Ana Sayfa Turlar Uçakla Balkanlarda Vizesiz 6 Ülke Kosova Dahil ( 7 Gece Konaklama ) - SunExpress
Tur Kodu: SJJ-Balkan

Uçakla Balkanlarda Vizesiz 6 Ülke Kosova Dahil ( 7 Gece Konaklama ) - SunExpress

İzmir 'den Direkt Uçuşlar, 4*Oteller, Akşam Yemeği Dahil Paket ve Ekstra Tur Yok!

Arnavutluk – Kosova – Makedonya – Sırbistan – Bosna Hersek – Karadağ SunExpress H.Y. Tarifeli Seferi İle... 7 Gece 8 Gün Kalkış Yeri: 09.30 - İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Türk vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. Sadece Dubrovnik seçeneğini isteyen misafirlerimiz için vize gereklidir.
699,00 EUR den başlayan fiyatlar
Tur Programını Yazdır Sizi Arayalım

İzmir'den İzmir'e Aktarmasız Direkt Uçuş
Gündüz Saatlerinde Konforlu Saatler Farkı ile !
SUNEXPRESS HAVA YOLLARI

Vizesiz BÜYÜK BALKAN TURU 6 ÜLKE

Arnavutluk – Kosova – Makedonya – Sırbistan – Bosna Hersek – Karadağ

EKSTRA TUR YOK – HERŞEY DAHİL – KOSOVALI PROGRAM
Yöresel Restaurantlarda Makedon Gecesi ve Boşnak Köfteli Akşam Yemeği Dahil!
7 Gece Net Otel Konaklaması Dahil !

Tur Programımızın Diğer Tur Programlarından Farklılıkları ve Ayrıcalıkları
SunExpress Hava Yolları Tarifeli Seferi İle Gündüz Saatlerinde Aktarmasız Direkt Uçuş.
→ Hafta Sonu Gidiş, Hafta Sonu Dönüş Farkıyla,
→ Kosova Dahil Balkanlar Coğrafyasında 6 Ülke Bir Arada,
→ Makedonya'nın Başkenti ve En Büyük Şehri Olan Üsküp 'de 2 Gece Konaklama Ayrıcalığı,
→ 2 Akşam Yöresel Restaurantlarda Makedon Gecesi ve Boşnak Köfteli Akşam Yemeği,
→ 7 Gece Tamamı 4* ve Bölge'nin En İyisi Otellerde Konaklama Farkı
→ Profesyonel Rehber Kadrosu İle Tam Donanımlı Tur İmkanı
→ Adım Adım Tüm Balkan Coğrafyasını Gezme İmkanı
→ 6 Gece Boyunca Otellerde Alınan Akşam Yemekleri
→ Profesyonel Turizm Paketli Otobüsler İle Tur Süresince Ulaşım
→ Balkanların En Gözde Yerlerinden Sveti Naum Turu Dahil
→ Enfes Güzelliği İle Bilinen Matka Kanyonu Dahil
→ Blagaj Turu Dahil
→ Sürpriz Ekstra Ödeme Olmadan, Herşey Dahil Program
 Manastır(Bitola) Turu Dahil.
 
Tur Hareket Tarihleri 7 Gece 8 Gün ( Pazar Hareket, Pazar Dönüş )
1.Tur: 26 Mayıs-02 Haziran  Tamamlandı., 2.Tur: 16-23 Haziran  Tamamlandı., 3.Tur: 30 Haziran-07 Temmuz  Tamamlandı., 4.Tur: 07-14 Temmuz  Tamamlandı.5.Tur: 14-21 Temmuz, 6.Tur: 21-28 Temmuz, 7.Tur: 28 Temmuz-04 Ağustos, 8.Tur: 04-11 Ağustos, 9.Tur: 11-18 Ağustos, 10.Tur: 18-25 Ağustos, 11.Tur: 25 Ağustos-01 Eylül, 12.Tur: 01-08 Eylül, 13.Tur: 08-15 Eylül, 14.Tur: 22-29 Eylül, 15.Tur: 06-13 Ekim


Pegasus Hava Yolları İle İzmir Üsküp - İzmir Deparlı
Çarşamba ve Pazar Çıkışlı Turumuzu Görüntülemek için Tıklayınız....

