Karadeniz Turları

Karadeniz Turları

Karadeniz ve Yaylalar Turları

Acentamız kurulduğu günden bu yana Karadeniz Turları konusunda "yayla konaklamalı tur" mantığı ile 28 yıldır kendi operasyonlarını düzenlemektedir. Her sezon sonunda bizzat kendi operasyon ekibi ile tüm yaylaları ziyaret edip, yeni rotalar oluşturarak 1'den fazla seçenek planlamaktadır. Böylece hem uçakla gidiş dönüş, hem otobüs ile gidiş dönüş olmak üzere ulaşım seçenekleri ile her zevke özel bir Karadeniz Turu bizde bulmanız mümkün.

Önceden yapmış olduğu uçak bileti grup anlaşmaları sayesinde uygun fiyatlı uçaklı tur yapmanız için gereken operasyonu sizler için öncesinden hazırlamıştır.

Bizi diğerlerinden ayıran bir kaç özelliği sizler için listeledik.

  • Acentamız yaylalarda konaklamalı, yaylaları yaşamalı Karadeniz Turları düzenlemektedir.
  • Ayder Yaylası 'nda gerçek yayla konaklama imkanını yaşayacak, Ayder 'de gerçek bir Karadeniz Eğlencesi 'ne tanıklık edeceksiniz.
  • Tüm Turlarımızda Batum 'da 5 Yıldızlı konaklama tercih etmekteyiz ve konaklama için ayrıca bir ücret talep etmemekteyiz.
  • Gürcistan, Batum Turları için ekstra tur ücreti ödemiyorsunuz. İlan ettiğimiz fiyatların tamamı Batum Turu dahil fiyatlarımızdır.
  • Zigana Limni Gölü Tabiat Parkı Bungalow Konaklaması'na İzmir'den sadece Gençaystar Travel programlarında yer verildi.
  • Artvin Şavşat Laşet Yayla Tesisleri Konaklaması'na İzmir'den sadece Gençaystar Travel programlarında yer verildi.

 

Tur Programlarımızdan Neden Batum 'u Kaldırdık.

Tüm Dünya ve Türkiye'yi etkisi altına alan COVID-19 Virüsü tedbirleri gereğince bazı sınır geçişlerinde kısıtlamalar uygulanmaktadır. En önemli uygulamalardan bir tanesi olan PCR Testidir. Bu testin bedeli 3 Saat ve 110 TL tutmaktadır. Batum kapısı gün itibariyle henüz açılmamış olup, açılışı hakkında resmi bir duyuru söz konusu değildir. İşleyiş olarak uzun süreler kapılarda kuyruk ve beklemelere neden olması ön görülmektedir. Tüm bu tedbirler ve bu tedbirlerin doğuracağı sonuçların belirsizliği nedeniyle tur programlarımızda 2 Gece Gerçek Ayder Yaylası konaklaması yaptırarak, tur programlarımızı "insan kalabalığından uzak ve şehirlerden uzak" düşüncesiyle revize ettik. Sizlerin, sevdiklerinizin sağlığını önemsiyoruz ve yaptırımlardan dolayı tatilde keyfiniz kaçsın istemiyoruz. Bu nedenle Batumu sınır geçişleri sorunu nedeniyle programlarımızdan kaldırdık. İlerleyen tarihlerde esnemeler olursa eğer programlarımıza dahil edilecektir. Bu hususta programlarımızın zamanlamaları uygundur. 

Önce sağlığımız, sonra diğer her şey.
Gençaystar Travel

Nereye Gitmek İstersiniz
Türkiye’nin dört bir yanına ve Yurtdışında yüzlerce seçeneğimiz ile 28 yıldır sizlerleyiz…

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.