiyoruz. Sakin (CITTASLOW) Kentimizin; geçmişten günümüze olan hikâyesini BİRECİK BARAJI ’nda sakince yapacağımız tekne turumuz(ekstra) sırasında dinliyoruz.  Sular altındaki evlerini, ağaçlarını hatta camilerini izlerken hep birlikte geçmişi hayal ediyoruz. “Fırat’ın suyundan, Halfeti’nin havasından ve toprağından ayırmayın beni diyen!” Dünyaca ünlü SİYAH GÜL ’ün de yetiştiği topraklardan ayrılarak Güneydoğu Anadolu’nun en büyük, Türkiye’nin 8.ili ve Milli Mücadelemiz sırasında destan yazan “Gazi” ünvanlı şehrimiz GAZİANTEP ’e gidiyoruz. Dünyanın en büyük Mozaik Müzesi olan; Birecik Barajı suları altında kalan Zeugma Antik Kenti’nin muhteşem mozaiklerinin ve daha pek çok eserin sergilendiği dünya standartlarında müze olma özelliği ile de ön plana çıkan GAZİANTEP ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ ’ne gidiyoruz. Keyifli ziyaretimiz sonrası ilk durağımız müdavimlerini; şairlerin, yazarların ve düşünürlerin oluşturduğu, Antep Harbi’nden Tasavvuf Söyleşilerine kadar pek çok sohbete tanıklık eden Türkiye’nin en eski kahvehanelerinden ünlü TARİHİ TAHMİS KAHVESİ oluyor. Ardından yürüyerek sokaklarında Antep’in çarşılarını geziyoruz. BAKIRCILAR ÇARŞISI, ZİNCİRLİ BEDESTEN, İMAM ÇAĞDAŞ, BÜYÜK PASAJ ‘da yöresel ürünlerinden almak, ünlü baklavasının tadına bakmak için serbest zaman kullanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama GAZİANTEP ‘deki otelimizde.


7. Gün: Gaziantep, Antakya, Adana, İzmir

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra GAZİANTEP ’e güzel anılarla veda ederek ANTAKYA ’ya gidiyoruz. Lübnan Dağları’ndan doğup Samandağ’a doğru yoluna devam eden; tersine akıyormuş gibi göründüğü için de ASİ ismini alan ünlü nehrimizin kenarında kurulmuş Antakya’yı keşfe çıkıyoruz. Hz. İsa’ya inanlara ilk kez “Hristiyan” adının verildiği St. PIERRE KİLİSESİ’ ne gidiyoruz. Aynı zamandan panoramik olarak Antakya’yı görüntüleme fırsatı yakalıyoruz. Öğle yemeğinde muhteşem ANTAKYA MUTFAĞI ’nın özgün yemeklerinin ve künefesinin tadına bakma fırsatı buluyoruz. Daha sonra aracımıza geçiyor ve adını Büyük İskender’den alan İSKENDERUN ’a doğru yola çıkıyoruz. Sahilde Akdeniz’e karşı çaylarımızı yudumlayarak kısa bir keyif yapıyoruz. Ardından kendini SEYHAN NEHRİ ’ne yaslamış; Toros Dağları’nın güneyinde verimli Çukurova ’nın toprakları üzerinde kurulmuş ülkemizin en büyük kentlerinden birisi olan ve adını da Uranos’un oğlundan alan ADANA ’ya gidiyoruz. Seyhan Nehri’nin iki yakasına kurulmuş 33 hektar büyüklüğündeki MERKEZ PARK ’ı görüyor ve Türkiye’nin en büyük camisi SABANCI MERKEZ CAMİ ’ni ziyaret ediyoruz. İhtişamı karşısında bizleri büyüleyecek farklı bir atmosfere götürecek bu olağanüstü yapının ardından yine görkemine hayran kalacağımız başka bir yapı olan Adana’nın simgelerinden TAŞKÖPRÜ ’ye gidiyoruz. Sonrasında SEYHAN NEHRİ ’nin AKDENİZ ’e doğru olan uzun yolculuğunda bizler de onu yalnız bırakmıyor ve bu anların anılarımıza yansıması için fotoğraf molası vereceğimiz nehir kıyısına gidiyoruz. Turumuzun bitiminde (uçak saatine göre) meşhur Adana kebabından tatmak için mola veriyoruz. Daha sonra ADANA HAVALİMANI ‘na transfer oluyoruz. PEGASUS HAVA YOLLARI ‘na ait PC3009 sefer sayılı Saat: 23.30 uçuşu ile İZMİR ‘e dönüş yapıyoruz. 1,5 saat süren yolculuğumuz sonrasında tekrar karşılaşmayı ümit ederek vedalaşıyoruz. Görüşmek üzere..