Tur Programı

1. Gün
1. Gün
İzmir Aktarmasız Direkt Sarajevo, Blagaj, Mostar, Konjic, Jablanica, Stolac, Poçitel, Medjugeorje

Acentamızın 1 gün evvel SMS ile bildireceği saatte, Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminalinde acente görevlileri ile buluşuyoruz. Gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz. SUNEXPRESS HAVAYOLLARI ’na ait XQ1115 sefer sayılı 11.15 uçuşu ile SARAJEVO BUTMİR HAVALİMANI (SJJ) ‘na uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 1 saat süren uçuşumuz sonrası havalimanına iniş yapıp, bagajlarımızı alıp gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, rehberimiz ile buluşuyoruz. BOSNA-HERSEK ’in Başkenti SARAJEVO ’da aracımıza geçerek BORACKO ve JABLANICA GÖL ’lerinin de bizlere eşlik ettiği keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. JABLANICA ’da filmlere konu olan, Neretva ’nın sularına gömülen ünlü NERETVA KÖPRÜSÜ ’nü uzaklardan selamlıyor ve MOSTAR 'a ulaşıyoruz. BOSNA-HERSEK ‘e özgü Boşnak Köftesi yeme fırsatı bulduğumuz öğle yemeği sonrası önce EĞRİ KÖPRÜ ‘yü ardından da 1567 'de Mimar Hayrettin'in yaptığı 1993 de Hırvatların yıktığı, 1997-2004 yılları arasında yeniden inşa edilen MOSTAR 'a adını veren ve sembolü olan ünlü MOSTAR KÖPRÜSÜ ’nü görüyoruz. KOSKİ MEHMET PAŞA CAMİİ ’ni, ESKİ KUYUMCULAR ÇARŞISI ’nı (Bugünkü Turistik Çarşı) ‘yı da gördükten sonra ise tekrar aracımıza dönüyor ve BLAGAJ için hareket ediyoruz. Bosna Hersek’in bir başka önemli nehri NERETVA ’nın kollarından BUNA NEHRİ ’nin de doğduğu yere gidiyoruz. Bölgede İslamiyet ve Osmanlı için çok önemli bir tarihi geçmişe sahip olan BLAGAJ TEKKESİ ’ni ve su kaynağını ziyaretimizin ardından (Giriş Ücreti misafirlere aittir.) POÇİTEL ‘e doğru yol alıyoruz. STOLAC üzerinden ulaştığımız bu muhteşem köyde; Eski Osmanlı köyünün Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyor; Camii, Han, Hamam, Medrese ve Konakları ‘nın bir zamanki sakinlerini düşünürken yapılarının zamana meydan okuyuşuna hayran kalıyoruz. Ardından MEDJUGORJE 'deki / veya civardaki otelimize doğru yol alıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün
2. Gün
Kotor, Budva, İşkodra

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Adriyatik’in güzel kıyılarına doğru deyim yerindeyse yelken açıyoruz. Anılarımızda iz bırakacak MONTENEGRO(KARADAĞ) için hareket ediyoruz. Dağlarını aşarak sahiline indiğimiz bu güzel şirin ülkenin UNESCO korumasında olan KOTOR şehrine ulaşıyoruz. Surları, ARMY, UN, TRIPHON MEYDANLARI ‘nı, SAAT KULESİ ’ni, KARAMPANA ’yı da görüp BUDVA 'yı panoramik olarak görerek geçiyoruz. Ardından ARNAVUTLUK ’a giriş yapıyor ve İŞKODRA ’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi alıyoruz. Geceleme otelimizde.

