Yılbaşı Özel, Kartepe & Uludağ İkilisi

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

YILBAŞI & KAR & TERMAL
KARTEPE & ULUDAĞ

TÜRKİYE ‘NİN EN ÖNEMLİ TURİZM VE KAYAK MERKEZİ BİR ARAYA GELDİ!

BURSA, GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ, KOCAELİ

DELUXE VE TERMAL KONAKLAMA KALİTESİYLE
5*THE NESS THERMAL HOTEL & SPA
(CANLI MÜZİK & EĞLENCE & LİMİTLİ İÇKİ & YILBAŞI MENÜSÜ)

YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI: 30 ARALIK – 01 OCAK 2019 2 GECE 3 GÜN

Tur Programı

1. Gün: İzmir, Uludağ Kayak Merkezi, Kocaeli, Termal Keyfi

Saat: 05.00 ’da GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 05.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park Önü), 05.20 ’da BOSTANLI (İskele önü durakları), 05.30 ’da KARŞIYAKA (Anıt önü), 05.45 ’da LOZAN (Atatürk Lisesi önü), 06.00 ’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri önü), 06.15 ’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs) önünden siz değerli misafirlerimizi alıp yola çıkıyoruz. Öncelikli olarak rehberimizin belirleyeceği (ekstra) bir tesiste kahvaltı molası veriyor ve kısa molalara müteakiben MANİSA, AKHİSAR, BALIKESİR güzergahını takip ederek, BURSA ’ya ulaşıyoruz. ULUDAĞ ’a doğru yol alırken sucuk-ekmek(ekstra) molası verdikten sonra kısa bir yolculuğun ardından ULUDAĞ ‘a ulaşıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmak üzere serbest zaman alıyoruz. Dileyen yolcularımız karın ve kayağın keyfini çıkarırken, dileyen yolcularımız da kafeteryalarda sıcak içeceklerini yudumlayabilir ve aynı zamanda kış manzaralarına şahitlik edebilir. Ardından aracımıza geçerek ULUDAĞ ’a veda ediyor ve İZMİT’e doğru yola çıkıyoruz. İlk defa Roma döneminde inşa edilen, Bizans ve Osmanlı dönemlerinde de farklı yapılar şeklinde kullanılmaya devam edilen ancak günümüze sadece kalıntıları kalan TARİHİ AYAZMA ILICASI ’nın sularını kaynak olarak kullanan otelimize yerleşiyor ve Spa hizmetlerinden faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: Tam Gün Kartepe Kayak Merkezi veya Termal Keyfi

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra KARTEPE ‘ye çıkıyoruz. Türkiye ‘nin önemli kayak merkezlerinden birisi olan KARTEPE ‘de serbest zaman alarak karın tadını çıkarıyoruz. Dileyen misafirlerimiz kafelerde lezzetli atıştırmalıklar alabilir, dileyen misafirlerimiz telesiyejlerde KARTEPE ‘nin uçsuz bucaksız manzaralarını izleyebilir veya kayak pistinde vakitlerini değerlendirebilirler. Verilen saatte otobüsümüzde buluşuyor ve otelimize doğru yol alıyoruz. Oldukça üşüyeceğimiz ve yorulacağımız bir günün ardından termal otelimizde yorgunluğumuzu atıyoruz. Termal Havuzlar, Hamam, Sauna ve birçok SPA alanında otelin aktivitelerinden faydalanıyoruz. Yılbaşı yemeği için hazırlanıyoruz ve yemek için yerlerimizi alıyoruz. Akşam yemeğimizi canlı müzik eşliğinde alıp, doyasıya eğlenerek yeni yılı karşılıyoruz. Geceleme otelimizde.

“MUTLU SENELER DİLİYORUZ TÜM MİSAFİRLERİMİZE. 2019 YILI HERKESE ŞANS GETİRMESİ DİLEĞİYLE…”


3. Gün: Cumalıkızık Köyü, Ulu Cami, Koza Han, Uluabat Gölü, Gölyazı, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra rehberin belirleyeceği saatte otelden ayrılıyoruz. Uludağ’ın eteklerindeki 700 yıllık Osmanlı Köyü ve dizi film platolarından birisi olan renkli evleri, köy kokan sıcacık havası ile CUMALIKIZI KÖYÜ ’ne gidiyoruz. CAMİİ’sini, CİN ARALIĞI’nı, ÇEŞME’lerini, EVLER’ini görerek zaman içerisinde çıktığımız yolculuğu bu kez BURSA’nın yıllara meydan okuyan çınar ağaçlarının süslediği merkezine ulaşarak devam ettiriyoruz. ULU CAMİİ ’yi ziyaret edip KOZAHAN ’da alışveriş için serbest kullanıyor ve ULUABAT GÖLÜ ’ne doğru hareket ediyoruz. Anadolu’da Işık Tanrısı Apollon adına tatlı su kenarına kurulan tek kent olan GÖLYAZI KÖYÜ ’ne gidiyoruz. Yaklaşık 200 yaşındaki evleri, koruma altındaki kuşları, 733 yıllık anıt ağacıyla görülmeye değer bu küçük balıkçı kasabasını ziyaretimiz ile turumuzu sonlandırıyor ve İzmir’e hareket ediyoruz. Bir dahaki GENÇAYSTAR TRAVEL organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Otobüs Güzergahı (İzmir Dışı) (00:00)
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (05:00)
 • Mavişehir Egepark Önü (05:15)
 • Bostanlı İskele Önü (05:20)
 • Ksk Anıt (05:30)
 • Üçyol Meydanı (06:00)
 • Bornova Ege Üni. Kampüs (06:15)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar


Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Yılbaşı Özel, Kartepe & Uludağ İkilisi Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 • KOCAELİ – 5*THE NESS THERMAL & SPA HOTEL -> http://www.thenesshotel.com.tr (2 Gece)
 • Bayanlar için Termal Havuz, Baylar için Termal Havuz, Ortak Kullanım Termal Havuz, Hamam, Sauna, Buhar Banyosu

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Yoğun kar yağışı, tipi ve otobüs yolculuğunu riske edebilecek durumlarda rehber insiyatifinde tur programının bir kısmı veya tamamı değiştirilebilir ya da iptal edilebilir. Acenta bu durumu önceden ön görememektedir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Odaya konulan 3. ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.