Ana Sayfa Turlar İtalya & Fransa & İspanya 3 Ülke 14 Şehir Turu ( Tüm Turlar Dahil )
Tur Kodu: İtalyaFransaİspanya

İtalya & Fransa & İspanya 3 Ülke 14 Şehir Turu ( Tüm Turlar Dahil )

Aktarmasız Uçuş & 3 Ülke 14 Şehir & Tüm Turlar Dahil !

Milano (1), Genova, Monaco, Nice (1), Cannes, Saint-Tropez, Marsilya (1), Aix-en-Provence, Montpellier (1), Narbonne, Carcassonne (1), Girona, Figueres, Barcelona (2) SunExpress H.Y. Milano Barcelona 7 Gece 8 Gün Kalkış Yeri: 09.45 - İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Yeşil pasaporta vize uygulaması bulunmamaktadır. Normal pasaportlar için Çok Girişli vize gereklidir.
999,00 EUR den başlayan fiyatlar
Tur Programını Yazdır Sizi Arayalım

İzmir’den Aktarmasız Direkt gidiş ve dönüş konforu ile…

SunExpress Hava Yolları ile Milano gidiş, Barcelona dönüş,

3 Ülke 14 Şehir
İTALYA
~FRANSA~İSPANYA

Milano (1), Genova, Monaco, Nice (1), Cannes, Saint-Tropez, Marsilya (1),
Aix-en-Provence, Montpellier (1), Narbonne, Carcassonne (1),
Girona, Figueres, Barcelona (2)


Milano ‘dan Genova ‘ya, Cote D’Azur ‘dan Nice’e, Carcassone ‘den Barcelona ‘ya !​

Zorunlu Ekstra Yok! Yol Üzeri Ekstra Yok! Tüm Turlar Fiyata Dahil!
Tüm Şehir Turları Fiyata Dahil!

7 Gece 8 Gün (7 Gece Otel Konaklama)
1.Tur:
13-20 Haziran (Kurban Bayramı) Turumuz Gerçekleşti. 2.Tur: 25 Temmuz-01 Ağustos, 3.Tur: 17-24 Ekim ( Yeni Tarih )
 
Normal Pasaportlu Misafirlerimizin Dikkatine
Vize İşlem Süreleri 15-20 iş günü sürdüğünden Tur Tarihinize dikkat ederek Vize İşlemleri için başvurmanızı rica ederiz.

Tur Programı

1. Gün
1. Gün
İzmir – Aktarmasız Direkt Olarak Milano Uçuşu, Milano Şehir Turu, Milano Konaklama

Acentamızın 1 gün evvel SMS ile bildireceği saatte alanda oluyoruz. Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Gençaystar Travel Kontuarı önünde siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ 892 sefer sayılı uçuşu ile 11:45 ’de Milano ‘a hareket ediyoruz. Lokal saat ile 13.50 ‘da varışın ardından tur otobüsümüz ile Milano Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sanayi ve Moda Şehri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ile öne çıkmaktadır. MİLANO Şehir Turumuz ‘da; Şehrin şık caddelerinde yürüyerek ÜNLÜ DOUMO MEYDANI ‘na varıyoruz. Meydan ‘da, İtalya ’nın en önemli ve mimari açıdan en ihtişamlı eserlerinden biri olan DOUMO KATEDRALİ ’ni görüyoruz. GALERİA VİTTORİA EMANUELE ÇARŞISI KEŞFİ ve ÜNLÜ BUENOS AİRES BULVARI ‘da alışveriş yaparak MİLANO ’daki gezimizi noktalıyoruz. Geceleme MİLANO ‘daki otelimizde.