3. Gün
3. Gün
Tiran, Sv. Naum, Ohrid

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra LEZHE, LEÇ üzerinden başkent TİRAN 'a yönelirken ARNAVUTLUK ’un güzel görüntülerinin eşliğinde keyifli bir yolculuk yapıyoruz. Tiran’da ise; Süleyman Brajini Paşa’nın 1618’de oluşturduğu Külliye’nin çevresinde kurulan bu kentte, İtalyan mimarların yaptığı Bakanlık Binaları ’nı, İskender Bey Meydanı’nı, Ethem Bey Camii’ni, Saat Kulesi ile Üniversite Binası’nı görüyoruz. Ardından Elbasan yolu ile Kafasan Sınır Kapısını geçerek OHRİD ’ye ulaşıyor ve ST. NAUM MANASTIRI ’na gidiyoruz. Doğası ve yapısıyla bizi büyüleyecek bu ziyaretin ardından havanın durumuna göre tekne turuna (Ekstra isteğe bağlı aktivite) başlıyoruz. Turumuz boyunca Işık Kenti OHRİD ’i, ÇAR SAMUEL KALESİ ’ni, TİTO ’nun KONUKEVİ ’ni, SV.JOVAN KANEO KİLİSESİ ’ni ve koyunu görerek iskeleye yanaşıyoruz. Unesco Dünya Mirası Listesi’ndeki OHRİD GÖLÜ ’nden izlediğimiz bu güzel ve şirin kenti bu kez yürüyerek gezmeye başlıyoruz. İskeledeki heykel grupları hakkında bilgi aldıktan sonra, Roma Yolu’nun üzerine kurulan; “Safranbolu Evleri” olarak anılan Osmanlı sivil mimarisinin güzel örnekleri arasında OHRİD ’nin sakin ve dingin sokaklarında yürüyüşümüze başlıyoruz.  HOLY MOTHER BOLNICHKA KİLİSESİ ’nin yanından geçerek dönemin ünlü yapısı ST. SOPHIA KİLİSESİ ’ne ulaşıyoruz. Ardından yine sokaklar arasında yürüyerek çarşıya gidiyoruz. Alışveriş için alacağımız serbest zamanın sonrasında yıllara meydan okumuş çınar ağacında buluşarak HALVETİ TEKKESİ, ALİ PAŞA CAMİİ ’ni görerek Ohri’ye özgü İNCİ, SEDEF ve MERCAN alışverişi yapma fırsatı buluyoruz. Ardından aracımıza geçerek otelimize ulaşıyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama OHRİD ‘deki otelimizde.

4. Gün
4. Gün
Ohrid, Resne, Manastır, Tetova, Üsküp

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Ohri’ye veda ederek, Resne’nin güzel elma bahçelerinin arasından MANASTIR ’a doğru yol alıyoruz. Atatürk’ün okuduğu Askeri İdadi ziyaretimiz sonrası ŞİROKE sokak üzerinde yürüyüş yaparak Manastır’ın ortasındaki havuza gidiyoruz. YENİ CAMİ, İSHAKİYE CAMİSİ, SAAT KULESİ ’ni gördükten sonra bu kez de Kalkandelen (Tetova) için hareket ediyoruz. Dünya Sanat Tarihi için çok önemli bir yapı olan Alaca Camii’ni ziyaret ediyoruz. Renkleriyle büyülendiğimiz bu ziyaretimiz ardından bu kez de Makedonya’nın başkenti ÜSKÜP ’e doğru yola çıkıyoruz. Vardar Nehri’nin can verdiği güzel ovada kurulu kentimizi Eski Üsküp ile gezmeye başlıyoruz. KALE ‘yi, MUSTAFA PAŞA CAMİİ ’ni, KURŞUNLU HAN, ÇİFTE HAMAM, MURAT PAŞA CAMİİ, KAPAN HAN ’ı görerek Eski Çarşı ‘da alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Sonrasında TAŞ KÖPRÜ ‘nün öteki yanındaki Yeni ÜSKÜP ile gezimize devam ediyoruz. BÜYÜK İSKENDER, II.PHILIP heykelleriyle, VMRO'nun ünlü liderlerinden DAME GRUEV, GOTSE DELÇEV, KRIL VE METODY, JUSTINIAN, CAR SAMUEL HEYKELLERİ ‘ni, ZAFER TAKI’nı, yeni yapılan Neoklasik mimarideki birçok binayı görüp, 1910 yılında Gonca Boyacı adıyla Üsküp'te doğan RAHİBE TERASA ANIEVİ 'ni ve anıtını ziyaret edip turumuzu tamamlıyoruz. Ardından akşam yemeğimizi alacağımız Makedon Restaurant ‘a gidiyoruz. Müzik eşliğinde keyifli dakikaların ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Geceleme ÜSKÜP ‘deki otelimizde. 