Müzeler ve Ören yerleri Hakkında Bilgi: Programda ismi geçen müze ve ören yerleri restorasyon, bakım veya turun gününe denk gelen bir tarihte ziyarete kapalı olabilir. Böyle bir durumda rehber insiyatifinde programda değişikliğe gidilecektir.

Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı & PASAPORT ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • PEGASUS HAVA YOLLARI ile Ağrı Erken Gidiş, Adana Geç Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Lüks Araçlarla Ulaşımlar ve Tüm Turlar
 • Oteller ’de 6 GECE Yarım Pansiyon Bazında Konaklama
 • Oteller ’de 6 Akşam Akşam Yemeği
 • Oteller ‘de 6 Sabah Kahvaltısı
 • GENÇAYSTAR Profesyonel Rehberlik Hizmeti 
 • GENCAYSTAR Güvencesi
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri, Molalar
 • İlk Gün ve Son Gün Alınan Yemek Molaları
 • Kaptan ve Rehber Bahşişleri
 • Nemrut Dağı ‘na Ulaşım (Minibüslerle…)
 • Gevaş Akdamar Adası Tekne ile Geçiş (İsteğe bağlı…)
 • Geleneksel Urfa Sıra Gecesi (İkramlı…)
 • Halfeti Tekne Turu Aktivitesi (İsteğe bağlı…)
 • Seyahat Sigortası İptal Güvence Paketi 10 ₺
 • (65-80 Yaş Arası 20 ₺ olarak hesaplanmaktadır…)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İzmir Hava Alanı (05:50)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Uçakla Doğu Anadolu & Gap Turları Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER HAKKINDA BİLGİ

 • 1.GECE : KARS (4*Simer Hotel v.b.-)
 • 2.GECE : VAN (4*Büyük Urartu Hotel v.b.-)
 • 3.GECE : MARDİN/MİDYAT (5*Matiat Hotel Midyat v.b.-)
 • 4.GECE : ŞANLIURFA (5*Dedeman Hotels, Urfa v.b.-)
 • 5.GECE : ADIYAMAN (4*Grand İsias Hotel Adıyaman veya 4*Rabat Hotel Adıyaman v.b.-)
 • 6.GECE : GAZİANTEP (4*Met Gold Hotel Gaziantep v.b.-)
 • ..veya ile belirtilen oteller dönemlere göre değişiklik göstermektedir. Tur hareket tarihinden bir hafta önce otel isimlerini acentanızdan teyit edebilirsiniz.

 

TUR HAKKINDA BİLGİLENDİRMELER

 • Çocuk indirimlerimiz bir odada konaklayan 2 yetişkin ile birlikte sağlanır. 1 Yetişkin yanında çocuk indirimi verilmemektedir. 1 Oda da sadece 1 çocuk için indirim sağlanmaktadır.
 • 1 Oda için 3. Kişi ek yatak olabilir, orijinal yatak sözü verilmemektedir. Ancak otelin müsaitliğine göre rica edilebilir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Turun rehberi ve rehbere ait iletişim bilgisi turdan 1 gün önce SMS ile gönderilmektedir. Bunun haricinde bir bilgilendirme için aranmayacaksınız.
 • Tur otellerimiz Bölge’nin ve sınıfının iyi tesisleridir. Aynı kategori korunmak kaydı oteller değişebilir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımız otobüs ile gerçekleştiği için turun çıkışı için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda ödenen ücret ödendiği şekilde iade edilecektir.
 • GENCAYSTAR, tur programını bayram yoğunluğu, yağmur, yağış ve ön görülemeyen sebeplerle güzergâhında değişiklik yapabilir. Lütfen tur programının güncen sirküsünü 48 saat evvel acentadan edininiz.
 • Tüm yolcularımızı araca bindikleri noktaya bırakıyoruz. Ayrıca duraklama yapılmamaktadır.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

 


İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)