2. Gün
2. Gün
Milano, Genova, Genova Şehir Turu, Monaco, Nice Şehir Turu, Nice

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Genova ‘ya hareket ediyoruz. Liman kenti olarak ün yapmış Genova ‘da şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Genova Liman Bölgesi, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali, Torre Della Lanterna gezeceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında serbest zaman veriyoruz. Daha sonra Fransa Rivierası ‘na doğru yolculuğumuz başlıyor. Tüm Misafirlerimiz İçin Ücretsiz Olan; Monaco & Nice Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Cote d’Azur Bölgesi’nin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek Monaco prensliğine varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra, İtalya’nın en güzel kıyıları manzaraları eşliğinde, Nice ‘e doğru hareket yapıyoruz. Nice Şehir Turumuz ise, Nice Şehrinin Ünlü Sahil Şeridi, Promenade des Angleis ile devam ediyor. Eski Nice Bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde serbest zaman veriyoruz. Geceleme Nice veya civardaki otelimizde.

3. Gün
3. Gün
Nice, Cote D’azur, Antibes, St. Tropez, Marsilya

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Cote D’azur ’un muhteşem şehirlerinden biri olan Antibes ’e doğru devam edeceğiz. Eski Limanı, Notre Dame Katedrali, Çiçeklerle Bezeli Evleri ile önemli bir turizm merkezi olan şehri gezdikten sonra Cannes ’a devam ediyor ve Akdeniz’in en gözde tatil mekanlarından biri olan Cannes ’ta kısa bir şehir turu yapıyoruz. Kırmızı halı yürüyüşleriyle meşhur festivalin yapıldığı alanı da gördükten sonra, Avrupa’nın en sosyetik tatil beldelerinden olan St. Tropez ’e hareket ediyoruz. Bundan 150 yıl önce sade bir balıkçı kasabası iken önce ressam ve sanatçılar tarafından, daha sonra ise ünlü sinemacılar tarafından ismini duyuran kasaba da dünyaca ünlü birçok markanın mağazalarını ve en popüler restoranları görebilirsiniz. Buradaki gezi ve serbest zamanımızın ardından Marsilya ‘daki otelimize geçiyoruz. Geceleme Marsilya ‘daki otelimizde.

4. Gün
4. Gün
Marsilya, Aix-En-Provence, Montpellier

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, Fransa’nın Paris’den sonra en büyük 2.şehri Güney Fransa’nın en büyük şehri Marsilya ‘da Şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Marsilya’nın Akdeniz’le buluşan çok güzel ve oldukça hareketli eski limanı Vieux-Port, şehrin en canlı ve hareketli caddesi La Canebière, tarihi binalar ve görkemli belediye binasıyla eski kent La Panier gezildikten şehrin en canlı ve turistik merkezi Vieux-Port serbest zaman veriyoruz. Daha sonra sıradaki gezi noktamız için hareket ediyoruz. Aix-En-Provence M.Ö 123 yıllarına kadar dayanan tarihi ile, Romalılar tarafından kurulmuş, 1487 yılında Fransa’ya katılmış ve Provence’nin başkenti olmuş bir şehirdir. Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bu Fransa şehrinde senede 300 gün güneşi görmek mümkündür. Cezanne’ın ve Picasso’nun tablolarına ilham veren şehirde Dört Yunus Çeşmesi, Rahipler Çeşmesi, Albertas ve Cardeurs Meydanları, Saint Sauveur Katedrali, Cours Mirabeau şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Aix-En-Provence tarih ve lavanta kokularıyla dolu sokaklarını bırakıp sıradaki durağımıza geçiyoruz. 1181 yılında kurulan batı dünyasının ilk tıp üniversitesi olma özelliğini taşıyan Montpellier. 19. yüzyıldan bu yana varlığını sürdüren ve işçilikleriyle göz kamaştıran Place de la Comedie meydanındaki Üç Güzeller Çeşmesi, 1755 tarihli ve oldukça şık Opera Binası, keyifli yürüyüş rotası Promenade du Peyrou, Paris’te bulunan Zafer Tak’ından esinlenip 1691 tarihind bitirilen yapılan “Arc de Triomphe”gezerek günümüzü tamamlıyoruz. Turumuzun bitimine Montpellier veya yakınlardaki otelimizde.

