Yeşil Tur - Uçakla Batum Konaklamalı Karadeniz & Yaylalar Turu

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın!

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

BU TURUMUZUN OPERASYON BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.
YENİ TARİH VE PROGRAMLARDA GÖRÜŞMEK ÜZERE;

UÇAKLA & PEGASUS & YEŞİL TUR

GÜRCİSTAN BATUM KONAKLAMALI PROGRAM

yeşil KARADENİZ & YAYLALAR

ZİGANA YAYLASI & AYDER YAYLASI
UZUNGÖL YAYLASI & BORÇKA KARAGÖL

PEGASUS HAVA YOLLARI İLE TRABZON GİDİŞ & DÖNÜŞ

Trabzon, Zigana Yaylası, Limni Gölü Tabiat Parkı, Uzungöl Yaylası, Sürmene, Hopa, Gürcistan “Batum", Sarp, Borçka-Karagöl, Fırtına Deresi, Ayder Yaylası, Gündoğdu, Rize

HER PERŞEMBE GİDİŞ, PAZAR DÖNÜŞ 3 GECE 4 GÜN
Bu programımızda hiç bir tarihimiz seçimlerde oy vermenize engel teşkil etmemektedir.

1.tur: 31 Mayıs-03 Haziran (Gerçekleşti) 2.tur: 14-17 Haziran (Dolmuştur.) 3.tur: 21-24 Haziran (iptal)
4.tur: 28 Haziran-01 Temmuz5.tur: 05-08 Temmuz 6.tur: 12-15 Temmuz 7.tur: 19-22 Temmuz
8.tur: 26-29 Temmuz9.tur: 02-05 Ağustos10.tur: 09-12 Ağustos

YOĞUN TALEP ÜZERİNE YENİ TARİH: 30 AĞUSTOS - 02 EYLÜL - 1099 ₺

Kurban Bayramı Yeşil turları incelemek için tıklayınız....

ERKEN REZERVASYON KADEMELİ FİYAT ARTIŞI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Erken Rezervasyon İndirimlerimiz her tur hareketi için belirli kontenjan için belirlenmiştir. Kontenjanlar doldukça fiyatlar artış gösterecektir. Turu satın alırken satın alacağınız tarihin fiyatını ayrıca kontrol etmenizi rica ederiz. Kontenjan dolduğu takdirde son kayıt tarihinden önce acentamız tarafından sonlandırılacaktır. Web sayfalarımızda ve sistemlerimizde yayınlanan fiyatlar esas alınacaktır.

ÖNEMLİ UYARI
Sümela Manastırı tadilatta olması sebebiyle tur programlarımızda yer verilmemiştir.
Tekrar açılmasıyla birlikte tur programlarımız revize edilecektir.

Tur Programı

1. Gün: İzmir, Trabzon, Zigana Yaylası, Limni Gölü Tabiat Parkı

Saat: 08.30 ‘da İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI ‘da oluyor, PEGASUS HAVA YOLLARI ‘na ait PC3240 sefer sayılı Saat: 09.45 uçuşu için check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. 2 saat’e yakın süren yolculuğumuzu sürdürüyor, TRABZON HAVALİMANI ’na inişimizi gerçekleştiriyoruz. Bizi bekleyen rehber ve aracımıza yerleşiyoruz. Şehri tepeden gören Soğuksu semtine çıkıyor ve Ata’mızın TRABZON ’a gelişleri sırasında konakladığı ATATÜRK KÖŞKÜ ‘nü ziyaret ediyoruz. Ardından TRABZON ’a özgü gümüş işleme sanatı örneği olan “KAZAZİYE” (hasır bilezik) hakkında bilgi almak için sunuma gidiyoruz. Alışveriş ve hediyeliklerimizi yaptıktan sonra, Eskiden geçit vermeyen ve bu yüzden şarkılara konu olan ünlü ZİGANA DAĞLARI ’nı aşarak otelimize ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte, SARONAY YAYLASI ‘ndaki LİMNİ GÖLÜ TABİAT PARKI ‘na gidiyoruz. Göl kenarında yürüyüşler yapıyor ve kahvelerimizi manzaraya karşı yudumluyoruz. Daha sonra otelimize dönüyoruz. Yöresel eğlence eşliğinde alacağımız akşam yemeği sonrası konaklama yayladaki otelimizde. Akşam yemeği sonrası dileyen konuklarımız ile birlikte ZİGANA YAYLASI ’nda yürüyüşler yaparak yaylayı keşfedebiliriz. (Not: Duruma ve müsaitliğe göre Zigana ‘nın ana binasında da konaklama yapılabilmektedir.)
Bazı dönemlerde Uzungöl Yente Yaylası 'ndaki Grand Sis Yayla tesislerinde konaklama yapılmaktadır. 
Bu durumda Zigana 'ya gidilmeyecektir. http://www.grandsishotel.com adresinden inceleyebilirsiniz.


