Ankara & Anıtkabir & Beypazarı & Eskişehir Turu (10 Kasım)

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

CUMHURİYET BAYRAMI VE 10 KASIM’A ÖZEL

Ankara, Anıtkabir

BEYPAZARI & ESKİŞEHİR & KÜTAHYA

DELUXE KONAKLAMA KALİTESİYLE SÜPER PROGRAM

1.OTOBÜS / 26-29 Ekim (Doldu) / 08-11 Kasım
1.Gece - 5* Radisson Blu Hotel / 2.Gece - Hilton Garden Inn Hotel

2.OTOBÜS / 26-29 Ekim (Doldu)
1.Gece - 5* Radisson Blu Hotel / 2.Gece - Divan Eskişehir Hotel

10 KASIM TURU - 2.TUR: 08-11 KASIM 2018 3 GECE 3 GÜN

 

Tur Programı

1. Gün: İzmir’den Çıkış ve Yolculuk // Ankara ‘ya Varış ve Ankara Şehir Turu

1.GECE: İzmir’den Çıkış ve Yolculuk

Saat: 20.45’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 21.00’da MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 21.10’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 21.15’de KARŞIYAKA (Anıt Önü), 21.30’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 21.45’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 22.00’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli konuklarımızı alıp, kısa molaların ardından Türkiye’nin başkenti ANKARA ’ya ulaşıyoruz.

1.GÜN: Ankara ‘ya Varış ve Ankara Şehir Turu

Sabah kahvaltımızı (ekstra) olarak aldıktan sonra, ilk önce Atamızın ebedi istirahatgahı olan ANITKABİR ’i ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrasında ATATÜRK VE KURTULUŞ SAVAŞI MÜZESİ ’ni geziyoruz. Duygu yüklü bu güzel ziyaretimiz sonrası otobüsümüzdeki yerimizi alarak ULUS ’a gidiyoruz. KURTULUŞ SAVAŞI (1.MECLİS BİNASI), CUMHURİYET (2.MECLİS BİNASI) MÜZELERİ ’ni ziyaret ettikten sonra geçmişe doğru uzanıyor ve Dünyaca Ünlü ANADOLU MEDENİYETLERİ MÜZESİ ’ne gidiyoruz. Sonrasında ANKARA KALESİ ‘ne çıkıyor; kentin tarihi dokusunu yansıtan sokaklarında yürüyerek ANKARA EVLERİ ’ni görüyor, SAMAN PAZARI, KOYUN PAZARI VE BAKIRCILAR ÇARŞISI ’nı keşfediyoruz. Son olarak da tarihin yeniden canlandığı HAMAMÖNÜ ’ne gidiyoruz. KONAKLARI ‘nı, CAMİLERİ ‘ni görerek MEHMET AKİF ERSOY MÜZESİ ’ni geziyor ve serbest zaman kullandıktan sonra otelimize giderek yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama ANKARA otelimizde.