5. Gün
5. Gün
Montpellier, Narbonne, Carcassone

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Tüm Misafirlerimiz İçin Ücretsiz Olan Narbonne & Carcassone Turu için yola çıkıyoruz. İlk durağımız; Narbonne. Akdeniz sahiline yakın kuzeyde Montpellier şehri ile güneyde Perpignan şehri arasında konumlanmış şehri gördükten sonra yolculuğumuzu devam ettirdikten sonra, Carcassone ‘ye varıyoruz. UNESCO dünya listesinde bulunan 52 kule çift surla çevrili 3 km lik Avrupa’nın en büyük kalesi olan tarihi Orta Çağ şehri Carcassone ’yi geziyoruz. Günümüzden geçmişe bir yolculuğa çıkıyoruz. Yürümeye doyamayacağınız antik sokaklarında turumuzu tamamlayarak otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Carcassone veya yakınlarındaki otelimizde.

6. Gün
6. Gün
Carcassone, Girona, Figueras, Barcelona

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Barcelona için yola çıkıyoruz. Tüm Misafirlerimiz için Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan, Girona & Figueras Turunu gerçekleştireceğiz. Onyar, Galligants ve Güell nehirlerinin birleştirdiği noktada kurulan ve Kuzey Katalonya’nın incisi olan Girona şehri ile başlamaktadır. Bölge İberyalılardan bu yana onlarca işgalden ve hüküm sürmüşlükten kalan eserlerle tarihi açıdan oldukça zengindir. Tüm yapılar taştan inşa edilmiş ve bugüne kadar oldukça iyi korunmuş oldukları için eskinin ruhunu tam olarak yansıtmaktadır. Müzeleri, kiliseleri, Arnavut kaldırımlı dar sokakları ve orta çağdan kalma surlarıyla turistlerin gözdesidir. Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Yahudi Mahallesi görülecek yer arasındadır. Turumuzun ardından Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Buranın önemi sürrealist sanatçı Salvador Dali’nin 1904 yılında burada doğmuş olmasıdır. Dali doğduğu bu yerde bir iz bırakmak ve eserlerini sergilemek için bir müze kurmuştur. Bu müze günümüzde en büyük Dali koleksiyonuna sahip ve her yerini Dali tasarladığı için Dali’nin en büyük yapıtı olarak anılmaktadır. Müzede, Dali ‘nin farklı teknikler kullanarak yaptığı 4000 den fazla eser bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde Barcelona ‘daki otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Barcelona ‘daki otelimizde.

7. Gün
7. Gün
Barcelona ‘da Tam Gün Şehir Turu

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Barcelona Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Madrid’den sonra İspanya’nın en büyük 2.şehri ve Katalonya’nın başkenti Barcelona’da görülecek yerler arasında La Sagrada Familia Kilisesi, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, La Ramblas Caddesi, İspanya ve Catalunya Meydanları, Paseo de Gracia, Gran Via Caddesi, Endülüs Arenası ve Olimpic Liman’ı bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Geceleme Barcelona ‘daki otelimizde.