2. Gün: Zigana Yaylası, Uzungöl Yaylası, Sürmene, Hopa, Gürcistan “Batum” Konaklama

Sabah kahvaltımızı yaylada aldıktan sonra aracımızdaki yerimizi alarak, UZUNGÖL ‘e doğru yola çıkıyoruz. Çaylarımızı ÇAY FABRİKASI ’nda içerken Çayın yapraktan bardağa dönüşüm hikayesine şahitlik ettikten sonra bu kez SÜRMENE ’ye giderek yöreye özgü SÜRMENE BIÇAĞI ’nı tanıma fırsatı buluyoruz.  Ardından OF-ÇAYKARA yolunu takip ederek doğa harikası UZUNGÖL ’e ulaşıyoruz. Yaklaşık 1090 m. yükseklikteki etrafı tamamen çam ormanlarıyla kaplı vadinin tam ortasında bulunan bu ünlü yaylanın büyüleyici manzarasına tanıklık ediyor ve kısa bir yürüyüş yaptıktan sonra UZUNGÖL ‘ün kartpostal manzaralarına veda ederek ayrılıyoruz. HOPA, KEMALPAŞA üzerinden SARP SINIR KAPISI ’na gidiyoruz. Geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra GÜRCISTAN ’a giriş yapıyoruz. İlk olarak evli çiftlere de şans getirdiğine inanılan SAINT ANDREW HEYKELİ ’ni görerek Gonio Sahilleri boyunca yolumuza devam ediyoruz. Panoramik turumuz boyunca; ülkemiz topraklarında doğan ÇORUH NEHRİ ’ni, GÖNYE KALESİ ’nin ardından Batum Merkez’e ulaşıyoruz. KATEDRALİ, ŞEHIR PARKI, MEDEA ANITINI, TİYATRO MEYDANI’nı geziyoruz. Panoramik olarak görme fırsatı yakalayacağımız ters süt şişesi şeklinde yapılan (sütün saflığının temizliğinin dürüstlüğünün içine aktığının göstergesi) ADALET BİNASI ’ndan, içine yerleştirilen öğelerin bile ters çevrildiği WHITE RESTAURANT ’a, Masallar Ülkesindeki Şatoları andıran Otel ve Kamu Binaları’na kadar bizleri mimarisi ile büyüleyecek görüntüler arasında BATUM ‘daki otelimize yerleşiyoruz. Dileyenler BATUM GECELERİ ‘nde ışıltılı sokaklarını keşfedebilirler. Geceleme BATUM ‘daki otelimizde.

(Batum Konaklama Hakkında Uyarı: Turun 2.Gece ‘si Gürcistan Batum ‘da konaklama gerçekleşecektir. Batum ‘a geçiş yapamayan, geçiş yasağı olan, kimlik deformasyonu nedeniyle geçişi yapamayan konuklar HOPA ‘da bir konaklama gerçekleştirebilirler. Acentamızın böyle bir durumda ne yazık ki bir iade-iptal veya Batum konaklamasını değiştirmek gibi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır. Ekstra ücret karşılığında bu konaklamayı müşterilerimiz gerçekleştirebilir.)