2. Gün: Ankara’dan Beypazarı’na Hareket, Beypazarı Turu, Bağevi, Eskişehir ‘e Yolculuk

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası, son yılların gözde turizm merkezlerden olan BEYPAZARI ’na gidiyor ve gezmeye başlıyoruz. Kaya Doruğu Ülkesi adını almasına sebep olan İNÖZÜ VADİSİ ’nde panoramik kısa bir tur yapıyoruz. Ardından bu kez de BEYPAZARI ’nı bir başka açıdan görüntüleyebileceğimiz HIDIRLIK TEPESİ ’ne çıkıyoruz. Daha sonra GÜMÜŞ SARAYI ’na giderek TELKARİ ’nin yapılışını izliyor, alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Sonrasında ÜNLÜ TARİHİ ÇARŞI ALAADDİN SOKAK ’ta yürüyerek; İNCİLİ, KURŞUNLU, SULTAN ALAADDİN CAMİLERİ ‘ni ve BEYPAZARI EVLERİ ‘ni, YAŞAYAN MÜZE ’yi görüyoruz. Son olarak alacağımız serbest zamanın ardından Beypazarı kültürünü yakından tanıma fırsatı bulacağımız ünlü BEYPAZARI BAĞEVİ EĞLENCESİ ’ne giderek öğle yemeğimizi aldıktan sonra ESKİŞEHİR ’e doğru yola çıkıyoruz. Ulaştığımızda KENT PARK ile Eskişehir turumuza başlıyor; halkın denize olan özlemini giderdiği 300 bin metrekarelik alana kurulu bu parkta yürüyüş yaptıktan sonra sevgi ve aşk şehri ESKİŞEHİR ’in AŞK ADASI (SEVGİ ADASI) ’nı görerek adını park içinde bulunan yapay şelaleden alan şehri panoramik olarak görüntüleyebileceğimiz ŞELALE PARK ’a gidiyoruz. Fotoğraf molası sonrası Çoban Mustafa Paşa’ nın talimatı ile Acem Ali’nin tarafından yapılan 15.yy yapısı diğer ismiyle KURŞUNLU KÜLLİYESİ ve Dünyada açılan ilk LÜLETAŞI MÜZESİ ’ni ziyaret ediyor; ODUN PAZARI ’nın o güzel evleri arasında yürümeye başlıyoruz. Lületaşı ustalarının küçük atölyelerinde beyaz altına nasıl şekil verdiklerini izleme ve alışveriş yapabilme fırsatı bulacağımız ATLIHAN ’da serbest zaman alıyor, yine dünyada açılan ilk CAM SANATLARI MÜZESİ ’ni ziyaret ederek sanatçıların eşsiz eserlerine tanıklık ettikten sonra BALMUMU HEYKELLER MÜZESİ ’ni ziyaret ediyoruz. Gün batarken ismi eski kendisi yeni olan şehrimizin Venedik kanallarını anımsatan porsuk çayında GONDOL/BOT GEZİSİ ’ne çıkıyoruz. İlk Türk yapımı otomobili DEVRİM ARABASI ’nı da gördükten sonra otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemekten sonra dileyen konuklarımızla HALLER GENÇLİK MERKEZİ ’ne gidiyoruz. Konaklama ESKİŞEHİR ‘deki otelimizde.

Eskişehir Programı Hk: Programda müze saatleri ve tur yoğunluğu sebebi ile programın bir kısmı revize edilebilir veya rehber yetkisi ile komple iptal edilebilir.


3. Gün: Eskişehir, Kütahya, İzmir

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra 400 bin metrekarelik alana kurulmuş SAZOVA BİLİM VE SANAT PARKI ’nı ziyaret ediyor, Göleti, birebir ölçülerde yapılmış KORSAN GEMİSİ ’ni, MASAL ŞATOSU ’nu, BİLİM MERKEZİ ve UZAY EVİ ’ni, AKVARYUM, HAYVANAT BAHÇESİ, AMFİ TİYATRO’yu görüyoruz. Ve yönümüzü bu kez KÜTAHYA ’ya çeviriyoruz. GERMİYAN SOKAĞI ’nda; EL SANATLARI EVİ ’ni, ÇİNİ TASARIM ATÖLYESİ ’ni ziyaret ediyoruz. KÜTAHYA ’dan ayrılmadan önce ÇİNİCİLER ÇARŞISI ’nda alışveriş için serbest zaman alıyor ve İZMİR ‘e doğru yol alıyoruz. Bir başka GENÇAYSTAR TRAVEL organizasyonunda tekrar buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • Belirtilen Otel’de 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
 • Seyahat Sigortası Güvence Paketi
 • GENÇAYSTAR Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • GENÇAYSTAR Güvencesi,
 • Otobüs içi İkramlar (Su, Çay, Kahve vs.)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Porsuk Çayı’nda Motorla Tekne Turu (hava şartları dâhilinde)
 • Seyahat Sağlık Sigortası, İptal Güvence Paketi: 10,00 ₺
 • (65-80 Yaş Arası 20,00 ₺ Öder)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Girne Bulvarı Acenta Önü (20:45)
 • Mavişehir Egepark Önü (21:00)
 • Bostanlı İskele Önü (21:10)
 • Ksk Yunuslar (21:10)
 • Ksk Anıt (21:15)
 • Lozan Meydanı (21:30)
 • Üçyol Meydanı (21:45)
 • Bornova Ege Üni. Kampüs (22:00)
 • Otobüs`ün Geçtiği Şehirler Arası Güzergah Üzerinden Binmek İstiyorum (23:00)

Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

Yorumlar


Ankara & Anıtkabir & Beypazarı & Eskişehir Turu (10 Kasım) Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • ! İlgili tur programında; protokol ve buna benzer acenta tarafından tahmin edilemez engeller oluştuğunda programda değişiklik, rehber tarafından planlanabilir. Bu değişikliği turu satın almış tüm misafirlerimiz kabul etmiş sayılır.
 • Odaya konulan 3. Ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. 17/27/31/46 kişilik turizm belgeli araçlardır.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)