8. Gün
8. Gün
Barcelona, Gotik & El Born Mahalleleri Turu, Barcelona ‘dan Aktarmasız Direkt Uçuş ile İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Tüm Misafirlerimiz için Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan, Barcelona Gotik ve El Born Mahalleleri Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda rehberimiz eşliğinde Gotik Mahallesinde gerçekleştireceğimiz yürüyüş turunda; geçmişi 2000 yıl öncesine uzanan tarihi Barcelona'nın güzellikleri içinde bir yolculuğa çıkacağız. La Rambla caddesini yürüyerek geçerken, 19. yüzyıldan kalma La Boqueria (Kapalıçarşı)'yı görüp, ardından ara sokaklara dalarak, Roma dönemi Barcelona'sının görkemli kalıntısı Agustus Tapınagı, Yahudi Mahallesi, Barcelona Baronları Sarayı, Aragon Kraliyet Arşivleri Binası, Barcelona Gotik Katedrali, Bisbe Köprüsü, Sant Jaume Meydanı göreceğimiz yerler arasında olacak. Ardından El Born Mahallesine geçerek, Catalan tarihinde önemli yer etmiş, kazılarla ortaya çıkarılan 18. Yy Catalan isyanlarının gerçekleştiği sokakları göreceğimiz Catalan Kültür Merkezini ve filmlere konu olmuş “halkın katedrali” Katedral Maria del Mar’ı göreceğiz. Turumuzun sonunda El Born’daki ünlü cafe ve barların olduğu bohem hayatın merkezi Passeign del Born’da vereceğimiz serbest zamanda soluklanma ve Catalan mutfağının lezzetlerini tatma fırsatınız olacak. Turumuzun bitiminde alana transfer oluyoruz. Check-in, Bagaj ve Sonrasında Gümrük işlemlerimizi bitirerek SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ 895 Sefer sayılı Saat: 22.40 uçuşu ile Aktarmasız Direkt Olarak İzmir ‘e olan uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İzmir Lokal Saati: 02.50 ‘da varıyor ve vedalaşıyoruz. Bir başka seyahatte görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Bilgi-1: Uçuş Saatleri bilgilendirme amaçlı olup Turun gerçekleşeceği tarihte farklılık gösterebilir. Lütfen turdan 1 hafta evvel uçuşlarınızı acentamızdan veya ilgili hava yolunun web sitesinden kontrol ediniz.

Bilgi-2: Grubumuz için 1 pnr oluşturulduğu ve tüm grubun bilgileri bu pnr ‘a yüklendiği için ne yazık ki PNR bilgisi paylaşılmayacaktır. O nedenle belirtilen saatte alanda check-in işlemi yapılabilecektir.
 

 • Turist Şehir Konaklama Vergileri + Monaco + Carcossone + Salvador Dali Müzesi + Şehir Girişleri: 135 €
 • ! Tur Esnasında Rehbere ödenecektir.
 • ! Bu bedeller bu turu tamamlayabilmek adına zorunlu bedellerdir.
 • ! Tur tarihine kadar gelebilecek zamlar ön görülemediği için Tur Fiyatına dahil edilememiştir.
 • ! Bu ücretin tabii olduğu girişlerden bir veya daha fazlasının kullanılmaması durumda kısmi iadesi mümkün değildir.
 • ! Tur tarihine kadar bu bedellere değişiklikler olabilir, lütfen tura çıkmadan 1 hafta önce acentadan güncel rakamı teyit ediniz.
Ekstra Tur Seçenekleri


Yardımcı Olabilir miyiz?

Aradığınız tatili bulamadınız mı? Bizi arayın veya aranma talebi bırakın yardımcı olalım

Türkiye'nin Her Yerinden
08504412525

Whatsapp Destek Hattı (09.00-18.00) | Numaraya tıkla, konuş!

0530 665 17 88
0554 980 98 31
0539 599 16 19
0543 718 67 27

→ Yurt dışı Turlarımıza Ön Ödeme yaparak fiyatınızı Eur. cinsinden sabitleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Turunuzu seçip, ön ödeme yaparak rezervasyonunuzu tamamlayarak, tur tarihine kadar taksitle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