5. Gün
5. Gün
Üsküp, Kosova (Priştine - Prizren), Matka Kanyonu, Üsküp

Sabah kahvaltısının ardından Makedonya’dan geçici bir süreliğine ayrılarak KOSOVA ‘ya giriş yapıyoruz. Başkent ve aynı zamanda üniversitesi ile Kosova'nın eğitim ve kültür merkezi olan PRİŞTİNE 'ye gidiyoruz. 1389 Kosova Muharebesi sonucu Kosova Ovası'nda şehit düşmüş Osmanlı Padişahı I.MURAD HÜDAVENDİGÂR'IN TÜRBESİ ’ni ziyaret ettikten sonra PRİZREN için hareket ediyoruz. Mimari silueti, 5 vakit minarelerinden yükselen ezan sesleri, yol ve dükkân levhalarındaki Türkçe ibareleri ile hemen ilk görüşte Anadolu-Osmanlı kenti izlenimini veren PRİZREN 'de önce Kosova köftesinin tadına bakma fırsatı yakaladığımız öğle yemeğine gidiyoruz. Ardından SİNAN PAŞA CAMİİ, MERYEM ANA KİLİSESİ, MEHMET PAŞA CAMİİ ve HAMAMI, AKDERE ve TAŞKÖPRÜ görüyor ve hatıra fotoğraflarımızı çekiyoruz. Sonrasında MAKEDONYA ‘ya tekrar giriş yaparak, eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu ‘na gidiyoruz. “Cennet varmış Dünyada!..” dedirtecek görüntülerin iz bıraktığı hafızalarımız ve fotoğraf karelerimizle turumuzu sonlandırarak, ÜSKÜP ’deki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama ÜSKÜP ’deki otelimizde.