3. Gün: Gürcistan “Batum”, Sarp, Borçka-Karagöl, Fırtına Deresi, Ayder Yaylası

Sabah kahvaltımızı BATUM ‘daki otelimizde aldıktan sonra TÜRKİYE ‘ye dönüş için yola çıkıyoruz. SARP SINIR KAPISI ‘ndan ülkeye giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra KARAGÖL turumuz için hareket ediyoruz. ARTVİN, BORÇKA KARAGÖL TURU ekstra minibüslerle gerçekleşecektir. Katılım göstermeyen misafirlerimiz BORÇKA ‘da vakitlerini değerlendirebilirler. (EKSTRA TUR: Borçka Karagöl Turu) bizleri bekleyen minibüslerimize geçiyoruz. Ağaçların süslediği, BARDNALA, KORPA, RUSMANİ ve MAİSUR ŞELALE ’lerinin ses verdiği yolda keyifle ilerliyor ve göle ulaşıyoruz. Yürüyüş yaparak kullanacağımız serbest zamanın ardından tekrar minibüslerimize geçiyor ve otobüsümüze dönüyoruz. KARAGÖL ’ü ziyaretimizin ardından turumuzun ve Karadeniz ‘in en gözde yaylalarından bir tanesi olan AYDER YAYLASI ‘na hareket ediyoruz. AYDER ‘e doğru hareket ediyoruz. FINDIKLI, ARDEŞEN yolu güzergahını takip ederek FIRTINA DERESİ kenarında mola veriyoruz. Dileyen konuklarımız Karadeniz Bölgesi ‘ne özgü ZIPLINE (ekstra aktivite) etkinliği ile vakitlerini değerlendirebilirler. Ardından dileyen misafirlerimiz ile (EKSTRA TUR: Minibüslerle Ayder Üst Yayla Turu) vadinin gizemli güzelliğini keşfe çıkıyoruz. KONAKLAR MAHALLESİ’nde bölgenin en eski “TAŞ KONAK”ını görüntüledikten sonra, ekran başında bizleri doğası ile büyüleyen SEVDALUK dizisinin çekimlerinin yapıldığı köye gidiyoruz. Ardından yine bölgenin en eski taş köprülerinden ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ (ŞENYUVA KÖPRÜSÜ) ‘nü görüyor, doğanın güzelliğine, Fırtına’nın sesine şahitlik ediyoruz. Daha sonra yeryüzündeki cenneti keşfe devam ediyor ve ZİL KALE’ye doğru vadide ilerliyoruz. Kale hakkında bilgi aldıktan sonra bu kez cennetten gelen sese kulak veriyor; önce PALOVİT ŞELALESİ’ni ardından da ÇAT VADİSİ’ndeki BULUT ŞELALESİ’ni görmeye gidiyoruz. Sonrasında Karadeniz’in yaşayan köylerini, girişinden itibaren bizleri gülümseten ve şaşırtan tabelalarından, Karadeniz insanının zekasına, orijinal SERENDER (nayla) lerinden KARAYEMİŞ’lerine kadar vadiyi ve uzaktan görünen köyleri keyifle izliyoruz. Turumuz sonrası HALA DERESİ ’ni takip ederek, 1350 mt yükseklikteki AYDER YAYLASI ‘na çıkıyor ve AYDER YAYLASI ’na varışımızın ardından, GELİN TÜLÜ ŞELALESİ ’ni görüntülüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğini otelimizde aldıktan sonra, dileyenlerle yayla yürüyüş yapabiliriz. Konaklama AYDER YAYLASI ’ndaki otelimizde.


4. Gün: Ayder Yaylası, Gündoğdu, Trabzon, İzmir

Sabah kahvaltımızı yayladaki otelimizde aldıktan sonra, GÜNDOĞDU ‘da mola veriyoruz. Yöre halkına zor zamanlarında geçim kaynağı olan tezgahlarında dokuyarak elinin emeğini, gözünün nurunu akıttığı Ünlü Rize Bezi ’ni tanımak için atölyeye gidiyoruz. Sonrasında alışveriş için serbest zaman kullanıyor ve TRABZON ‘a doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Doğu Karadeniz ’in eşsiz güzelliklerini göreceğimiz kıyı boyunca yapacağımız yolculuktan sonra, TRABZON HAVALİMANI ’na giderek, uçuş için gerekli işlemlerimizin PEGASUS HAVA YOLLARI ’na ait PC3241 sefer sayılı Saat: 12.05 uçuşu ile ardından İZMİR ’e uçuyoruz. Yaklaşık 2 saat süren yolculuğun sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka KARADENİZ RÜYASI ’nda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. HOŞCA KALIN…

Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • PEGASUS ile Trabzon Gidiş Dönüş Ekonomi Uçak Bileti
 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 3 GECE Oteller ’de ve Yayla Tesislerinde Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (3), Akşam Yemekleri (2)
 • +Batum Konaklaması'nın olduğu gün akşam yemeği yoktur.
 • Batum ‘da Konaklama Ayrıcalığı
 • Ayder Yaylası & Uzungöl Yaylası & Zigana Yayla Ulaşımları
 • Otobüs içi İkramlarımız
 • Gürcistan, Batum Turu
 • GENÇAYSTAR Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • GENÇAYSTAR Güvencesi
 •  Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Batum Konaklamasındaki Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Seyahat Sağlık Sigortası, İptal Güvence Paketi: 10,00 ₺
  (65-80 Yaş Arası 20,00 ₺  Öder)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu + Hizmet Bedeli: 15 ₺ + 1 ₺ 
  (Batum için gereklidir. Kimlikle geçileceği için kapıda ödenir.)
 • İSTEĞE BAĞLI EKSTRA YAYLA GEZİLERİMİZ;
 • Ayder Yaylası: Üst Yaylalar ve Köy Turu: 40,00 ₺
 • Artvin, Borçka Karagöl Turu: 40,00 ₺

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İzmir Hava Alanı (08:30)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Yeşil Tur - Uçakla Batum Konaklamalı Karadeniz & Yaylalar Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 

GÜRCİSTAN, BATUM GEÇİŞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 • 10 Yıldan daha eski kimlikler BATUM 'a geçiş yapamazlar. Bu durumda acentamızın herhangi bir iade-değişiklik hakkı bulundurmamaktadır.
 • Batum’a sadece TC Nüfus cüzdanı ile geçilebilmektedir. Yıpranmış, Tc Numarası bulunmayan kimlik ile geçiş yapılamamaktadır. Tur tarihleri süresince iki ülke arasında vizesiz ve pasaportsuz, kimlikle geçiş izni protokolünde değişiklik olması halinde acentamız programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Anne ve babası ile birlikte olmayan ve BATUM’a geçmek isteyen 18 Yaş Altı misafirlerin, noter onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Aksi halde sadece annesi veya babası ile katılan 18 Yaş Altı kesinlikle geçiş yapamaz. Sadece Anne ya da sadece babası ile seyahate çıkan çocuklar içinde noter onaylı Muvafakatname şarttır.
 • Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden acentamız sorumlu olmayıp, çözüm üretememektedir. Gürcistan bebek ve çocuk kimliklerinde fotoğraf şartı aramaktadır.
 • Yeni Kimlik Başvuru kağıtları, geçici kimlik yazılarıyla ile geçiş yapılmamaktadır.
 • Kimliğinizden emin değilseniz eğer Pasaportlarınızı yanınızda bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.
 • Türkiye’de yaşanan OHAL nedeniyle izin yazısı, Emekli Tescil Kayıtları, Öğrenci Belgeleri gereklidir. Bu evrakları tamamlamış olsanız bile Polis’in sizi geçirmeme hakkı vardır. Bu durumda tur ile alakalı iade talebi söz konusu değildir.
 • OHAL durumu için gerekli yazısı acentamızdan temin edebilirsiniz. http://www.gencaystar.com.tr/yurtdisina-cikarken
 • Şeker, Tansiyon veya Kronik rahatsızlıklar sebebi ile kullanılan ilaçların reçeteleri veya doktor raporları olmadan geçişi mümkün değildir.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME / UYARILAR

 • Turumuzun süresi 4 gün 3 gece olup otel konaklaması 3 Gece’dir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Yayla gezilerinde günlük kıyafet için portatif el çantası veya sırt çantası bulundurulması tavsiye olunur.
 • Hava değişiklikleri tahmin edilemediğinden, şemsiye, yağmurluk ve kalın hırka bulundurulması tavsiye olunur.
 • Yayla yürüyüşleri için rahat ayakkabı ve spor giysiler seçilmesi tavsiye olunur.
 • Fotoğraf ve video makineleri için yedek pil ve hafıza kartı bulundurulması tavsiye olunur.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.