→ Yurt içi Turlarımızı kredi kartı ödeme avantajları ile 12 aya varan taksit seçeneklerimiz ile satın alabilirsiniz. Star İptal Güvence Paketi satın alarak,
72 Saat Kala İptal Hakkı ile koruma altına alabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • SunExpress Hava Yolları ile İzmir ‘den Aktarmasız Direkt gidiş, Direkt dönüş Ekonomi Uçak Bileti
 • Özel Araçlarla Ulaşımlar ve Programdaki Belirtilen Turlar
 • 1 Gece Milano, 1 Gece Nice veya civarı, 1 Gece Marsilya, 1 Gece Carcasonne veya civarı, 1 Gece Montpelier, 2 Gece Barcelona olmak üzere 7 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • 7 Gece Boyunca Otellerde Alınan Continental Kahvaltılar ( Basit Kahvaltı )
 • Milano, Genova, Cannes, Saint-Tropez, Marsilya, Aix-en-Provence, Montpellier, Barcelona Şehir Turları
 • Barcelona ‘da Tam Gün Şehir Turu Yapma Ayrıcalığı
 • Şehirler Arası Ulaşımlar
 • Otoban ve Geçiş Ücretleri
 • Ekstra Tur: Monaco & Nice Turu
 • Ekstra Tur: Girona & Figueras Turu ( Salvador Dali Müzesi Giriş Hariç )
 • Ekstra Tur: Gotik ve El Born Mahalleleri Turu
 • Ekstra Tur: Narbonne & Carcassonne Turu
 • Gençaystar Travel Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Gençaystar Travel Güvencesi
 • Not: Fiyata Dahil Olan Turlardan herhangi birisine katılmayan misafire kısmi iade söz konusu değildir.
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze Ören yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • Öğle ve Akşam Yemekleri, Molalar
 • Kaptan Bahşişleri ( Kişi Başı: 5 Eur. Önerilen )
 • Şehir Vergileri
 • İsteğe Bağlı Zorunlu Olmayan Aktiviteler
 • Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 0-64 Yaş: 15 €
 • Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 65 Yaş Üzeri: 30 €
 • Schengen Vize ve Hizmet Bedeli (Yeşil Pasaport İçin Vize Gerekmez.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu
Sık Sorulan Sorular
Vize

Bu Tur için Çok girişli Schengen gereklidir. Seyahat bitim tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport şartı bulunmaktadır. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulaması bulunmamaktadır.

Otobüste Koltuk Numarası

Bu turumuzda dönüşümlü-rötasyonlu Koltuk uygulaması bulunmaktadır.

Otellerde Kahvaltı

Continental yani basit kahvaltı konseptli otellerde konaklama yapmaktayız. Detaylı bir kahvaltı bu destinasyonda bulunmamaktadır.

Kredi Kartına Taksit Var mı?

BBDK 'nın "Seyahat Acentaları ve konaklama ile ilgili yurt dışı harcamalara taksit yapılamayacak." maddesi gereği Kredi Kartına taksit yapılamamaktadır. Ancak tur tarihine kadar "taksitle" havale / nakit yöntemle mümkündür.

Fiyatlar

Tarihİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk
25.07.2024 - 01.08.20241.199,00 EUR
1.099,00 EUR
1.799,00 EUR
1.499,00 EUR
1.199,00 EUR
1.099,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 1.079,00 EUR
17.10.2024 - 24.10.20241.199,00 EUR
999,00 EUR
1.799,00 EUR
1.399,00 EUR
1.199,00 EUR
999,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 979,00 EUR

Maximum Vade Farksız 2 Taksit
Vakıfbank Vade Farksız 2 Taksit
Axesscard Vade Farksız 5 Taksit
Diğer Tüm Kartlara Vade Farksız 2 Taksit
Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Vakıfbank, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


İtalya & Fransa & İspanya 3 Ülke 14 Şehir Turu ( Tüm Turlar Dahil ) Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

TUR HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME

 • Konsolosluk ve Aracı Vize Merkezlerine gelen zamlar talep edilecektir.
 • TL Ödenen Ücret TL iade edilir, Kredi Kartıyla Ödenen Ücret Kredi Kartına İade edilir. Müşteri Ödediği gün ile İade aldığı gün arasındaki Kur farkını talep edemez. Sadece Euro ödenen ücretler Euro olarak iade edilmektedir.
 • Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi (Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. (Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
 • Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
 • Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
 • Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya (alkol- sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
 • Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti: Sigara: 3 karton, Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg 
 • Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak, programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Gençaystar tarafından bildirilecektir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Gençaystar tarafından bilgi verilecektir
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gençaystar sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Gençaystar sorumlu tutulamaz.
 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel Gençaystar tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 • Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.
   
 • Bu program tamamen Gençaystar Travel tarafından operasyonu gerçekleştirilmektedir.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.