6. Gün
6. Gün
Üsküp, Belgrad

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra KUMANOVA, VRANJE, LESCOVAC, NİŞ, ALEKSİNAC, SMEDEREVSKA üzerinden SIRBİSTAN ’ın başkenti BELGRAD ’a ulaşıyoruz. Tito'nun övünç kaynağı olan geniş bulvarlı modern Belgrad’ı gezmeye Sırp Ortodoks Kilisesi ’nin kurucusu ST. SAVA ’ya atfedilen KATEDRAL ziyareti ile başlıyoruz. Ardından panoramik tur yaparak; şehir içinde Belgrad Gökdelenlerini, Hükümet Binalarını, Parlamentoyu, Nato ’nun bombaladığı Genel Kurmay Başkanlığı ve Polis Merkezi’ni görüyoruz. NİKOLA PAŞİÇ MEYDANI ’nı, TERAZİYA MEYDANI ‘nı ve 1867'de Belgrad'ı terk ederken şehri teslim ettiğimiz Knez Mihajlova Anıtı’nın da yer aldığı REPUBLICA MEYDANI ’nı gördükten sonra ÜNİVERSİTE MEYDANI ’nda aracımızdan inerek eski şehir üzerindeki turumuza başlıyoruz. Kültür ve sanat şehri olan Belgrad’ın şehir yaşantısını hissetmek ve hareketliliğine ortak olmak için KNEZ MİHAJLOVA CADDESİ ’nde alacağımız serbest zaman sonrası KALEMEGDAN turumuza başlıyoruz. Sırasıyla; ANAHTAR TESLİM ANITI, BALIKÇI HEYKELİ, FRANSIZ ÖZGÜRLÜK ANITI, ROMA DÖNEMİ SURLARI, KARA GEORGE ve İSTANBUL KAPILARI, DAMAT ALİ PAŞA TÜRBESİ, VİCTOR ANITI, SOKULLU MEHMET PAŞA TÜRBESİ ’ni görüyoruz.  Şarkılara, marşlara konu olan ve ülke ülke gezen Tuna Nehri’nin Sava Nehri ile güzel buluşmasına şahitlik ederken, Sava Nehri üzerine kurulu GAZELA KÖPRÜSÜ, ADA KÖPRÜSÜ, BRANKO KÖPRÜSÜ, PANÇEVO KÖPRÜSÜ’nden SAVAŞ ADASI’na kadar Belgrad’ın olağanüstü manzaraları ile dileyen konuklarımızla tekne turu (ekstra) yapıyoruz. Ardından Belgrad’daki otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Belgrad’daki otelimizde.

7. Gün
7. Gün
Belgrad, Sarajevo

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra turumuzun başlangıç noktası olan SARAJEVO için tekrar hareket ediyoruz. Uzun ama bir o kadar da keyifli bir yolculuk yapmaya başlıyoruz. Bir süre uçsuz bucaksız SIRBİSTAN ovalarında yol aldıktan sonra Sava ve Drina Nehirleri ’nin harika manzaraları eşliğinde yavaş yavaş dağlara tırmanıyoruz. Doğu Karadeniz’i andıran yeşilin her tonunu görebileceğimiz dağları aşarak belli noktalardaki vereceğimiz molalardan sonra; SABATS, LOZNICA, ZVORNİK, VLASENICA, SOKOLAC yoluyla akşama doğru Sarejevo ’ya ulaşıyor ve bu kez kentin çekirdeğini yürüyerek gezmeye başlıyoruz. 1.Dünya Savaşı’nın çıkmasına neden olan Avusturya Macaristan İmparatorluğu’nun Veliahtı Arşidük Ferdinand ve Eşi’nin öldürüldüğü LATİNSKA KÖPRÜSÜ ’nü, BAŞÇARŞI CAMİİ ’ni, GAZİ HÜSREV PAŞA KÜLLİYESİ ‘ni (Medrese, Saat Kulesi, Camii, Bedesten, Hamam ile Moriça Han) görerek KATEDRAL ve KANLI PAZAR ’la turumuzu tamamlıyoruz. Boşnak Böreği ve Kahvesi ve de Trileçe ’nin de tadına bakmayı unutmuyoruz. BOSNA-HERSEK ‘e özgü Boşnak Köftesi yeme fırsatı bulduğumuz akşam yemeğimiz sonrası aracımıza geçerek otelimize gidiyoruz. Geceleme SARAJEVO ‘daki otelimizde.

8. Gün
8. Gün
Sarajevo, Vrelo Bosna, İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra son ziyaret noktamız için hareket ediyoruz. “Cennet yeryüzünde varmış!” dedirtecek kadar güzel Bosna’nın en büyük milli parkı olan VRELO BOSNA ’ya gidiyoruz (Giriş Ücreti misafirlere aittir.) Igman Dağlarının eteklerindeki BOSNA NEHRİ ’nin bu muhteşem su kaynağındaki parkta yapacağımız keyifli sabah yürüyüşümüz ile turumuzu sonlandırıyoruz.  Ardından havalimanına giriş yapıyoruz. SUNEXPRESS HAVAYOLLARI ’na ait XQ827 sefer sayılı 13.00 uçuşu ile 15.50 de İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘na iniyoruz.

Ekstra Tur Seçenekleri


Yardımcı Olabilir miyiz?

Aradığınız tatili bulamadınız mı? Bizi arayın veya aranma talebi bırakın yardımcı olalım

Türkiye'nin Her Yerinden
08504412525

Whatsapp Destek Hattı (09.00-18.00) | Numaraya tıkla, konuş!

0530 665 17 88
0554 980 98 31
0539 599 16 19
0543 718 67 27

→ Yurt dışı Turlarımıza Ön Ödeme yaparak fiyatınızı Eur. cinsinden sabitleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Turunuzu seçip, ön ödeme yaparak rezervasyonunuzu tamamlayarak, tur tarihine kadar taksitle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

→ Yurt içi Turlarımızı kredi kartı ödeme avantajları ile 12 aya varan taksit seçeneklerimiz ile satın alabilirsiniz. Star İptal Güvence Paketi satın alarak,
72 Saat Kala İptal Hakkı ile koruma altına alabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • SunExpress Hava Yolları Tarifeli Seferi İle İzmir - Sarajevo - İzmir Aktarmasız Direkt Uçuş
 • Prizren, Priştina, Üsküp, Ohrid, Resne, Bitola, Belgrad, Saraybosna, Konjic, Mostar, Trebinje, Kotor, Budva, İşkodra, Tiran Panoramik Şehir Turları
 • Havaalanı Otel Havalanı Transfer Hizmetler ve Ulaşım Hizmetleri
 • Yerel ve Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Tamamı 4*Otellerde 2 Gece Üsküp, 1 Gece Ohrid, 1 Gece Belgrad, 1 Gece Saraybosna, 1 Gece Trebinje veya civarı, 1 Gece İşkodra ile Toplam 7 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • 1 Gece Üsküp, 1 Gece Ohrid, 1 Gece Trebinje veya civarı, 1 Gece İşkodra 1 Gece Belgrad Otellerinde Alınan 5 Akşam Yemeği
 • Yöresel Restaurant’da Makedon Gecesi Eşliğinde Alınan 1 Akşam Yemeği
 • Yöresel Restaurant’da Boşnak Köftesi Olarak Alınan 1 Akşam Yemeği
 • Kosova Geçiş Ücreti
 • Sveti Naum Turu
 • Matka Kanyonu Turu
 • Blagaj Tekkesi Turu 
 • Kosova Turu (Priştina-Prizren)
 • Manastır (Bitola) Turu
 • Bazı Şehirlerde Alınan Mecburi Yerel Rehberlik Hizmetleri
 • Tüm Otoban Check-Point Ve Otopark Ücretleri
 • Şehir Vergileri
 • Gümrük Vergileri
 • Programda Belirtilen Panoramik Şehir Turları
 • Havalimanı Vergileri ve Servis Bedelleri
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Otelde Alınan Ekstralar ve Tüm Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri ve Yol Üzeri Alınan İhtiyaç Molaları
 • Tur Programına Uygun Oluşacak İsteğe Bağlı Aktiviteler
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Seyahat Sağlık Sigortası 0-64 Yaş: 15 €
 • Seyahat Sağlık Sigortası 65-80 Yaş: 30 €
 • Kaptan Bahşişleri ( Kişi Başı: 5 Eur. Önerilen )
Sık Sorulan Sorular

Fiyatlar

Tarihİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
21.07.2024 - 28.07.2024999,00 EUR
749,00 EUR
1.499,00 EUR
849,00 EUR
999,00 EUR
749,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 729,00 EUR
Taksitler »
28.07.2024 - 04.08.2024999,00 EUR
699,00 EUR
1.499,00 EUR
899,00 EUR
999,00 EUR
699,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 679,00 EUR
Taksitler »
04.08.2024 - 11.08.2024999,00 EUR
749,00 EUR
1.499,00 EUR
949,00 EUR
999,00 EUR
749,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 729,00 EUR
Taksitler »
11.08.2024 - 18.08.2024999,00 EUR
699,00 EUR
1.499,00 EUR
899,00 EUR
999,00 EUR
699,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 679,00 EUR
Taksitler »
18.08.2024 - 25.08.2024999,00 EUR
749,00 EUR
1.499,00 EUR
949,00 EUR
999,00 EUR
749,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 729,00 EUR
Taksitler »
25.08.2024 - 01.09.2024999,00 EUR
699,00 EUR
1.499,00 EUR
899,00 EUR
999,00 EUR
699,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 679,00 EUR
Taksitler »
01.09.2024 - 08.09.2024999,00 EUR
749,00 EUR
1.499,00 EUR
949,00 EUR
999,00 EUR
749,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 729,00 EUR
Taksitler »
08.09.2024 - 15.09.2024999,00 EUR
699,00 EUR
1.499,00 EUR
899,00 EUR
999,00 EUR
699,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 679,00 EUR
Taksitler »
22.09.2024 - 29.09.2024999,00 EUR
699,00 EUR
1.499,00 EUR
899,00 EUR
999,00 EUR
699,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 679,00 EUR
Taksitler »
06.10.2024 - 13.10.2024999,00 EUR
699,00 EUR
1.499,00 EUR
899,00 EUR
999,00 EUR
699,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 679,00 EUR
Taksitler »

Maximum Vade Farksız 2 Taksit
Vakıfbank Vade Farksız 2 Taksit
Axesscard Vade Farksız 5 Taksit
Diğer Tüm Kartlara Vade Farksız 2 Taksit
Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Vakıfbank, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Uçakla Balkanlarda Vizesiz 6 Ülke Kosova Dahil ( 7 Gece Konaklama ) - SunExpress Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTEL LİSTESİ

 • Belgrad - Hotel Majdan 4* v.b
 • Saraybosna - Hotel Crsytal 4* v.b
 • Medjugorje - Hotel Brotnjo 4* v.b
 • İşkodra - Hotel Alis 4* v.b
 • Üsküp - Hotel Gold 4* v.b
 • Ohrid - Hotel Belvedere 4* v.
 • Otellerde aynı standartı korumak kaydı ile değişiklik olabilmektedir.
   

TUR VE VİZE HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER

 • TL Ödenen Ücret TL iade edilir, Kredi Kartıyla Ödenen Ücret Kredi Kartına İade edilir. Müşteri Ödediği gün ile İade aldığı gün arasındaki Kur farkını talep edemez. Sadece Euro ödenen ücretler Euro olarak iade edilmektedir.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • 1 Oda için 3. Kişi ek yatak olabilir, orijinal yatak sözü verilmemektedir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Turlarımızda çok fazla sınır kapısı geçişi olduğu için programdaki yaşanacak yoğunluk nedeniyle tur programı rehber tarafından revize edilebilmektedir.
 • Turun rehberi ve rehbere ait iletişim bilgisi turdan 1 gün önce SMS ile gönderilmektedir. Bunun haricinde bir bilgilendirme için aranmayacaksınız.
 • Tur otellerimiz Bölge’nin ve sınıfının iyi tesisleridir. Aynı kategori korunmak kaydı oteller değişebilir.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Turlarımız otobüs ile gerçekleştiği için turun çıkışı için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda ödenen ücret ödendiği şekilde iade edilecektir.
 • GENCAYSTAR, tur programını bayram yoğunluğu, yağmur, yağış ve ön görülemeyen sebeplerle güzergâhında değişiklik yapabilir. Lütfen tur programının güncen sirküsünü 48 saat evvel acentadan edininiz.
 • Tüm yolcularımızı araca bindikleri noktaya bırakıyoruz. Ayrıca duraklama yapılmamaktadır.
 • Tur programı GENÇAY STAR TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.